Reklama

Nechce se mnou nic mít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dement231
Kecalka 105 příspěvků 22.01.18 11:56
Nechce se mnou nic mít

Ahoj už si nevím rady. Vídala jsem se s jedním klukem a bylo to hrozně fajn ale pak v jedné slabší chvilce jsem mu napsala, že mi chybí a v té chvíli se asi zaleknul, že bych chtěla něco víc a od té doby mi tvrdí, že už se mnou nechce nic víc mít. když jsme o tom mluvili, tak jsem z něho dostala že se teď vídá s jednou holkou, ale před pár dny jsem si s nim psala a on mi napsal, že teď vztah nechce a že s ní o tom mluvil a já pochybuju, že ona je důvod toho proč se mnou nechce nic mít, když předtím mu to nevadilo. Jo asi jsem blbá že jsem mu psala, že mi chybí, ale v té chvíli jsem to tak cítila, i když vím, že k němu nic víc necítím a že to není partner do budoucnosti, ale jde o to hezký co mezi námi bylo a že nám bylo fajn. Jak z něho mám dostat pravý důvod? Trápím se tím, nevím jestli mu třeba někdo něco nenakecal nebo tak, pokaždé když se máme vidět a promluvit si, tak se na něco vymluví, jako kdyby se bál ke mě už i přijet a když mu napíšu, jestli nechce jít ven nebo tak, tak pokaždé odpoví, že mě uvidí rád ale že nic víc už nechce…mám ho ráda, ale už fakt nevím, jak nějakým způsobem s tímhle nějak pohnout, hrozně bych chtěla aby to bylo tak jak to bylo, ale nevím jak mám zjistit proč najednou tak otočil, já sama jsem mu řekla do očí, že k němu nic necítím :/

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 22.01.18 11:59

Něco končí něco začíná prostě té nechce, nech to už být. Diskuze znovu a znovu tomu nepomůžou. Už jsi pro něj asi i otravná.

Hroznej puberťák
Závislačka 4518 příspěvků 22.01.18 12:00

No tvl to je nick, kam se hrabu :mrgreen:

dement231
Kecalka 105 příspěvků 22.01.18 12:00
@Satisfaction píše:
Něco končí něco začíná prostě té nechce, nech to už být. Diskuze znovu a znovu tomu nepomůžou. Už jsi pro něj asi i otravná.

ale já chci důvod

veruSska10
Povídálka 21 příspěvků 22.01.18 12:00

Ignorovat. Ozve se sam když bude chtít

dement231
Kecalka 105 příspěvků 22.01.18 12:03
@veruSska10 píše:
Ignorovat. Ozve se sam když bude chtít

ono je to těžký, kdybych věděla pravej důvod, tak už bych to dávno měla uzavřený, ale takhle.. :/

malá_holka
Kelišová 5120 příspěvků 22.01.18 12:04
@dement231 píše:
ale já chci důvod

Nechce, tak snadný to je. Chlapi nemusí mít milion důvodů, nechce tě, nebavíš ho, nemá tě rád.

dement231
Kecalka 105 příspěvků 22.01.18 12:06
@malá_holka píše:
Nechce, tak snadný to je. Chlapi nemusí mít milion důvodů, nechce tě, nebavíš ho, nemá tě rád.

ale do tý doby než jsem mu napsala, co jsem napsala, tak mě chtěl vidět i každý den, proto to nechápu

Premek_Orac
Závislačka 4324 příspěvků 22.01.18 12:08
  1. Nech ho bejt.
  2. Nedávej si nick, ve kterém tolik odhalíš o svém vztahu k sobě samé.
  3. Není špatné být v citech a pocitech upřímný. Že se s tím ten druhý někdy nevyrovná, to neovlivníš. Víc bych si vždy vyčítal, kdybych své city tajil.

malá_holka
Kelišová 5120 příspěvků 22.01.18 12:08
@dement231 píše:
ale do tý doby než jsem mu napsala, co jsem napsala, tak mě chtěl vidět i každý den, proto to nechápu

Chceš důvod, ale on ti ho řekl, jen ty ho nechceš slyšet. Řekl ti, že nic víc nechce a že se vídà s jinou holkou.

dement231
Kecalka 105 příspěvků 22.01.18 12:09
@malá_holka píše:
Chceš důvod, ale on ti ho řekl, jen ty ho nechceš slyšet. Řekl ti, že nic víc nechce a že se vídà s jinou holkou.

a co mám teda teď dělat?

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 22.01.18 12:11

Asi s tebou už nechce nic mít :) nechala bych to buď se ozve sám nebo ne.

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 22.01.18 12:12
@dement231 píše:
a co mám teda teď dělat?
:roll: prezdivka mluvi za vse. Vic netreba komentovat.

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 22.01.18 12:17
@dement231 píše:
a co mám teda teď dělat?

Nechat ho být. Když bude on sám chtít, ozve se ti. Nechce tě, řekl ti důvod :nevim: To, že ty ho nechceš slyšet a myslíš si něco jiného, je tvůj problém. :nevim: Když ho budeš uhánět, bude to ještě horší, musí to být pro něj už otravné :think:

malá_holka
Kelišová 5120 příspěvků 22.01.18 12:18
@dement231 píše:
@dement231 píše:
a co mám teda teď dělat?

Nedělej nic, nechej ho být. Smaž číslo, nekontaktuj ho. Když bude vidět, že mu píšeš a má tě jistou nebude mít zájem. Chlap chce lovit. Aspoň někteří teda. Věnuj se něčemu jinýmu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >