Reklama

Nechci pediatra doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 20:37
Nechci pediatra doma

Ahoj holky, sice mám ještě čas, jsem 24 tt ale zjištuju si informace a nelíbí se mi že pediatr chodí do bytu po porodu, máme doma docela zvěřinec tak bych byla radši kdybych mohla zajít já k němu. Zatím žádného pediatra domluveného nemám ale jako první se půjdu zeptat 10 minut od bydliště a pokud mě vezme tak nevím jak mu mám naznačit že bych radši chtěla přijít já. Co myslíte?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Reakce:

nataluska
Kelišová 7106 příspěvků 09.02.17 20:39

U nás dává doktorka na výběr, takže jsem u první dcerky nechala přijet k nám ( měla jsem toho po porodu dost), ale pro druhé a třetí dcerce jsem už jela s mimi k ní do ordinace. Takže je to podle mě na domluvě.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 09.02.17 20:40

? Do 24 nebo 48h (nevim presne) od propusteni z porodnice musis na kontrolu za Dr, nikdo domu nechodi, pokud si to nevyzadas a doktor na tohle pristupuje

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 20:40

Už skoro nechodí, chodili hlavně aby kontrolovali soc. situaci, byla jsem překvapená co všechno jsem měla vypsané ve své kartě od dětské doktorky, jak detailně popisovala náš byt :mrgreen: neboj, klidně se můžeš zeptat jestli chodí nebo nechodí domů, nemusíš říkat že to nechceš… a podle toho se rozhodneš

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 20:40

@AndelaCerna Ok snad to tak bude, děkuju :)

ka2ka
Extra třída :D 12647 příspěvků 1 inzerát 09.02.17 20:41

Jde jen o jednu návštěvu aby zkontroloval kde dítě bude spát :nevim: zvířata zavřeš to snad není problém byt prohlížet nebude

nozu
Extra třída :D 11455 příspěvků 09.02.17 20:41

Ani u jednoho z dětí nebyla lékařka po porodu u nás doma. Ani u žádné z kamarádek. Pokud na návštěvě doma nebudeš trvat, tak se ti domů lékařka cpát nebude ;-)

Uživatel je onlineMoise
Hvězda diskuse 35303 příspěvků 15 inzerátů 09.02.17 20:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky, sice mám ještě čas, jsem 24 tt ale zjištuju si informace a nelíbí se mi že pediatr chodí do bytu po porodu, máme doma docela zvěřinec tak bych byla radši kdybych mohla zajít já k němu. Zatím žádného pediatra domluveného nemám ale jako první se půjdu zeptat 10 minut od bydliště a pokud mě vezme tak nevím jak mu mám naznačit že bych radši chtěla přijít já. Co myslíte?

Normálně mu to řekni, že na první kontrolu přijdeš. Bude i rád, že se nemusí někde harcovat. Doby, kdy chodit po bytě a posuzoval, jestli dítě žije ve vhodném prostředí, už naštěstí pominuly.
Já jsem taky nechtěla, aby se mi chlap pediatr cpal do ložnice, kde jsme měli přebalovák a veškeré zázemí pro mimčo, tak jsme prostě jeli do ordinace

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 09.02.17 20:42

Jeheheeeee :D
tak toho se fakt nebojte

za návštěvu lékaře doma platí pojištovna 60 korun tak se vážně neobávejte že by se k vám hrnul

bude jedině rád, když se domluvíte že přijdete do ordinace, jestli něco není absolutně zaplaceno tak jsou to návštěvy doma
u pacientů
:mavam:

stinga
Závislačka 3416 příspěvků 10 inzerátů 09.02.17 20:43

Pediatričku ani nenapadlo, že by jela k nám domů. Ve středu jsem přijela z porodnice, zavolala si k dr, objednali nás na pátek a jeli jsme do ordinace

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 20:43

Super :) děkuji za reakce :)

Amys
Generální žvanilka 20694 příspěvků 09.02.17 20:44

Ničeho se neboj. Nikdo ti do bytu proti tvé vůli nepoleze. Pokud bys narazila na pediatra, který za každou cenu domů na první návštěvu chce, tak holt vybereš nějakého jiného. V dnešní době je možností :palec: Já mám tři děti a taky jsem lékaře doma neměa. prostě jsme dorazili z porodnice a první pracovní den šupajdili k dr.

lmohy
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 09.02.17 20:45

U nás chodí doktorka automaticky a neptá se zda chceš nebo ne :D. Záleží i kde žijete…

Gosi
Kelišová 5466 příspěvků 09.02.17 20:46
@Anonymní píše:

nenaznačuj nic… normálně mu řekni, že bys po porodu na první kontrolu přijela s miminem ty, ať nemusí cestovat… :roll:

Netopirek
Echt Kelišová 7594 příspěvků 09.02.17 20:46

Moje doktorka nechodí. Ale kamarádky chodí sestřička, je to zároveň i laktační poradkyně, která udělá první prohlídku doma. Kamarádka z toho byla nadšená, že naopak ona nikam nemusela. Sestřička prý, ale přišla a šla jen tam kam jí ona ukázala. Tzn vlezla do chodby, pak rovnou dětský pokoj, tam provedla kontrolu a hned pryč.
Ale kontroly domů jsou jen vyjímky. Dneska to dělá je asi jeden z deseti doktorů, spíš míň.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama