Nechci kluka

Anonymní
12.4.21 16:51

Nechci kluka

Ahoj holky. Zalozila jsem tohke tema abych si nejen ulevilo ale take pochopila zda to co prozivam je normalni a zda se s tim da neco delat. Moje vysnena vzdycky byla holcicka a na ult v 19+4 mi rekli ze je to kluk. Totalne me to zlomilo ani nevim proc. Prestala jsem mit chut cokoli resit a porizovat pro dite. Kazdy den me chyta panicky zachvat place az se zajikam. Dokonce se bojim ze se me na to nekdo zepta, nechci o tom ani mluvit. Jak je mozne to resit? Nechci sebe ani to male trapit. Nemuze za to ale nedokazu to ovladnout. Ja kluka opravdu nechci. Vim ze hlavne ze je zdravy ale momentalne je to pro me obrovske zklamani ktereho se nedokazu zbavit. Ani videt ho zivat me neobmekcilo. Mate s tim nektera zkusenost? Uvazovala sem nad psychologem ale cekaci lhuta je tak dlouha ze mezitim porodim.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
9671
12.4.21 16:56

Psycholog a nebo ho dej do babyboxu. (jestli se rozhodneš pro druhou možnost, už si nikdy další dítě neporizuj).

• Nahlásit
63520
12.4.21 16:57

Psycholog atd.. Normální mi to nepřijde, hlavně to ti mrne cítí.. Kolegyně taky nechtěla holku, začala ji milovat až ve chvíli, kdy ta malá málem nepřežila určitou situaci.. Teprve to ji nakoplo.. Teď má výčitky, že to přivodila právě tím, jak o ní mluvila atd..

• Nahlásit
31672
12.4.21 16:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Zalozila jsem tohke tema abych si nejen ulevilo ale take pochopila zda to co prozivam je normalni a zda se s tim da neco delat. Moje vysnena vzdycky byla holcicka a na ult v 19+4 mi rekli ze je to kluk. Totalne me to zlomilo ani nevim proc. Prestala jsem mit chut cokoli resit a porizovat pro dite. Kazdy den me chyta panicky zachvat place az se zajikam. Dokonce se bojim ze se me na to nekdo zepta, nechci o tom ani mluvit. Jak je mozne to resit? Nechci sebe ani to male trapit. Nemuze za to ale nedokazu to ovladnout. Ja kluka opravdu nechci. Vim ze hlavne ze je zdravy ale momentalne je to pro me obrovske zklamani ktereho se nedokazu zbavit. Ani videt ho zivat me neobmekcilo. Mate s tim nektera zkusenost? Uvazovala sem nad psychologem ale cekaci lhuta je tak dlouha ze mezitim porodim.

Zkusit toho psychologa.

A co Ti na tom klukovi nejvíc vadí?

Ví to tatínek dítěte, jaké pocity prožíváš?

• Nahlásit
18429
12.4.21 16:59
@Anonymní píše:

Je kult holčiček, těžkej kult! Co ti máme po stý psát, najdi si diskuze na stejné téma a zkus tam hledat inspiraci.

• Nahlásit
5730
12.4.21 17:00
@Anonymní píše:

Odtajni se, ať ti můžou napsat sz lidé, kteří by si to dítě vzali. Budeš mít po starostech.

• Nahlásit
31123
12.4.21 17:04

S takovou jsi neměla těhotnět a toho psychologa jsi měla vyhledat před početím. Než se dostaneš k psychologovi, bude na světě. Existuje nějaká poradna pro ženy v nouzi, co zvažují potrat. Třeba ti tam poradí. Nebo se koukni na pár videí s nemocnými miminky. Abys to pohlaví konečně přestala řešit.

• Nahlásit
5
12.4.21 17:05

Nechci ho davat pryc.chci se s tim jen smirit. Manzel je vzorny, snazi se mi pomoct ale moc nevi jak protoze ani ja to nevim. Nedokazu rict proc holku ano a kluka ne. Tehotenske deprese ma hodne zen ale tohle myslim uz je pres caru a musim to aktivne resit

• Nahlásit
301
12.4.21 17:05

Ja jsem si vic prala holku, ale tak nejak mi bylo jasne, ze muzu mit i kluka. Mam chlapecka a co jsem se to dozvedela, zacala jsem pro nej vybirat veci a je to pro me nejhezci klucik pod sluncem, hned po porodu ho miluju ( ma skoro 5 m). Jestli je to u tebe tak vazny, fakt bych sla k tomu psychologu. Ja z kluka zklamana nebyla no.

• Nahlásit
2706
12.4.21 17:06

Dej ho k adopci a já si ho hned vezmu :jazyk:

• Nahlásit
8158
12.4.21 17:08

@Agnesks aby sis něco nepřivolala,. DOcela mě to přijde jako pěkné rouhání, i kyž za,, pocity člvoěk nemůže, tak je to rpostě hodně smutné

• Nahlásit
302

Já mám pochopení pro to, když má někdo vysněné určité pohlaví, taky jsem to tak měla. Pocity, které popisuješ ty, jsou ale už hodně extrémní. S tím ti nikdo jiný než psycholog nepomůže.

Zkus se podívat třeba na www.znamylekar.cz, najdeš tam psychology, kteří nabízejí sezení online a nemají dlouhé objednací doby. Řeš to co nejdřív, kvůli sobě i synovi.

• Nahlásit
143

Zkousej psychology/psychoterapeuty, dokud nejakej nenabidne alespon jedno dve sezeni pred terminem. Rovnou to zamitnout z presvedceni, ze zadnej nebude mit cas, je pitomost.

• Nahlásit
Anonymní
12.4.21 17:09

Prosim anonym, kamarad si strasne pral holcicku, cekali kluka, byl z toho zklamanej. Chlapecka kamaradka nedonosila…
Prosim nebud zklamana z pohlavi… Raduj se ze budes mit miminko. :)

• Nahlásit
Anonymní
12.4.21 17:11

Nikdo nevi co se stalo, ale nezbyvalo uz moc casu do porodu. Ted ho ty reci neskutecne mrzi a lituje toho. Pokud si nemuzes pomoct, vyhledej odbornou pomoc. To bude dobre. :)

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat