Nechce chleba!

43
12.2.06 17:28

Nechce chleba!

Ahoj, mám skoro 17 měsíční dceru a ta mi zcela odmítá chleba! Já potom pracně vymýšlím co k dopolední a odpolední svačině. Máte někdo podobný problém? A jak ho řešíte?
Adriana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2649
12.2.06 21:41

Ahoj Adri,
dávám rohlík :-) Filda taky jednu dobu úplně odmítal chleba, byť s ním začínal, tak jsme prostě snídali rohlíky. Pak jsem cca za 2 měsíce zkusila chleba opět naservírovat a teď ho jí.
Martina a Filip 14,5 měsíc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1790
12.2.06 23:28

Ahoj,

netrap se tím, já chleba nejím už skoro 30 let a nechybí mi. Jím rohlíky.

Miroušek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
13.2.06 09:06

Ahoj
Mně dcera nechce chleba. Jedině rohlík. Občas udělám chleba ve vajíčku a ten mi sní. Hrozně ráda má bagety udělané v troubě. Jsou křupavé a to ona zbožňuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
13.2.06 09:12

Tak se taky přidáváme do klubu nejedlíků chleba-asi ty mrňata ví že na chleba se těžko robí :P

Dávám rohlík,toustový chleba(opečený)a zatím to stačí,pak taky ty křupavé chlebíky-rýžové apod.

myslím že časem se to zlomí ale nemá smysl ty prcky nutit.

Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kaa
100
13.2.06 09:19

Mně dcera chleba docela jí, ale hodně u nás teď vedou raciolky a křupavé rýžové a jiné chlebíky, i do ruky do kočárku. A cornflakes k snídani a někdy třeba s jogurtem nebo přesnídávkou k sváče … A ještě tyčinky z DM - z bio koutku - špaldové (vypadají jako velké soletky, jen nejsou tak slané, mají docela dobré složení). Tak to můžeš zkusit, třeba ji to bude bavit, když to má zase jiný tvar než chleba :wink:
A oblíbené jsou i kaše, ale kupované nechce, vařím hodně třeba ovesnou (jen vločky + voda), nastrouhám do ní jablko nebo přidám nějaké sušené ovoce, nemusí se přislazovat a je to hned hotové - to jí moc ráda. Podle mě je jedno, v jaké formě ty obilniny dostane, jestli chleba nebo kaši …

Tak ať vám chutná!

Pa

Kaa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
13.2.06 17:44

Zapomněla jsem napsat, že nejí ani rohlíky. Dnešní pokus skončil tak, že snědla z rohlíku šunku a ocucala máslo a samotný rohlík - tak to jen 2 kostičky, i když hlad měla! :roll: Občas sní kousek toho „polystyrenového“ chleba, ale to je jen troška. Možná zkusíme tu kaši z ovesných vloček a uvidíme :D
Zdravím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
13.2.06 22:00

Holky,
to je sranda, ja zase resim, ze malej nesvaci nic jinyho, protoze neji ani jogurty, ani presnidavky, zadny ovoce (banan apod.) :) Holt kazdej mame fakt neco :)

K tomu chlebu…malej ma rad, kdyz ho dam tak na 15-20 s do mikrovlnky nahrat, pak ho lehce namazu normalnim maslem. Ono se to tam tak hezky vpije a to mu asi chutna.

Doufam, ze ted neprestane jist i ten chleba, znate to :)
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
13.2.06 23:44

Ahoj,
naše Bára normální chleba taky nechce. Ale moc jí chutná celozrnej tmavej. to stejný rohlíky. Zkuste to. Je tam přece jen i víc chuti.
Bubu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
14.2.06 08:38

Ahoj, moja dcérka (25M) tiež nechce chleba,ani rohlík keď jej ho natriem maslom a dám jej naň salámku.Vtedy zje všetko čo je na chlebíku, či rožku a ostatné nechá na tanieri. Ale všimla som si ,že keď jej dám napr. na prechádzke v kočíku iba suchý grahamový rohlík tak ten papá. A chlebík ? Ten mi ochutnávala iba keď má v náručí celú polovičku. Obhryzie ho dookola. Ale keď jej odkrojím iba kúsok, ani sa ho nedotkne. 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.2.06 12:55

Děkuji za příšpěvky! Potěšilo mě, že má někdo podobné trápení jako my, že v tom nejsme sami :D Ostatní jídlo do ní nějak dostanu - po lžičkách a u toho jí pustím kreslenou pohádku, maso jí sama bez odmlouvání a klidně celou horu! :lol: Asi nebude vegetariánka :P
Přeju pohodové papání!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama