Nechce vídat syna

Anonymní
12.7.21 13:49

Nechce vídat syna

Můj život je jedna velká lapálie, pokusím se to zkrátit. Našla jsem si přítele z německa, vzali jsme se, měla jsem s ním dítě. Nicméně to neklapalo, byl rozvod, já se vrátila do Čech, kde jsem si po roce našla přítele a po dalších 3 letech otěhotněla. S přítelem to ale nevyšlo, oba jsme byli živelné povahy. Nicméně měla jsem štěstí jak první, tak druhý ex partner dali vyšší alimenty, nebylo to úplně na vyskakování, ale na život bez velkého stresu ano.

Chtěla jsem si najít konečně správnýho chlapa, co by byl fajn, měl rád moje děti a zároveň nás i zajistil. Tak se jednou stalo, že jsem si začala v baru se vzdáleným známým. Sám, 40 let, sice přítelkyně, ale s tou stejně nežije, bezdětný a zajištěný, inteligentní a vtipnej. Dobrá partie prostě. Párkrát jsme spolu něco měli, já se nechránila, i když jemu jsem řekla, že ano, nepočítala jsem totiž, že při svých problémech ještě otěhotním, no a stalo se.

Dotyčného však místo radosti zachvátil hněv, a že prý se mě ptal jasně jestli se chráním a teď přijdu s tímhletím. Jako chápu na jednu stranu jeho vztek, ale já mu přeci pistoli u hlavy nedržela, když to se mnou dělal.

Nechceš dítě, jdi na vasektomii nebo se chraň jinak. Já byla svobodná, to on má přítelkyni, tak když nechtěl, tak ho měl udržet v kalhotách, co jenom já?

Navíc se ke mě posléze doneslo, že ač není tedy nějakej nadsamec, tak přesto ho občas někdo viděl s nějakou jinou (ne s vícero, pořád s tou stejnou). Ta ho poslala zřejmě k šípku, tak se chtěl odreagovat. No co, bude platit alimenty, má dobrou práci, tak ať cáluje, ale několikrát řekl, že to dítě ho nezajímá. Mrzí mě, že nechce vidět syna. Ano chyba na obou stranách, ale to dítě za to přeci nemůže? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31839
12.7.21 13:54

Dítě nechtěl, zjevně ho nezajímá. Syna jsi do téhle situace dostala ty ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11231
12.7.21 13:54

Dítě za to nemůže, ale ty ano. Popravdě se mu vůbec nedivím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21510
12.7.21 13:55

Zase provokace, co? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11231
12.7.21 13:56
@Janli píše:

tak prázdniny :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1430
12.7.21 13:57

Tys věděla, že je zadaný, lhala si, že bereš antikoncepci, chtěla jsi někoho kdo tě zajistí. Děláš něco jiného, kromě plození potomků? Každé dítě jiného otce, kolik jich ještě chceš? Hlavně, že platí vysoké alimenty. On dítě nechtěl, tys mu lhala, že o syna nemá zájem, chudák tvůj syn, ale hlavní viník jsi ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
12.7.21 13:59

Najdi si čtvrtýho a pořiď si další dítě. Promiň, ale tohle já asi nikdy nepochopím a klidně mě tu ukamenujte.. A co čekáš, když mu řekneš, že jsi chráněna? On je pitomec, že podvádí přítelkyni, ty lhařka, že se chráníš a nejvíc na to doplatí to dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53517
12.7.21 13:59

Jo jeho blbost že se nechránil, ale ty jsi lhala že se chráníš. Proč se ted divíš že o to dítě nestojí? To se přece dalo čekat. On s tebou vztah nechtěl, lhaní se nevyplácí. Tohle jednou dítěti budeš jen těžko vysvětlovat :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11231
12.7.21 14:01
@Markéta80 píše:
Jo jeho blbost že se nechránil, ale ty jsi lhala že se chráníš. Proč se ted divíš že o to dítě nestojí? To se přece dalo čekat. On s tebou vztah nechtěl, lhaní se nevyplácí. Tohle jednou dítěti budeš jen těžko vysvětlovat :?

tak pokud je to pravda, bude mít co vysvětlovat všem svým dětem 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.21 14:03
@Janli píše:

Tohle ale není provokace. Chtěla jsem, aby to bylo vidět i z mého pohledu. Ano já jsem udělala chybu, že jsem to brala takhle lehkovážně. Ve finále jsem mu nechtěla úplně prvoplánově lhát, prostě jsem to jenom nedomyslela, že se tohle při mé diagnóze může stát, a navíc, jsme spolu byli asi 3×, z toho jednou se picnul a byl jako dělo, to snad z toho nemůže být ani dítě? Ale evidentně ano. Spíš mě hodně zamrzela jeho reakce, v okolí je za férovýho člověka, spolehlivýho a mě takhle prostě zadupe do země. Ještě jaký dělal ciráty se zapsáním do RL, to by bylo na film. Já nepopírám svůj velký díl viny, ale na druhou stranu. On má přítelkyni, asi měl ještě jednu dlouholetou milenku nebo co, alespoň se to povídalo, že je někdo někde viděl, ta ho zřejmě nechala být, protože kdo by chtěl hrát takhle dlouho druhý housle a on se šel asi vyventilovat a narazil na mě. Tak ať se příště ventiluje s ochranou a nebude mít přeci takové starosti? Může za to přeci i on. Užít si to jo, vysypat se, to jo, ale nést následky, to už ne, co? To by mě nejradši zahlušil do země. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.21 14:04
@Oliverka28 píše:
Najdi si čtvrtýho a pořiď si další dítě. Promiň, ale tohle já asi nikdy nepochopím a klidně mě tu ukamenujte.. A co čekáš, když mu řekneš, že jsi chráněna? On je pitomec, že podvádí přítelkyni, ty lhařka, že se chráníš a nejvíc na to doplatí to dítě.
čtvrt s podobným hejskem co se ke mě nezná už určitě ne. Jdu a operativní zákrok a budu mít po starostech. Nemyslela jsem to až tak zle.
  • Citovat
  • Nahlásit
1846
12.7.21 14:04

Zase debi. lní troll nebo jenom další provokující slepice 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
12.7.21 14:08

Tak hlavně, že má alimenty. Alespoň nemusí do práce. :lol: A chlapa plně chápu, že nemá zájem, dítě nechtěl. :think: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
12.7.21 14:09

Chudák chlap. Já neznám zadnyho ktery by se mě někdy ptal jestli mám antikoncepci. A tady nějakej moula na to doplatil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.21 14:11
@Mgree píše:
Tak hlavně, že má alimenty. Alespoň nemusí do práce. :lol: A chlapa plně chápu, že nemá zájem, dítě nechtěl. :think: 8)

Do práce chodím. Alimenty jdou dětem na spoření a potřeby (zejména kroužky, obuv a kvalitní jídlo). Navíc první dítě je bilingvní, tak ty ostatní dvě dávám do cizojazyčné MŠ, kde se samozřejmě hodně platí.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat