Testy autosedaček a jeste jeden dotaz

860
12.2.06 14:39

Testy autosedaček a jeste jeden dotaz

ahoj holky,
vim, ze o sedackach bylo napsano jiz mnoho, presto, nemuzu nikde najit testy autosedacek 2005, nevite nektera, kde je muzu najit??

A jeste jeden dotaz - nemate nekdo autosedacku zn. Recaro??? Tento vyrobce vyrabi autosedacky do zavodnich vozu a tak si rikam, ze musi mit kvalitni i dalsi zbozi.

Rozhoduji se mezi Recaro, Britax, Stochenmuhle, hodne se tu peje chvala na Maxi cosi, ale u nich se mi nelibi, ze se musi dokupovat prislusenstvi zvlast. no proste nevim, kterou :)) Poradte.

R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2857
12.2.06 14:47

Ahoj Radulko,

my nakonec vybrali Britax… no láce to nebyla … stála 6000:o((((

hodně jsem se chtěla řídit podle crash testů, jenže pak jsem četla dál a dál a v podstatě se dostala k tomu, že i když daná sedačka vyjdem v crash testu jako vítěz, tak
většinou jde o test - čelní náraz…
většinou se testuje v jiném typu vozidla než máte vy doma
testuje se v určité rychlosti… a neznamená to že při vyšší rychlosti vyhraje ta stejná sedačka…

bylo tam prostě doporučení… ano chrash testy ano,,,, ale spotřebitelé by se jimi měli řídit jen orientačně… čili pokud některá sedačka vychází ve většině případů špatně, tak nekupovat… a sáhnout spíš po těch co se umisťují na předních místech… ale ne nutně po té, která se v tom daném tesu umístila na prvním

takže spíš se orientujte, jak se v tom prckovi bude sedět, do kolika poloh se dá sklápět a ták:o)

jsem moc neporadila co:o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
12.2.06 14:48

jo ještě STM - storchenmühele nebo jak se to píše… jsme chtěli taky, ale nenašli jsme v blízkosti prodejce u kterýho bychom ji mohli vyzkoušet, prcka do ní po:,–(it a ták… ale líbily se mi moc:o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.2.06 15:08

Maxi Cosi dopadaji v bezpecnostnich testech mezi prvnima, bohuzel tohle se neda rict o Storchenmuhle. Nechapu o jake prislusenstvi k Maxi Cosi zakladatelka mysli. Meli jsme jak vajicko Citi tak ted mame Priori a zadne prislusenstvi jsem k nim nedokupovala. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
860
12.2.06 15:51

Hanko,
myslim konkretne podhlavnik, maxi cosi v testech za 2004 nic moc. Proto patram po testech 2005

Frontal collision protection - nedosahla MC (priory) na very good, ani good, ale az na satisfactory (treti stupen), coz je nic moc

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
12.2.06 18:31

Ahojky,

RECARO máme od včera :) Je super!!! Můžu Ti poslat foto :)

Jinak, protože se znám s přímo s prodejcem, umím domluvit dobrou cenu, kdyby jsi potřebovala :wink:

Peťula + Pavlík 8měs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
12.2.06 20:52

ahojky,
přibližte trošku tu sedačku RECARO, slyším to poprvé, moc díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
12.2.06 20:53

ahojky,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
12.2.06 20:54

ahojky,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
12.2.06 20:55

ahojky,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.2.06 20:58

My mame jednu obyc. sedacku do druheho auta kdyby nahodou byla potreba a jinak jezdi mala v maxi cosi priory, jsem vice nez nadsena. Pritel to hledal podle vysledku testu a tahle mela byt vitez, nevim v jakem roce. Kazdopadne nelituji a tu druhou tak trochu nesnasim.

• Nahlásit
  • Citovat
860
12.2.06 21:19

Ahoj Kosmi,
http://www.matysek.cz/…/default.asp?… , tady ji muzes najit, neni zrovna nejlevnejsi.

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
12.2.06 23:47

Radulka tu je test za rok 2005, ale neviem ci to moc pomoze, nie je tam recaro.
Skus zalovit na tej stranke v starsich testoch.
http://www.oeamtc.at/…/gesamt.html
My mame Maxi Cosi priori xp a maximalna spokojnost. Lahka obsluha, dobre a jednoduche polohovanie (jednou rukou), malemu sa v nej sedi pohodlne, rad jazdi a uz nemame problemy robit aj dlhsie trasy bez placu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.2.06 08:02

Gothic, moc dekuju.Tak, ze bychom nakonec koupili Maxi cosi ?!:))

Radulka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.2.06 23:57

Recaro = STM = Storchenmühle

Pro objasnění. Firma Recaro koupila firmu Storchenmühle (dnes STM) a takl se většina sedaček STM objevila na trhu i jako Recaro. Jediná Recarem vyvinutá sedačka je Recaro Start. U ostatních si můžete vybrat, zda budete chtít sedačku v púotahu STM nebo si připlatíte za potah Recaro.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama