Nechci dítě/starší partner

Anonymní
15.2.20 22:00

Nechci dítě/starší partner

Ahoj, mezi mnou a mým partnerem je dost velký věkový rozdíl (já 25,on 56) - i když na nás většina lidí kouká divně, já jsem přesvědčená že je to láska jako trám :oops: :srdce:
Mám syna z předchozího vztahu, který žije s náma, on má děti už dospělé.. no a před nedávnem mi nesměle oznámil že by byl rád, kdyby naší lásku spojovalo i naše společné dítko. Nerekla jsem mu na to zatím nic, ale upřímně se bojim :( bojím se toho že by dítě mohlo být vzhledem jeho věku nějak "postižené', a také toho že by se táta nemusel dočkat jeho plnoletosti (to zní strašně :,( ) nechci to takhle vpalit partnerovi, vím že uprimnost je ve vztahu důležitá, ale tyhle věty by ho položily. Chci se zeptat, jak by jste mou situaci řešili vy? Díky, A.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

870
15.2.20 22:03

Dítě bych měla, pokud bych ho sama chtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 22:04

Také mám dítě se starším partnerem, on už má děti dospělé, já také jedno školou povinné. Ale našemu synovi jsou dva roky, partner má před padesátkou, já mám třicet. Popravdě dítě kolem 57-58roku je opravdu moc, já bych do toho určitě nešla. My už se těšíme jak budeme cestovat, chodit zase do společnosti a ne jen vymyslet, kdo nám pohlídá :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.2.20 22:09

Tak ty máš narozdíl od něj asi rozum! Třeba to bere jako „pojistku“aby si ho časem nekopla do pr…Můj táta má stejně starou manželku a je mu 58 a chystají se taky na mimino :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
2387
15.2.20 22:20

Upřímně nevím, neumim si to představit. Mému tatovi bude letos 55.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3312
15.2.20 22:38

Nemyslím si že by mělo být postižené, ale to že se nedožije jeho plnoletosti je možné… že otci by bylo nějakých 70 a více a řešili byste pubertu dítěte… já tyto vztahy z muži o tolik let staršími nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
15.2.20 22:39

Je mu 56? Tak to by ti to dítě vodil do školky 60 ti letej dědeček :mrgreen:.
To nemá chybu. No…možná i 65 ti letej :nevim:.
Hmmm…nooo, do toho já bych šla :lol:, protože pak už brzo umře a ty tu nebudeš muset řešit takové problémy, jako třeba že nemeje už nádobí, nechává všude ležet hole… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22918
15.2.20 23:03
@Anonymní píše:
Ahoj, mezi mnou a mým partnerem je dost velký věkový rozdíl (já 25,on 56) - i když na nás většina lidí kouká divně, já jsem přesvědčená že je to láska jako trám :oops: :srdce:
Mám syna z předchozího vztahu, který žije s náma, on má děti už dospělé.. no a před nedávnem mi nesměle oznámil že by byl rád, kdyby naší lásku spojovalo i naše společné dítko. Nerekla jsem mu na to zatím nic, ale upřímně se bojim :( bojím se toho že by dítě mohlo být vzhledem jeho věku nějak "postižené', a také toho že by se táta nemusel dočkat jeho plnoletosti (to zní strašně :,( ) nechci to takhle vpalit partnerovi, vím že uprimnost je ve vztahu důležitá, ale tyhle věty by ho položily. Chci se zeptat, jak by jste mou situaci řešili vy? Díky, A.

Dítě bych si s tak starým chlapem nepořizovala. Ale já bych v 25 ani nemohla s
o generaci starším chlapem spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
15.2.20 23:06
@Russet píše:
Dítě bych si s tak starým chlapem nepořizovala. Ale já bych v 25 ani nemohla s
o generaci starším chlapem spát.

Já taky ne. Která mladá holka taky touží po dědovi s viagrou v postely, že? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 23:07
@Anonymní píše:
Mám syna z předchozího vztahu, který žije s náma, on má děti už dospělé.. no a před nedávnem mi nesměle oznámil že by byl rád, kdyby naší lásku spojovalo i naše společné dítko. Nerekla jsem mu na to zatím nic, ale upřímně se bojim :( bojím se toho že by dítě mohlo být vzhledem jeho věku nějak "postižené', a také toho že by se táta nemusel dočkat jeho plnoletosti (to zní strašně :,( ) nechci to takhle vpalit partnerovi, vím že uprimnost je ve vztahu důležitá, ale tyhle věty by ho položily. Chci se zeptat, jak by jste mou situaci řešili vy? Díky, A.

:mavam: zdravím. Tak když mému partnerovi bylo 57 měla jsem ním první dceru. Teď je mu 63 a čekám s ním syna. Mně je 30. Hele on ti může umřít i mladý partner. To nikdy nevíš, na to se nemůžeš tak dívat. Já mám skvělého chlapa na jeho věk ho nikdo netipuje. Je nám spolu dobře, chová se ke mně i malé mnohem líp než plno dnešních mladých můžu co sedí věčně u mobilu, nebo na Pc, doma ani nepomůžou a manželku mají za služku a chůvu, chodí po hospodách.. pokud má elán a je vám fajn a milujte se, tak co řešit.. představit si to nedovedou ti co to neznají ;);)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
15.2.20 23:20

@Kristina1990
Otázka je, jak dlouho ten elán bude mít :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 23:32

@berďana i to je možný, ale já to prostě neřeším. Měli jsme se a máme rádi je nám spolu fajn, tak si chceme užít co nejvíce společných let.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
15.2.20 23:34

@Kristina1990
Jo, chápu a přeju ti, vám, to nejlepší.
Je to tvoje volba a pokud ti to nevadí, není ani co řešit :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16724
16.2.20 09:32

S takhle starym dedkem bych si mimino neporizovala, zvlast kdyz ty uz dite mas. Kdybys byla bezdetna, tak i chapu, ze nad tim uvazujes…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14183
16.2.20 17:20

Dobře to uvaž. Znám pár, kde je tatínkovi přes 70 a mají 3 děti školkového věku. Zatím pohoda, ale když se něco semele, bude to na ženské.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama