Poslíček v 31 týdnu těhotenství a nevolnost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emma9697
Kecalka 182 příspěvků 1 inzerát 23.12.17 13:55
Poslíčc v 31 tt a nevolnost?

Ahoj potřebuju poradit, dnes v noci asi okolo jedné ráno začal sebou malý strašně mrskat a pak přišel pocit na zvracení bolení v podbříšku, později se to rozvinulo v silnější menstruační boleti až bolesti celého břicha, tohle mě celou noc budilo upřímně jsem něvěděla jestli budu zvracet a mít průjem nebo to dostanu nebo porodím :nevim: malý sebou fakt strašně mrskal on je teda živý pořád, ale i tak a já s eteda docela dost potila :( Ráno po nic spánku jsem vstala a už mě pobolíval jen podbříšek a bylo mi nazvracení, později když jsem se najedla a trochu napila, tak krom hrozná fyzické únavy jak kdbych běžela maraton a slabé bolesti v podbříšku vše, jak jsem zvyklá malý si z vesela kope :mavam: Ale upřímně jsem z toho vyděšená měly jste to taky tak nebo je moc brzo a znamenatá, že pujde dřív? A mám si vzít magnézko? Jinak u doktorky jsme bya ve středu říkala, že vše v pořádku, že i čípek je krásně dlouhej a zvařenej ;)

Reklama

Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 23.12.17 14:16

Ahoj, občas jsem taky měla takové stavy už někdy od 30 tt (pocity na zvracení, průjem, malá se šíleně mrskala, bolesti apod) a nakonec jsem rodila až 39+4 ;) je pravda, že do nějakého 35 tt jsem brala magnézko kvůli tvrdnutí břicha a šíleným křečím v nohách a to prý tlumí činnost dělohy, takže nevím, jak by to bylo bez magnézka :) a co se týče toho čípku, tak tím bych se vůbec neřídila, jelikož já jsem ve středu ve 39+0 byla otevřená těsně na prst a miminko vysoko, pak mě v neděli chytly stahy, takže hurá do porodnice, kde jsem v devět ráno na tom byla úplně stejně jako v těhu poradně, takže otočka zase domů, no a ve dvanáct jsem byla už na pět prstů a v 15:17 se malá narodila a kdybychom nečekali na manžela s prdnutím vody, tak se pravděpodobně narodila ještě o něco dřív, takže ten čípek opravdu není směrodatný :)
Já bych si být tebou vzala magnézko (nejlépe jestli máš předepsaný od doktora, ty jsou lepší) a hodila nohy nahoru ;) :kytka:

Emma9697
Kecalka 182 příspěvků 1 inzerát 23.12.17 15:11

Mam primo tablety :palec: Nohy nahoru jsem uz hodila, protoze me to pekne vydesilo, hold tenhle rok nebudem mit naklizeno na svatky svet se nezbori :mrgreen: Mozna jsem to vcera prehnala a proto me tohle muselo potkat, abych ubrala ;) Dekuji moc za zkusenost a radu :srdce: :dance:

ejhle
Závislačka 2786 příspěvků 23.12.17 16:07

@jirinka158 hele Jirino, ze to narves k notakum a kocarkum, no dejme tomu. Ale ze to vrazis sem. Hubnes tuk? nebo sedou kuru mozkovou?

@Emma9697 muzr to byt cokoliv. S nejvetsi pravdepodobnosti bezne nepohodli v 3.trimestru. ale pokud by se Ti neco nezdalo, zajed na kontrolu do porodnice. Radeji 1000× zbytecne…hodne stes­ti

mal.lucie
Stálice 93 příspěvků 23.12.17 17:00

Koukám, že jsme měly stejnou noc :( jen já už jsem 36+5tt. Vzala jsem si v noci magnezko (nejsem si jistále, jestli se ještě v tomto tt může) a pomohlo mi to. Tento stav mám když to přeženu s úklidem nebo procházkou, tak v noci trpím jak pes :lol:

Emma9697
Kecalka 182 příspěvků 1 inzerát 23.12.17 17:11

Asi jsem to hold prehnala :roll: Ja si jo vzala az ted, protoze mi prijde, ze to porad neni oka :( Je to teda lepsi, ale ne jeste, jak jsem zvykla :think: A od jakeho tydne se ti tohle deje? @mal.lucie

mal.lucie
Stálice 93 příspěvků 23.12.17 18:18

@Emma9697 od 30tt. Pak už jsem vypozorovala, že je to z tahání syna a nebo opravdu když přeženu úklid. Kdo by nechtěl mít na svátky naklizeno že :). Když jsem celý den doma a odpočívám, tak spím jak mimino :lol: odpočívej a ten hořčík bych si dala i preventivně zítra, tím určitě nic nezkazíš ????

Emma9697
Kecalka 182 příspěvků 1 inzerát 23.12.17 18:34

No spíš jsem chtěla ještě na noc, po kolika hodinách se to prosím může brát? :nevim: Uf jsem ráda jsem se bála jestli na to v 31tt není moc brzo :oops: @mal.lucie

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama