Nechávám dítě vybrečet - prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 19:40
Nechavam dite vybrecet-prosim o radu

Prosim nesoudit… uz jsem jinak nemohla.
Syn 11 mes. Buzeni po pul hod. Vecerni kojeni vyse hodiny… pres den bez spanku.
Ted usnul po pul hodine v postylce. Doted spal semnou v posteli.
Ted nevim kdyz se vzbudi co mam udelat.
Mam nakojit a dat zpet do postylky?
Nebo muze zustat v posteli a zitra zas na prvni spanek postylka?

nevim co delat.. dekuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 04.11.18 19:46

Nějak nechápu nadpis.. Jak dlouho ho necháváš vybrečet ? :roll:

Beckyttine5
Kecalka 315 příspěvků 04.11.18 19:46

A proč nemůže spát dále s tebou? Ještě je malý, časem si o vlastnictví postýlku řekne sám..

warita
Echt Kelišová 8439 příspěvků 04.11.18 19:47

Abych pravdu rekla, nerozumim presne otazce. Nocni krmeni jsem se snazila odbourat v podstate co nejdrive to jenom slo. Nekdy do 6m se budila 3× za noc tusim, pak jsem se snazila ji navyknout, ze nevstanu hned na prvni zaknourani a ona treba po chvilce jeste usnula a spala o pul hodky dele a takto postupne jsme ji naucili, ze na roku uz spala celou noc.

Od porodnice byla take ve sve vlastni postylce, cimz odpadlo navykani na spani ve vlastnim.

Kdyz rikas, ze place, je to poradny vriskot, nebo takove poknouravani? Pokud jenom knoura, zkusila bych ignorovat, dokud to nepujde a teprve pak nakrmit. A co se tyka kam ho polozit po nakrmeni… tak snad se dite nejdrive uspi, nez se kamkoliv uklada, ne? No a kdyz uz spi, tak je to asi jedno, ne?

Aspera
Generální žvanilka 21096 příspěvků 1 inzerát 04.11.18 19:49

V podobné době jsem taky nechala dítka vybrečet a učily se spát v postýlce. Bylo to jak u tebe, prostě už jsem nemohla, takže nakojit v sedě, aby děti neusly a pak do postýlky, kde jsem chodila po chvilkách pohladit, utišit. První den to bylo strašné, další den zkusily brečet, zjistily, že nic a začaly usínat normálně. Co hodně pomohlo, bylo, že v noci chodil manžel, aby neměly tendenci se kojit a opět u kojení usnout. Kojila jsme je až ráno po probuzení a i to jsem po pár dnech zrušila, protože děti chtěly kojit ihned jak se trošku rozednilo.

cverunka
Závislačka 2643 příspěvků 04.11.18 19:49

Udělej to, jak to budeš zrovna cítit. Zkusila bych postýlku a když to nepůjde, dala bych k sobě. Je dost možné, že když se naučí usínat sám, přestane se budit úplně.
Hodně sil :kytka:

Markii2
Stálice 68 příspěvků 7 inzerátů 04.11.18 19:50

Tezko rict, ja treba vzdycky odsuzovala zeny co spi s ditetem v posteli a taky mala spala sama v postylce… A ted?? Po mesici nespani uz spi se mnou pulroku v posteli… Ale hlavne spime…Taky jsem si vsimla ze kdyz jsme nekde na navsteve vyzaduje casteji nocni kojeni, pokud je tam hodne lidi nebo ji nekdo ode me vezme tak prokojim takrka celou noc… Taky jsem ji zkousela nechat vybrecet, ale na ni to proste nezabira a ja si pripadala desne :-/ … Jinak pres den spi na me… Zezacatku mi to vadilo, ale ted si uvarim kafe a zapnu telku a je to vlastne jedina chvile za cely den kdy se muzu v klidu natahnout u telky :oops:

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 04.11.18 19:51

Může ho něco bolet… bych ho asi vyřvávat nenechala- i když tě chápu, ale spíš bych zkusila vysledovat, jeslti mu něco neni..
Po půl hodině buzení je takové zvláštní..
Já nevím co poradit, protože moc nechápu, jestli nevíš, kde máš dítě uspat, a nebo , že se budí často, a nebo řežim ..
U nás byly dny jak popisuješ ty, ale to bylo proto, že na něho lezlo např, nachlazení, a nebo zuby ..
Jinak u nás ráno vstal, dostal mléko, a byly jsme vzhůru, hraní, vaření, procházka oběd a šel spát okolo 1 hodiny.. spal třeba do 15:00, tak až večer..
Večer usnul někdy hned, někdy do půl hodiny, někdy do hodiny.. V noci se nám budil okolo 1 na mléko, vypil uspali, taky někdy hned, někdy dél až do rána..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 19:56

dekuji. jedna se mi o to, ze nevim jestli. ho mam po nocnim kojeni dat do postylky :oops:

je mi ho moc lito. ale uz moje sily dosli.

chtela. jsem radu co delat kdyz se vzbudi v noci.
kojila. jsem. ho hodinu… uz sam se nechtel kojit, ale porad se prisaval, protoze to prso potrebuje k usnuti. a to jsem si rekla, ze uz opravdu ne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 19:58

@Janasas neboli nic. toto. netrva mesic, dva, ani tri… on se treba chce pretocit a jinak clovek usne zas.. ale on zjistil, ze nema prso, ktereho ho uspi.. a tak celou noc…

Micaella22
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 04.11.18 20:09

Dala bych mu UM aby se poradne nacpal a pak treba dudlik, no… nez ho nechavat vyrvat. Pokud jsi KO nepomuze nejaky premahani se ani jednomu

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 04.11.18 20:11

Já to měla jednud dobu taky.. Já ho dala po postýlky, a dala mu do pusy malíček, a hladila jsem ho, po vlasech a poplácala po zadečku - uspávala, až zabral, pak jsem pomalu malíček vytáhla..
Malíček poradila jedna starší dětská sestřička.. Já měla postýlku hned u postele, takže jsem nakojila, položila po postýlku udělala co udělala, usnul a šla si lehnout.. je pravda, že se mi budil třeba po 3 hodinách ne takto..
Hlavně nám v porodnici říkali, kojit po 3 hodinách m, už si myslím, že možná,je hlavodý, těžko říct..

Monchichik
Kelišová 5408 příspěvků 04.11.18 20:19

No jako je to těžký, když doteď spal s tebou v posteli a najednou ho šupneš samotnýho do postýlky. Tak je jasný, že řve, protože je zvyklý na něco jinýho. Já jsem měla mladýho u sebe, spali jsme celou noc. Jemu je jedno, že ti došly síly, je zvyklý mít mámu u sebe a ty ho najednou necháš v postýlce. To se mu nedivím, že vyvádí.

warita
Echt Kelišová 8439 příspěvků 04.11.18 20:20

@Janasas ale tomu diteti je 11m. Nemyslim si, ze na 11m potrebuje kojit kazde 3h. Zakladatelka proste trosku zanetbala ucit dite na to, ze v noci se chrni a nebudi na papani.

Enmamma
Závislačka 3069 příspěvků 04.11.18 20:22
@Anonymní píše:
dekuji. jedna se mi o to, ze nevim jestli. ho mam po nocnim kojeni dat do postylky :oops:

je mi ho moc lito. ale uz moje sily dosli.

chtela. jsem radu co delat kdyz se vzbudi v noci.
kojila. jsem. ho hodinu… uz sam se nechtel kojit, ale porad se prisaval, protoze to prso potrebuje k usnuti. a to jsem si rekla, ze uz opravdu ne

Tak mu dej dudlík.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >