Nechce pit MM ani UM

smutná
1.7.13 17:41

Nechce pit MM ani UM

Maminky mam 9m miminko, ktere porad kojim.Uz od 8m ale prestala pit mleko nekolikrat denne, a da si jednou, max.2×. Tak ji zkousim davam misto meho mlika UM, kdyz me uz odmita.ale toho si da treba jen 200ml denne, a hotovo. Myslite, ze ji to staci? Nebo ji neni obycejny Sunar dost dobry? vic do ni nedostanu ani koja, ani UM :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20731
1.7.13 17:53

@smutná a kaše a jogurty jí? Jestli jo, tak jí to stačí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4497
1.7.13 17:58

V tom věku jsem kojila ráno a večer plus jedna dávka UM. K tomu jogurt, mléčná kaše na večeři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6832
1.7.13 18:00

Mám 8m děti a kojím jen ráno a večer, nevím kolik vypijí, neřeším to vypadají dost dobře živení :mrgreen: mají odpoledne jogurt, to je taky mléčná dávka, v tomhle věku by měli mít asi 500ml mléka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
smutná
1.7.13 18:09
@gabriela82 píše:
@smutná a kaše a jogurty jí? Jestli jo, tak jí to stačí..

JJ,ji.Na snidani ma kojo kdyz chce (dnes jsem zkusila UM a dala si 180ml),pak ovoce, obed, jogurt tak 400g sni a vecer kase to nevim kolik, delam od oka.Na krabici od UM pisi, ze by v tomto veku mela vypit 4×200ml UM 8o A ona vypije jednu petinu.No a nekdy vecer po kasi kdyz chce tak si da MM, vetsinou ale ne. takze je to tak jedno kojo prumerne :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
smutná
1.7.13 18:10
@Kacka2 píše:
V tom věku jsem kojila ráno a večer plus jedna dávka UM. K tomu jogurt, mléčná kaše na večeři.

No ja kojim prave jen jednou, tak se mi to zda malo :roll: Jogurt a kasi ma taky, ale kojo jenom jedno, a to jenom v jednom prsu mam mliko, v druhem uz par mesicu ne, a i v tom kde mleko je, tak je uz malinko :(

• Citovat
  • Nahlásit
smutná
1.7.13 18:12
@subsomi píše:
Mám 8m děti a kojím jen ráno a večer, nevím kolik vypijí, neřeším to vypadají dost dobře živení :mrgreen: mají odpoledne jogurt, to je taky mléčná dávka, v tomhle věku by měli mít asi 500ml mléka

Ona uz si vecer nevezme z 99%,da si jen rano nekdy, nekdy ani to ne, tak pak nastoupi UM, ale to prave taky hoodne malinko.tak nevim, jestli se odstavuje, ale to by chtela aspon Sunar, ne? Nebo mam zkusit jinou znacku, ze ji Sunar nejede? Fakt je na krabici 4×200ml za den UM

• Citovat
  • Nahlásit
4497
1.7.13 18:41

No já nevím kolik jsem toho nakojila. Ráno se asi napili pořádně, ale večer to bylo před spaním po kaši :nevim: UM nevypili nikdy víc než 180ml. A jogurt jedli normální těch 150g. Kolik jsem dělala kaše už si nepamatuju. Ale 4×200 ml Um za den v tom věku rozhodně neměli, vždyť to jsou 4 normální jídla, kdy by pak jedli to statní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
28.7.14 09:50

Maminky jsem ráda že jsem našla podobný problém jako máme my. Mám chlapečka 7 měsíců. Při kojení mě začal kousat do prsu tak jsem koupila sunar a snažila jsem se mu podat lahvičku. Tu zcela odmítá a přestal chtít i cucat z prsu. Už s ním asi týden bojuju a odmítá i MM i UM. Nechce lahvičku ani vidět tak mu podávám vše po lžíčkách ale moc toho nevypije. Jí moc dobře miluje jogurty a v poledne oběd a večer si dá kaši. Tak jsem mu začala Sunar míchat do jídla. Nevím zda to stačí ale už jsem snad vyzkoušela vše. V noci taky neche mléko jen k ránu vypije lahvičku čaje ale přes den mu musím čaj dávat jen po lžíčkách. Doufám že se mu to zase po čase změní. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
21.4.16 09:32

Ahojda, prosím o radu. Už asi měsíc malá zlobí s mlíkem. Dávala jsem ji ráno a večer odsáté MM, ale teď už nechce ani to. Je jí 10,5 M. Čuchne k flašce sunaru nebo nutrilonu a řve (mam Avent). Jinak má 1× denně choc. jogurt a večer inst. mléčnou kaši. Vodu pije po troškách přes celý den. Kousky ještě nezvládá. Jaké UM by ji mohlo zachutnat?! Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat