Nechce ležet na zádech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 16.01.10 09:26
Nechce ležet na zádech

Holky, maminky, Karolínka vůbec nevydrží na zádech. Jakmile ji položím, hned se otočí na bříško. Tam se ale začne za chvíli vztekat, že už nemůže a je to pořád dokola. Nebaví jí HRAZDIČKA, LEHÁTKO UŽ VŮBEC NE.Máte nějakou fintu, jak ji tam udržet?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 1 inzerát 16.01.10 09:50

Když se mi malá začala přetáčet, bylo to to samý. Vždycky šup na bříško a po minutě řev. Tak jsem ji obrátila zpátky na záda a klekla si nad ní, opřená o lokty kolem její hlavičky, a mazlila jsem, povídala jsem si s ní, prostě s ní blbla, aby nemyslela na to, že leží na zádech. :lol:
Pak už mě ani nrpotřebovala, jak posílila, už se jí začalo na bříšku líbit. A ještě později objevila, že s palečkama na nohou je fakt sranda a vydržela by na zádech celej den. :lol:

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 16.01.10 11:22

My to měli podobné. Tonička se začala strašně moc brzy přetáčet na bříško, takže hrazdička jí nebavila a na bříšku si hrát neuměla. V lehátku mi taky nechtěla být. Byl to docela boj jí nějak zabavit a trvalo to chvíli, než se naučila hrát si na bříšku. Taky mi začla na bříšku spinkat. Nedá se s tím nic dělat, děti jak něco objeví, tak je to stále nutí to dělat dokola, až to vypilují :wink: Je to přirozené. U nás se teď pořád vstává. Vstane v postýlce, jak dlouho tam stojí a pak začne řvát, protože se bojí dolů :mrgreen:

Kajiszek
Extra třída :D 10091 příspěvků 16.01.10 11:40

Tak to taky známe. Vojta se naučil otáčet dva dny po 4. měsíci, ale teda vztekal se kvůli tomu jen chvilku, hodně brzo se naučil hrát na bříšku a teďka už ho na záda nikdo nedostane, maximálně, když je hodně přejedenej :lol: Tím, jak je na bříšku pořád, tak už vypiloval točení se dokola a plazení, takže mu to spíš jenom prospělo. Teďka se krásně plazí od jedný hračky k druhý a vyhraje si dost dlouho. Takže vydrž, ono se jí na tom bříšku taky brzy začne líbit a bude si krásně hrát. Udržení na zádech asi nemá moc smysl, taky jsme to zkoušeli, ale jak se to jednou naučil, tak to dělal prostě fakt pořád a chtěl se točit, i když jsme ho drželi. Teďka už se otočí na bříško i ve spánku a v pohodě tak spí celou noc, ráno zvedne hlavu a začne se smát a plazit po postýlce :lol:

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 16.01.10 12:17

Neboj to bude trvat jen chvilku než se naučí obrátit se z bříška na záda a pak bude po problému.
U nás to zas bylo naopak, když jsme trénovali koníčky tak fut padal na záda jak měl těžkou hlavu, takže pak nebyl problém při samostatném pasení se obrátit.

cinkxa
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 16.01.10 13:03

mimi ví co je pro něj nejlepší

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 16.01.10 13:31

Ahoj,

nic s tím nenaděláš, jenom vydržet. Přejde to samo až se naučí pořádně pást a zesílí tak, že na bříšku vydrží už prakticky pořád. A pak začne lézt,… :lol:
Taky jsem furt chodila a obracela zpátky a najednou bylo dlouho ticho a milej zlatej si pásl a žulil se spokojeně na mě :mrgreen:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22887 příspěvků 16.01.10 14:04

Týjo já se obávám, že s tím nic moc nenaděláš, maximálně být pořád u ní a přetáčet jí zpátky, ale neboj je to jenom přechodový období, za chvilku se naučí otáčet sama a bude si to dělat podle sebe :)

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 16.01.10 16:30

Ona tam dopoledne vydrží fakt docela dlouho, přisouvá si hračky, natahuje se, zkouší na kolínkách pérovat. Přijde mi, že jí štve, že ještě nezvládá víc a že musí být jen na tom břiše. Na záda se přetočí spíš omylem, když vytahuje ručičku daleko nad sebe - převáží se. Každopádně jsem ztahaná jak pes, protože přes den spí jen v kočárku a v noci často vstávám co dvě hodiny. Takhle ji ještě musim pořád zvedat.. :nevim:

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.10 17:37

Já mám opačný problém. Klukovi jsou 4 měsíce. Na bříšku je nármě spokojený, vydrží tm dlouho, už si tm umí hrát. Neumí se tam ale přetočit. Na zádech ho to taky děsně neba. Jak když tam má ježky - přiblížím ho k podložce už se vzteká řve. Takže se si přetáčet nenaučí, protože na zádech je zásadně vztekej. ale teoreticky má zas velkou motivaci.

Ale85
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 17.04.16 09:51

Prosím o rady…malý (5,5 měs.) nechce být vůbec na zemi. Nepřetáčí se, když ho překulím na bok, zbytek už dotáhne, ale na ten bok není schopný se dostat. I když myslím, že ještě má čas. Ale co je hrozné, prostě furt řve, jedině když se nosí, je spokojený, čož je ale málokdy, protože já mám od těhu velké problémy se zády a nosit ho moc nemůžu…takže u nás se většina dne probrečí a provzteká. Už mi z toho hrabe. Sedět u něho a dělat blbinky zabere jen na chvilku. Co s tím? Trvá to už víc jak měsíc…

klafina123
Závislačka 2526 příspěvků 17.04.16 09:59

A co šátek? Bohužel některé děti v mimi věku pláčí

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63565 příspěvků 3 inzeráty 17.04.16 10:01

@Ale85 A když do dáš na bříško?

Ale85
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 17.04.16 10:06
@klafina123 píše:
A co šátek? Bohužel některé děti v mimi věku pláčí
Šátek nemám, máme nosítko, ale já ho neunesu dlouho ani v tom :( Vím, že některé děti jsou fňukny, ale já už ani nejím. Nestíhám vařit, trvá mi to celý den a večer už jsem vyřízená, že ani nemám hlad. Ono se to zlomilo fakt nějak před měsícem, tak já furt nějak tajně doufám, že je to jen blbé období…i když manžel byl prej strašně uřvaný :roll: Ještě jakš takš vydrží v lehátku, ale už teď cvičíme vojtovku a když nechce být vůbec na zemi, nijak se dál nerozvíjí, z toho mám taky trochu obavy.

Ale85
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 17.04.16 10:08
@j.a.n.i1 píše:
@Ale85 A když do dáš na bříško?

NA břichu vydrží taky jen chvilku, začne se vztekat, nechávám ho, jenže on se začne pak úplně zakuckávat a prostě dostane hysteráka.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >