Reklama

Poslíček v 31 týdnu těhotenství a nevolnost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emma9697
Kecalka 197 příspěvků 23.12.17 13:55
Poslíčc v 31 tt a nevolnost?

Ahoj potřebuju poradit, dnes v noci asi okolo jedné ráno začal sebou malý strašně mrskat a pak přišel pocit na zvracení bolení v podbříšku, později se to rozvinulo v silnější menstruační boleti až bolesti celého břicha, tohle mě celou noc budilo upřímně jsem něvěděla jestli budu zvracet a mít průjem nebo to dostanu nebo porodím :nevim: malý sebou fakt strašně mrskal on je teda živý pořád, ale i tak a já s eteda docela dost potila :( Ráno po nic spánku jsem vstala a už mě pobolíval jen podbříšek a bylo mi nazvracení, později když jsem se najedla a trochu napila, tak krom hrozná fyzické únavy jak kdbych běžela maraton a slabé bolesti v podbříšku vše, jak jsem zvyklá malý si z vesela kope :mavam: Ale upřímně jsem z toho vyděšená měly jste to taky tak nebo je moc brzo a znamenatá, že pujde dřív? A mám si vzít magnézko? Jinak u doktorky jsme bya ve středu říkala, že vše v pořádku, že i čípek je krásně dlouhej a zvařenej ;)

Reklama

Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 4 inzeráty 23.12.17 14:16

Ahoj, občas jsem taky měla takové stavy už někdy od 30 tt (pocity na zvracení, průjem, malá se šíleně mrskala, bolesti apod) a nakonec jsem rodila až 39+4 ;) je pravda, že do nějakého 35 tt jsem brala magnézko kvůli tvrdnutí břicha a šíleným křečím v nohách a to prý tlumí činnost dělohy, takže nevím, jak by to bylo bez magnézka :) a co se týče toho čípku, tak tím bych se vůbec neřídila, jelikož já jsem ve středu ve 39+0 byla otevřená těsně na prst a miminko vysoko, pak mě v neděli chytly stahy, takže hurá do porodnice, kde jsem v devět ráno na tom byla úplně stejně jako v těhu poradně, takže otočka zase domů, no a ve dvanáct jsem byla už na pět prstů a v 15:17 se malá narodila a kdybychom nečekali na manžela s prdnutím vody, tak se pravděpodobně narodila ještě o něco dřív, takže ten čípek opravdu není směrodatný :)
Já bych si být tebou vzala magnézko (nejlépe jestli máš předepsaný od doktora, ty jsou lepší) a hodila nohy nahoru ;) :kytka:

Emma9697
Kecalka 197 příspěvků 23.12.17 15:11

Mam primo tablety :palec: Nohy nahoru jsem uz hodila, protoze me to pekne vydesilo, hold tenhle rok nebudem mit naklizeno na svatky svet se nezbori :mrgreen: Mozna jsem to vcera prehnala a proto me tohle muselo potkat, abych ubrala ;) Dekuji moc za zkusenost a radu :srdce: :dance:

ejhle
Závislačka 2814 příspěvků 23.12.17 16:07

@jirinka158 hele Jirino, ze to narves k notakum a kocarkum, no dejme tomu. Ale ze to vrazis sem. Hubnes tuk? nebo sedou kuru mozkovou?

@Emma9697 muzr to byt cokoliv. S nejvetsi pravdepodobnosti bezne nepohodli v 3.trimestru. ale pokud by se Ti neco nezdalo, zajed na kontrolu do porodnice. Radeji 1000× zbytecne…hodne stes­ti

mal.lucie
Stálice 95 příspěvků 23.12.17 17:00

Koukám, že jsme měly stejnou noc :( jen já už jsem 36+5tt. Vzala jsem si v noci magnezko (nejsem si jistále, jestli se ještě v tomto tt může) a pomohlo mi to. Tento stav mám když to přeženu s úklidem nebo procházkou, tak v noci trpím jak pes :lol:

Emma9697
Kecalka 197 příspěvků 23.12.17 17:11

Asi jsem to hold prehnala :roll: Ja si jo vzala az ted, protoze mi prijde, ze to porad neni oka :( Je to teda lepsi, ale ne jeste, jak jsem zvykla :think: A od jakeho tydne se ti tohle deje? @mal.lucie

mal.lucie
Stálice 95 příspěvků 23.12.17 18:18

@Emma9697 od 30tt. Pak už jsem vypozorovala, že je to z tahání syna a nebo opravdu když přeženu úklid. Kdo by nechtěl mít na svátky naklizeno že :). Když jsem celý den doma a odpočívám, tak spím jak mimino :lol: odpočívej a ten hořčík bych si dala i preventivně zítra, tím určitě nic nezkazíš ????

Emma9697
Kecalka 197 příspěvků 23.12.17 18:34

No spíš jsem chtěla ještě na noc, po kolika hodinách se to prosím může brát? :nevim: Uf jsem ráda jsem se bála jestli na to v 31tt není moc brzo :oops: @mal.lucie

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >