Mlezivo v 18 týdnu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
12.5.22 15:35

Mlezivo v 18 týdnu

Zdravím vás holky, mám na vás dotaz, ve středu 11. Května jsem byla 18+6 týden a zjistila jsem že mi teče z prsa už asi mlezivo, je to průhledný, jako voda taková trošku lepivá. Ale teče to převážně jen z jednoho prsa a navíc mě to přijde že je to docela brzo🤷. Může to něco značit???
K doktorce mám jít až za tři týdny tak nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
70
12.5.22 15:41

Jsem na tom stejne, ja akorat „az“ od 20tydne. Od 26. musim nosit podprdu na spani s vlozkama a pres den obcas také… Nejdriv to byla prave lepiva vida, ted uz aspon nelepi, je to takove nažloutlé nelepive ala mleko. Podle doktorky mam byt ok, pry by to mohla byt znamka toho, ze budu kojit jedna radost. Tak doufam, ze to tak bude :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
12.5.22 15:55

@Smudlinka01 jo to mě trošku uklidnilo a zároveň to asi i vysvětluje proč mě ty prsa občas bolí 😅 🙂. To moje těhotenství mi přijde celý nějak posunutý, na to že jsem těhotná poprvé. Cítím slabé pohyby už od 16 týdne a teď ještě to mlezivo a od doktorky zpráva že je tak o týden větší než má být tak to ve mě vyvolává trošku rozpaky 😅 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
12.5.22 17:12

U mě se také objevilo cca od 18tt, ale jen když jsem si lehce zmáčkla bradavku. Samovolně naštěstí nic neteče :lol: Kojení u prvního dítka neklaplo a nebudu se zlobit, když neklapne ani u druhýho… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
13.5.22 07:55

@Katerinova no já bych právě chtěla pak mimčo kojit co nejdýl. A mě to teče samo, nejčastěji když sedím, ale zase to není tak že by to teklo pořád, jenom někdy 😅 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat