Nechce bezmasé příkrmy

16.10.19 12:05

Nechce bezmase prikrmy

Ahojky holky, mám 10ti měsíční princeznu, ale nechce papat prikrmy ve kterém není maso. Ovocné, zeleninové, kasičky od sunaru atd. Dřív si dala třeba pupku nebo rohlík, ale to už také nechce. Jinak je plně kojena. Nevíte nějakou radu, jak ji mám chuť masa nahradit? Zítra jdeme na 10 ti měsíční kontrolu, tak se zeptám ještě doktorky. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.10.19 12:09

@Annysek234 a co přidat do zeleninové žloutek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
16.10.19 12:10

Jezis řešíš blbost, naše první kus masa dostala v 5 mesici, žádné příkrmy nic, prostě klasicky oběd akorát bez koření. Teď je ji 19 m a nejraději má kuře na paprice anebo řízek.
Neřeš to. Hod se do klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 12:13

Mě jde o to, že by měla maso dostávat max 2× týdně. A nic jiného jist nechce, tak aby nebyla hladova bez prikrmu. Zkusím to s tim zloutkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
16.10.19 12:15

@Annysek234 tak ji zkus uvařit doma vývar z masa a odlet si vedle uvař v tom zeleninu. Bude to mít chuť masa ale bez masa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10329
16.10.19 12:17

Já prý jako dítě také nechtěla zeleninku bez masa, ale ovocné tehdy skleničky jsem baštila, časem to vygradovalo do toho, že zeleninu nejím vůbec a bez masa nevydržím ani jeden den :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 12:17

@Newlife to mě nenapadlo, děkuji, snad mi to zbasti :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5019
16.10.19 12:27

Já zase teda četla, že maso má být každý den a jeden den v týdnu vajíčko- dělám si to teda podle sebe. Můj syn (8. měsíců) dostává k snídani jogurt s ovoce, teď občas i chleba s máslem, oběd masozeleninový příkrm( to co máme my jen bez soli, koření), svačina ovocná přesnídávka, někdy do ni přidám vločky, někdy dostane něco do ruky, k večeři má kaši lžičkou, když nedojí kvůli únavě dostane ji do flašky. Já bych jí to maso dávala, třeba jí chybí bílkoviny nebo něco co to maso obsahuje.

jinak syn si takto vymýšlí v jídle když mu rostou zuby :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11641
16.10.19 12:30
@Annysek234 píše:
Mě jde o to, že by měla maso dostávat max 2× týdně. A nic jiného jist nechce, tak aby nebyla hladova bez prikrmu. Zkusím to s tim zloutkem.

Zkus vařit vývary. Jinak taky mám za to, že jsme měli dávat každý den maso a jeden den žloutek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26705
16.10.19 12:37

Já dávala maso skoro každý den, 2krat tydne to jsem neslysela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 12:47

Aha. Mě to říkala snad doktorka, ale ona tam je každou chvíli jiná, tak už nevím, čemu věřit. Zoubky nám pořád rostou, zatím ji žádný nevylezl. Jogurt jsem zkoušela, také ho nechce, takže pořád kojim a dostává jen to maso se zeleninou. Ale jen 2× týdně no. Tak jsem chtěla nějaké rady, protože se mi zdá málo, aby jedla jen tohle a kojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 12:58

@Annysek234 Dávej jí to tak jak to cítíš ty co by ti jedla. Dcera vůbec nechtěla jíst bílé jogurty tak jí dávám ovocnou hollandii nebo jiný ovocný jogurt, řekla sem to doktorce a ta mi řekla že to nevadí. Vařím jí hovězí a kuřecí silný vývary se zeleninou a trochou masa. Rozdělím na porce a zamrazím, pak vyndavám dle potřeby, udělám jí z toho polévku nebo uvařím nějakou přílohu. To jídlo musí mít trochu chuť, taky bych to jinak nejedla. A žloutek mi dcera plivala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 13:15
@Annysek234 píše:

Tak na tohle těžce prdím, i když teď tam máme nějaký pasta bambiny bez ničeho taky. Taky tam mám nějaký kuskus vegetariánský. Co držím je ryba jednou týdně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama