Úchop hračky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Enes
Nováček 10 příspěvků 07.02.17 15:36
Úchop hračky

Ahoj, máme 6 ti měsíční mimi a zdá se mě divné, že vůbec v ruce neudrží hračku. Když podám chrastítko, sáhne po ní obouma rukama a udrží jí tak dvě, tři sekundy a potom mu spadne. Neměl by už dávno hračku dobře držet a dávat do pusy? Je někdo, kdo to měl stejně? Jinak s hrazdičkou si hraje hezky, ale ten úchop se mi nezdá. Na bříšku si zatím moc taky nehraje.

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17407 příspěvků 20 inzerátů 07.02.17 16:06

@Enes Ano, hračku už by měl držet, stejně tak by měl mít už koordinaci ruka-oko-ústa.
Co na to pediatr?

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 16:16

Nebo ji ta hračka prostě nebaví, u syna mi tvrdila doktorka ze to dokonce ani neumí, tak sem ji názorně ukazala ze umí stačilo se nad nim sklonit a capl mi brýle ze mi je z hlavy sundal…kdyny ignorovala i tu hrazdu asi bych se nad tim pozastavila, ale tak…dala bych ji trchu času je to dítě ne stroj fungujici podle tabulek…

medunka23
Kelišová 7050 příspěvků 07.02.17 16:54

Moje první mela dlouho ručičky pěst, neuchopovala a nechtěla si hrát s hračkami, na bříško teda chtěla a byla na něm ráda a jediný s čím si byla schopná hrát, byla právě ta hrazdicka. Druhá začala uchopovat snad už na 4 měsíci, ale zase ji dlouho trvalo, než vzala na milost bříško. Pro jistotu bych to zkonzultovala s pediatrem, ale může mít třeba jen svůj čas :nevim:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 07.02.17 16:58

Umět by to měl, jde o to, jeslti to neumí, nebo ho to nebaví. strkat do pusy, většina dětí to dělá, ale jsou i výjimky, náš prostřední nikdy žádný hračky do pusy nestrkal, a nijak ho to nepoznamenalo :)

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 07.02.17 17:16

Co ucici hrnecek? Ten zvlada capnout a pokouset se napit? Treba ho jen ty hracky neba

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >