Nechce kočárek

Vendad
5.11.09 22:11

Nechce kočárek

chtěla bych se zeptat , jestli nemáte některá zkušenost- náš malej mi odmítá být v kočárku. Dělá hrozný scény . Když jdemeale ven bez kočárku , tak se chce po chvilce nosit nebo si lehá na zem. V neděli jsme byli na lampioňáku a měli tam u startu takovej parádní červenej vozíček. Tak mně napadlo, že by to pro něho mohlo být zajímavější a já bych ho pořád nemusela tahat a chvilku by se třeba vezl na něm. Dávali tam i letáček od prodejce (Radio Flyer) dívali jsme se i na jejich stránky, ale přece jenom bych ráda věděla, než ho třeba koupíme jestli s tím nemáte některá zkušenost. http://www.radioflyer.cz/…on-93b-.html

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

zoli
5.11.09 22:37

nepises kolik malymu je,ale jestli uz chodi pekne,tak me to spis prijde na obdobi vzdoru a to ne nenene te za chvilku bude rikat i na vozicek..no ale jestli se ti vozik libi,tak ho kup :-)

• Nahlásit
  • Citovat
9217
5.11.09 23:03

nas ma 19 mesiacov a vobec nechce byt v kociku..pekne cupita..tak ho necham chodit..ale itak chce byt znacnu cast an rukach :think: na ihrisku alebo v parku ebha o dusu.ale dostat sa tam..to len na rukach..alebo len chvilkami peso..co ho vzdy nejako prekabatim..ze hrame hru..ze ratame do 5 a potom poskocime.. alebo tak..
brali sme von aj take auticko odrazadlo..ktore sa da aj tahat a dopadlo to tak..ze som nosila nielen drobca ale aj tahala auticko :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
6.11.09 01:15

Vozíček bych určitě nebrala, bude to věkem, jen co by se okoukal, bojkotoval by ho jako kočárek a hlavně - nemá žádné pořádné popruhy (ten jeden pásek v pase ti batole při troše dobré vůle překoná raz dva) a je tažený = na dítě pořádně nevidíš a mohlo by ti „vystoupit“ za jízdy v nějakém hodně nepříjemném místě.

Syn byl v tomhle „vymýšlecím“ období v golfkách, já těhotná - o tom, kdy opravdu musí jet, jsem rozhodovala já. Na dceru nosím krátký šátek - a zase, kdy opravdu musí do šátku, rozhoduju já. Jsou úseky a chvíle, kdy se hop nahoru, hop dolů, resp. hop do vozu, hop z vozu fakt nehodí.

Někomu na tohle období vyhovuje odrážedlo - u nás je na to moc hustý provoz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29049
6.11.09 07:03

Nepíšeš,kolik je synovi let.Vozíček bych taky určitě nekupovala.Pokud je to období vzdoru,určitě by vymýšlel i na vozíček.

Já jsem byla v tomto jeho období taky těhotná.Podle situace jsme měli buď golfky nebo odrážedlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama