Reklama

Úchop hračky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Enes
Nováček 10 příspěvků 07.02.17 15:36
Úchop hračky

Ahoj, máme 6 ti měsíční mimi a zdá se mě divné, že vůbec v ruce neudrží hračku. Když podám chrastítko, sáhne po ní obouma rukama a udrží jí tak dvě, tři sekundy a potom mu spadne. Neměl by už dávno hračku dobře držet a dávat do pusy? Je někdo, kdo to měl stejně? Jinak s hrazdičkou si hraje hezky, ale ten úchop se mi nezdá. Na bříšku si zatím moc taky nehraje.

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 07.02.17 16:06

@Enes Ano, hračku už by měl držet, stejně tak by měl mít už koordinaci ruka-oko-ústa.
Co na to pediatr?

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 16:16

Nebo ji ta hračka prostě nebaví, u syna mi tvrdila doktorka ze to dokonce ani neumí, tak sem ji názorně ukazala ze umí stačilo se nad nim sklonit a capl mi brýle ze mi je z hlavy sundal…kdyny ignorovala i tu hrazdu asi bych se nad tim pozastavila, ale tak…dala bych ji trchu času je to dítě ne stroj fungujici podle tabulek…

medunka23
Kelišová 6757 příspěvků 07.02.17 16:54

Moje první mela dlouho ručičky pěst, neuchopovala a nechtěla si hrát s hračkami, na bříško teda chtěla a byla na něm ráda a jediný s čím si byla schopná hrát, byla právě ta hrazdicka. Druhá začala uchopovat snad už na 4 měsíci, ale zase ji dlouho trvalo, než vzala na milost bříško. Pro jistotu bych to zkonzultovala s pediatrem, ale může mít třeba jen svůj čas :nevim:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31603 příspěvků 07.02.17 16:58

Umět by to měl, jde o to, jeslti to neumí, nebo ho to nebaví. strkat do pusy, většina dětí to dělá, ale jsou i výjimky, náš prostřední nikdy žádný hračky do pusy nestrkal, a nijak ho to nepoznamenalo :)

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 07.02.17 17:16

Co ucici hrnecek? Ten zvlada capnout a pokouset se napit? Treba ho jen ty hracky neba

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama