Nechat si to nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

karol001
Kecalka 159 příspěvků 26.12.17 12:42
nechat si to nebo ne?

Ahojda.. mozna to tu uz bylo ale potrebuju slyset nazory i od jinych… zjistila jsem ze jsem tehotna.. cca 5-6 tyden. Nejdrive jsem byla rozhodnuta ze si prcka necham ale ted si nejsem vubec jista. Jsem sama tatinek mi rekl ze se mnou ani ditetem nechce mit nic spolecneho ze je jeste brzo (jsme spolu 4 roky ale nezijeme spolu). Je mi 24 let mam super praci kde me tedkon povysili a mela jsem dostat uz smlouvu na neurcito v breznu. Rodice mi sice rekli ze se muzu vratit ze to nejak zaridime ale ja proste nevim.. Oni sami maj svych starosti dost a financne to u nasich taky neni uplne vesely. A ted k tomu hlavnimu, na dite se vubec ale vubec netesim. Nepovazuju ho jako vetrelce ale ublizuje mi to ze vim s kym ho mam. Tatinek mi hrozne ublizil a psychicky na tom nejsem uplne nejlip. Cim dal vic premyslim nad tim ze mi bude lip kdyz zadny dite mit nebudu. Zluste mi prpsim poradit a neodsoudit me..
Diky :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 26.12.17 12:46

V tvé situaci byc si dítě nechala.Je to ale na tobě

pikola
Neúnavná pisatelka 18751 příspěvků 26.12.17 12:46

Po 4 letech se k tomu otec neumí postavit? Hele, je to jen na tobě jak to ty cítíš. Bude ti tu psát x zastánkyň toho ať si to necháš, jiné že ne. Ale konečné rozhodnutí bude jen tvoje.
Hodně štěstí.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 26.12.17 12:47

Neporadím, ale řeknu, co bych udělala já. Já bych si prcka za žádnou cenu vzít nenechala.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1924 příspěvků 26.12.17 12:47

Rozhodnout se musíš sama. Já bych si prcka nechala, vím, co dokáže udělat potrat s psychikou. Ale to mluvím jen za sebe.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17971 příspěvků 26.12.17 12:48

Ano, bude ti líp, když dítě mít nebudeš.

cecetka
Kelišová 7151 příspěvků 26.12.17 12:50

@karol001 No, to je tezke. Miminko za to nemuze, jak se otec zachoval. Nicmene jako biologicky otec nemuze rict, ze ho dite a jeho matka nezajima :cert: A ty si musis uvedomit to, ze at ti partner ublizil jakkoli, je to otec vaseho ditete a s jako takovym s nim budes pres dite spojena po cely zivot.

Criolo
Kecalka 143 příspěvků 26.12.17 12:51

Ja bych si decko nechala. Myslim, ze uz nejsi ve veku kdy by ses nebyla schopna postarat. A ja bych asi potratu litovala pozdejc..

karol001
Kecalka 159 příspěvků 26.12.17 12:53

@cecetka ano zachoval se strasne a prave ze si uvedomuju ze bych s nim musela komunikovat i kdyby jen kvuli penezum a ublizovalo by mi to a nechtela bych to davat za vinu diteti ktery by mi ho pripominalo

Innocence
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 26.12.17 12:55

Já teda budu zastávat ten názor, že bych si mimčo s chlapem, který mi ublížil ještě před tím, než se mimi vůbec narodilo, nenechala :(.

ka2ka
Extra třída :D 12514 příspěvků 1 inzerát 26.12.17 12:56

Myslím, že ty se s tím nesrovnáš takže asi ti bude líp bez dítěte

mayecka
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 26.12.17 12:56

Ahojky, možnosti na výchovu dítěte máš, ale konečné rozhodnutí je stejně jen na tobě. Udělej si seznam pro a proti a zkus si představit život s dítětem a bez za pár let. Potrat je hodně náročný na psychiku a nejde to vzít zpátky. Na pritele se neohlížej ten už ti ukázal jedtli je na něj spolech. Drž se svého rozhodnutí. :hug:

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 26.12.17 13:01

Měli jste se chránit.. ;) a teď si nemusela řešit zda si miminko nechat nebo nenechat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 13:04

Pokud se otec jednoho krásného dne k dítěti přihlásí, může matce skrze dítě ubližovat, psychicky deptat a vydírat ji.
Osobně bych si v tomto případě miminko nenechala.

Pavlinka10615 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 13:06

A proč jste se nechranili, když spolu dítě mít nechcete? Já bych za takové jednoduché otěhotnění dala všechno na světě a ty premyslis, jestli si ho máš nechat. Život je fakt nespravedlivý.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Záhadná smrt Alexandra Dubčeka: Může za ni náhoda, nebo vrazi z KGB?

Konspirační teorie vznášející se nad smrtí významných politických... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama