Nechutenství - co pomáhá?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.5.22 11:00

Nechutenství - co pomáhá?

Ahoj holky, jsem 6+4 tt a už přes týden trpím nechutenstvím. Mívám hlad, ale když cítím jídlo, tak se mi dělá slabo od žaludku. Docela mě to štve, protože je mi jasné, že bych se v jídle neměla odbívat. Jinak se snažím jíst zdravě, menší porce víckrát denně.. Co na to pomáhá?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
581
14.5.22 11:03

Je to normální. Má to každá druhá. Musíš to přečkat, pak se budeš cpát horem spodem :mrgreen: dej si suchar, sušenky, rohlík.. Ale jez i plnohodnotná jídla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41746
14.5.22 11:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem 6+4 tt a už přes týden trpím nechutenstvím. Mívám hlad, ale když cítím jídlo, tak se mi dělá slabo od žaludku. Docela mě to štve, protože je mi jasné, že bych se v jídle neměla odbívat. Jinak se snažím jíst zdravě, menší porce víckrát denně.. Co na to pomáhá?

Děláš to dobře. Je to normální. Někdo blindí celý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14746
14.5.22 11:13

Nepomáhá nic. Jen čekat až to přejde. Já sem na začátku snesla jen ovoce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28710
14.5.22 11:37

Možná ledová cola, zázvorová lízátka, jíst často a po malých porcich, ale většinou s tím nejde udělat nic, jen to trochu zmírnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.22 17:57

Neboj se, dle gynekologa by žena musela být vyloženě anorektička, aby se k miminku nedostalo potřebné. Jinak se prý chová zkrátka jako parazit :mrgreen: :mrgreen: tak to řekl…tak si vysaje, co potřebuje, nehledě na to, co maminka jí, či nejí tedy :kytka:

Zkus přesnídávky, piškoty, to docela šlo u mě. Suché rohlíky s máslem… To byla moje strava :D
Teď už se cpu pizzou :P

• Citovat
  • Nahlásit
17747
14.5.22 21:28

Ja snesla v prvni polovine tehotenstvi jen suche rohliky, kysela lizatka a neco malo ovoce :D Ale zadny strach, dite si vezme z tebe, co potrebuje, takze stradat budes pripadne jen ty ;) Ja na zacatku i par kilo zhubla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
včera v 00:36

Nepomáhá nic, já se dva tydny v kuse problila ránem a večerem. Pomáhá poslouchat svoje tělo, a kdyby ti bylo jó zle a cítila na sobě už slabost, tak do lékárny pro nutridrinky. Hlavně pij, dělej si teď v létě vodu kde se snáz alespoň zakombinovat ovoce, citron, semínka - proste smůthíčko a cvrnkej ho do sebe klidně cely den + vitaminy pro těhotné samozřejmostí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat