Reklama

Nevolnost již v 4+6 týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hannahe
Kecalka 172 příspěvků 22.12.17 12:59
nevolnost 4+6tt

Ahoj holky…

jsem 4+6tt těhu, včera kontrola, byl tam jen váček ale aspon něco…Moje otázka spíš zní.. kolik z vás bylo špatně takhle na začátku těhu?..musím říct že až na občasný bolení prsou je mi ok :).. zažila jsem nějaká těhu bez nevolnosti a zvracení? :srdce: mám strach aby to nebylo nějaký zlý znamení neprosperujícího těhu :think:

Přečtěte si článek: Nevolnost v těhotenství: Co doopravdy zabere?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Mia25
Kecalka 348 příspěvků 22.12.17 13:02

Z mých zkušeností nevolnosti začínají až tak kolem 6 týdne :) a i kdybys je neměla ani potom tak to neznačí nic o prosperitě těhotenství

Hannahe
Kecalka 172 příspěvků 22.12.17 13:02

Já to četla někde tady na emimi :D :D..tak sem to tak nadhodila…doufám že se mi to vyhne :D

Nina1612
Kecalka 140 příspěvků 22.12.17 13:04

Ja to mela uplne stejne poprve na utz kdyz bylo tehu stare jen 3 tydny byla tam malinka tecka :srdce:..nikdy jsem zadne nevolnosti nemela zadne zvraceni motani ani natekle prsa fakt nic :) ted mi tu beha 2leta zlobivka :srdce:

Hannahe
Kecalka 172 příspěvků 22.12.17 13:05

@Nina1612 ..tak že „zatím“ nejsem jediná :D :D :D

Gwendík
Kecalka 195 příspěvků 22.12.17 13:05

@Hannahe Já jsem 7+1 a od začátku vůbec žádné příznaky. Stále čekám kdy to začne a taky jsem toho nervózní :think:

neria55
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 22.12.17 13:05

@Hannahe na nevolnosti je ještě brzy, ty přicházejí kolem 6-7tt ;) HCG je ještě v uspokojivé normě, ten největší nárůst teprve přijde a snad se ti nevolnosti vyhnou, není to nic moc :lol:

Evelýna 1
Kecalka 334 příspěvků 6 inzerátů 22.12.17 13:06

@Hannahe

Já jsem měla obě těhotenství bez nevolností.
Nikdy jsem nezvracela, nedělaly mi problémy vůně, prostě pohoda.
Milovala jsem být těhotná a užívala jsem si to.
Těhotenství může být bez nevolností, takže se hoď do klidu a blahopřeji :srdce: :palec:

Hannahe
Kecalka 172 příspěvků 22.12.17 13:07

@Evelýna 1 @neria55 @Gwendík

Holky dííííík :D uplně jste mě uklidnily :srdce: :srdce: :srdce: :*

Gwendík
Kecalka 195 příspěvků 22.12.17 13:11

@Hannahe No jo, ale kdo uklidní mě? :mrgreen: Já bych si i těhotenství užívala jak píše Evelýna 1, ale já se vůbc necítím těhotně 8o :lol:

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 22.12.17 13:13

Mně začalo být špatně az v 8.tt a v 11.tt mě to přešlo.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8060 příspěvků 22.12.17 13:14

Nemít pozitivní test a pak břicho s kopancema ani nevím že jsem byla těhotná, teď mám 13m raracha :)

Annanasova
Povídálka 48 příspěvků 22.12.17 13:20

Vždyť takhle brzo většina ani neví, že je těhotná, buď v klidu :)
Mě se nevolnosti vyhly úplně, ale třeba bolení břicha z napínání dělohy a neustálý motání hlavy minto v orvním trimestru vynahradily :D

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 13:23

Jsem 8+2.nevolnosti mam silene od 4+. Je to cim dal horsi. Uz mam i tabletky na to. S dcerou jsem mela nevolnosti kolem 7 tydne a v 9 ustaly. Ted je to masakr :,(

Hannahe
Kecalka 172 příspěvků 22.12.17 13:25

Holky tak jsem na to zvědavá časem :D :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >