Reklama

Necháváte si uklízet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 30.08.11 12:48
Necháváte si uklízet?

Inspirovala mne diskuse maminky, co si takhle hodlá přivydělat. Sama o tom totiž přemýšlím. Zvláště, když jsem četla ty ceny.

Uklízíte někde, nebo si necháváte uklízet? Jak se díváte na ty, co ulízí/nechávají si uklízet?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

eseta
Neúnavná pisatelka 16937 příspěvků 30.08.11 12:51

taky by mne to zajímalo,už jsem uvažovala o takovým přivýdělku.

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 30.08.11 12:53

Moje kamrádka uklízí.Já byt tak i v bytovce ty spolčné prostory,je to zajímavé přivydělání :wink:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 30.08.11 12:54
Emilie píše:
Uklízíte někde, nebo si necháváte uklízet? Jak se díváte na ty, co ulízí/nechávají si uklízet?

Uklízím si sama, protože by mi bylo líto těch peněz (a taky ta představa, že mi tu někdo cizí chodí po bytě a smejčí, pro mě vůbec lákavá není). Ale nepřeháním to, důležitější je pro mě čas s rodinou než aby tu bylo dokonale čisto (takové časy bejvávaly). Domácí práce mě baví (krom vaření, ale na vaření si rozhodně nikoho zvát nehodlám :jazyk: ).

Nikde neuklízím ani o tom neuvažuju. Kdyby byl zájem třeba o žehlení, tak bych o tom možná i uvažovala, to se dá dělat večer při TV a já žehlím celkem ráda.

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 30.08.11 12:54

Jo a uklízet bych si nenechávala,nemám ráda když se mi někdo hrabe ve věcech :mrgreen:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 30.08.11 12:54

Já teda měla na mysli naopak že bych si jednou za čas pozvala paní/slečnu,a by mi uklidila! :oops:

Verusha
Kecalka 232 příspěvků 30.08.11 12:55

Mě to teda nepříjde nic divnýho.

K těm co si nechají uklízet:
Podle toho kde bydlím a kolik mám peněz. Ale dvoupokojáč uklidím hravě sama. U baráku bych byla ráda kdybych kvůli dětem nestíhala,tak kdyby mi občas přišel někdo pomoci. Myslím že matky co potřebují chodit do práce raději zaplatí nenaročné studentce 50 kc když jí tak skočí uklidit, aby se po práci mohla věnovat jen dětem.

K těm co uklízí:

Neměla bych problém jít pomoci někomu uklidit, každá kačka se mi hodí. Znám mnoho maminek co dají dítě k babičce a dopo chodí uklízet. Důchodci jsou podle mě vděční a mamky taky.

Katchi
Echt Kelišová 8924 příspěvků 30.08.11 12:56

Jiz od tehotenstvi uvazujeme s muzem, ze si na uklid nekoho najmeme. Ale zatim jsme se k tomu nedokopali. Ale laka me to vic a vic.

Michaela23
Závislačka 3235 příspěvků 30.08.11 12:57

nenechávám si uklízet,jednak na to nemám peníze,vycházíme tak tak, a za druhé stíhám uklidit v pohodě sama..

sama bych uklízet někomu klidně šla,jako přivýdělek,proč ne? :wink: nebo i to žehlení,to by bylo fajn :wink:

Verusha
Kecalka 232 příspěvků 30.08.11 12:58

Jako v baráku bych byla moc ráda kdyby mi někdo pomohl umyt okna, který díky velikosti baráku trvají 5-6 hod.

Liduš88
Závislačka 2609 příspěvků 30.08.11 13:02

nenechávám si uklízet,mám dvě děti a když máknu stihnu to s nima úplně v pohodě :-D Taky ne vždycky mám úplně naklizeno,ale bordel nemám.A taky bych si nikoho cizího do baráku nepustila :-D

Mistessa
Ukecaná baba ;) 1939 příspěvků 30.08.11 13:03

Já jsem uklízela u takových jedněch snobů a stačilo…nevděk, jen výčitky, peníze taky nic moc. Ale kdyby to byli normální lidi, tak bych to dělala dál a bavilo mě to. Jinak já si nechávám žehlit (od babičky když nestíhám, ji to baví..).

kubykula
Kelišová 5345 příspěvků 30.08.11 13:04

Uklízet bych si nechala, klidně, letos pozvu asi na generální úklid před vánoci…:-)

uklízet bych nešla…doma toho mám dost

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.11 13:05

Ja bych chtela az pujdu do prace, ale manzel je zasadne proti, rekl mi, ze radsi bude po nocich uklizet sam.

Ema N. 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.11 13:05
Emilie píše:
Já teda měla na mysli naopak že bych si jednou za čas pozvala paní/slečnu,a by mi uklidila! :oops:

to naprosto chapu, uz jsem o tom taky uvazovala, hlavne na „velky“ uklid, jako myti oken, podlahy, tepani koberce a vseobecne treba jednou mesicne na vetsi uklid…

Myslim, ze je to normalni sluzba a neni to nic spatneho…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >