7tt krvácení hematom

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
131
12.5.22 09:35

7tt krvácení hematom

Ahojky holky,

Tak to přišlo 😪 dnes rano krvácení jako při M/S bolesti … a zjistili mi ze miminko je v pořádku ale mám hematom.
Nechali si mě tu ať lezim na pozorování a uvidíme.
Mám bolesti v podbrisku krvacim už min ale nechci o to přijít tolik se bojím.
Jsem v 7tt+1
Holky dopadlo vám to některé dobre?? Muže o dopadnout?
Dekuju moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1706
12.5.22 09:52

Záleží kde mas ten hematom…Ale jestli jsi v nemocnici, tak bych to tolik neřešila jinde.Oni vi co dělají. Ja mela taky hematom v 13 tydnu a byl tam fakt dlouho a byl dost velký. Ale pak už o něm nepadla ani zmínka. Zkus se uklidnit, tím stresem si fakt nepomahas, nic necti, takhle v zacatku je to bud a nebo ale pokud jsi pod dohledem, mohlo by to byt ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 12:02

Ahoj, řeším stejný problém.
Včera jsem začala dost krvacet, jak když pustíš kohoutek s vodou. Jela jsem hned na gyndu a dle doktora velké krvácení, ale mimčo tam bylo. Dostala jsem léky a lehací režim. Bolesti žádné, jen velké pnutí v podbrisku při každém pohybu. Od včera jen lezim/ spím. Dnes ráno najednou nic, břicho jak kdyby se nic nedělo, prsa přestala bolet a vypadl ze mě velký krvavý cucek, obrečela jsem to a byla si jistá, že je konec. Jela jsem znovu na kontrolu a k překvapeni miminko stále kde má být a dokonce i bylo krásně vidět srdíčko - dnes 6+3. Jenže nad miminkem 3 Cm krevní sraženina. Beru dal uteogestan ( po něm jsem tedy úplně KO) ležím a co bude dal se uvidí.
Držím palce, věřím v dobré konce 🌸

• Citovat
  • Nahlásit
131
12.5.22 12:16
@Anonymní píše:
Ahoj, řeším stejný problém.
Včera jsem začala dost krvacet, jak když pustíš kohoutek s vodou. Jela jsem hned na gyndu a dle doktora velké krvácení, ale mimčo tam bylo. Dostala jsem léky a lehací režim. Bolesti žádné, jen velké pnutí v podbrisku při každém pohybu. Od včera jen lezim/ spím. Dnes ráno najednou nic, břicho jak kdyby se nic nedělo, prsa přestala bolet a vypadl ze mě velký krvavý cucek, obrečela jsem to a byla si jistá, že je konec. Jela jsem znovu na kontrolu a k překvapeni miminko stále kde má být a dokonce i bylo krásně vidět srdíčko - dnes 6+3. Jenže nad miminkem 3 Cm krevní sraženina. Beru dal uteogestan ( po něm jsem tedy úplně KO) ležím a co bude dal se uvidí.
Držím palce, věřím v dobré konce 🌸

Děkuji za zprávu a také držím moc palce ❤️❤️❤️ Věřím ze všechno dobre dopadne hlavně klid a ležet nepodcenicat to. Také mě to vyděsilo myslela jsem ze omdlim. Já si ba bolesti podbrisku stěžují od začátku tehu.. pánevní dno, kostrc cel podbrisek bylo to jak kdy někdy dny nic
Ale poslední dva dny bolest na M/S spineni x u lékaře nic a dnes ráno a v noci takový krece který trvají vteřinu.. a zmizí vrací se jsou po podbrisku a to mě děsí
Miminko ma srdeční akci 7+1
Moc věřím a přeji si ať je to v pořádku už krvacim min ale ustrogestan taky mám ascorutin a lezim v nemocnici jsem klidnější než doma.. 😟 ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 12:27

@Jitka123wal Ano, je důležité ležet.
Máme ještě 8 letého syna, takze je teď vše na muži a synovi. Naštěstí jsou naprosto úžasný oba a funguji s naprostou grácií, takže vážně mužů jen ležet.
Jen mě zlobí, že od včera neustále kýcham, to jsem ještě nezažila a rýma jak blázen. 🤦‍♀️Toho kýchaní se celkem bojím, nevím jak moc to muže ovlivnit.
Hlavně myslet pozitivně 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
131
12.5.22 12:38
@Anonymní píše:
@Jitka123wal Ano, je důležité ležet.
Máme ještě 8 letého syna, takze je teď vše na muži a synovi. Naštěstí jsou naprosto úžasný oba a funguji s naprostou grácií, takže vážně mužů jen ležet.
Jen mě zlobí, že od včera neustále kýcham, to jsem ještě nezažila a rýma jak blázen. 🤦‍♀️Toho kýchaní se celkem bojím, nevím jak moc to muže ovlivnit.
Hlavně myslet pozitivně 🙂

Hele také kycham z alergie takže to mi nedělá dobre. Vždy mě bodne v podbirsku. To je dobre ze mas doma takovou oporu. To je důležité ❤️ Moje je to první vysněné miminko. Nedokážu si představit jestli to dopadne špatně
Už od začátku to není lehké sle věřím ze tam nahoře snad nad námi je anděl ztratny nejsem věřící ale v tuhle chvíli se obracím.
Nebojte věřím ze To dobre dopadne jak u vás tak u nás.
Pan doktor mi tu řekl pokud je miminko zdravé a ma dobrý základ udrží se
Pokud je ale miminko slabé nemocné odejde samo a příroda to tak zařídí
Je to asi pravda nebo taky ne ale pokud je malé po me a tatkovi jsme bojovníci věřím ❤️☘️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 12:44

@Jitka123wal já nikdy žádné alergie nemela, tak mě to překvapilo.
Ano, je to pravda a pokud miminko není úplně zdravé je lepší aby to skončilo dříve než později, ale samozřejmě pokaždé je to zásah.
My už syna sice máme, ale o druhé se snažíme už rok a půl, chodili jsme do Gennetu kde nám bylo řečeno, že přirozeně to nepujde, 2 dny před začátkem stimulace jsem zjistila, že se přirozeně podařilo, cesta byla dlouhá a bylo to velké překvapeni, proto máme větší strach.
Ale budeme věřit 🌸
Hlavně spoustu sil a pohody do boje pro vás i pro miminko, zvládneme to vsichni 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
131
12.5.22 17:43

Holky tak vypadá ze teď už jen spinim. Mám hnědé na vlozce chodi se vždy koukat a sestra říkala ze dobrý.
Tím neříkám ze je vyhráno stát se muže cokoliv ale strašně se modlím ať držíme ☘️❤️ Dekuju za veškerou oporu tady..vím ze jste si tu každá přišla svým.. a jste hodný ze si najdete čas napsat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
12.5.22 18:04

Mému „hematomu“ bude letos 13. Když jsem čekala syna, krvácela jsem v desátém týdnu těhotenství. Hematom se časem vstřebal, tehdy jsem užívala Utrogestan a Ascorutin. Zbytek těhotenství proběhl v pořádku. A jak je psáno v první větě, synovi je 12 let. Takže jsou i v těchto případech příběhy s dobrým koncem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 18:15

@Jitka123wal
Super, tak to vypadá dobře 🙂
Držím všechny palce 🌸

• Citovat
  • Nahlásit
57
12.5.22 18:22

Ahojky,
já měla silné krvácení v 6tt, výsledek hematom, utrogestan, Ascorutin a klidový režim.
Přesně za týden v ten samý den, v 7tt, masivní krvácení i se sraženinami, jeden den v nemocnici a pak doma asi dva měsíce přísný klid na lůžku.
Hematom cca v 11tt zmizel.

Aktuálně jsem v 15+4 a na poslední kontrole před 14 dny bylo vše v pořádku, tak snad stále je. :)

Držím palce, lež a odpočívej! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
12.5.22 18:32

Také přidám povzbuzující pozitivní zkušenosti :D Krvácela jsem od 6. týdne celý první trimestr na střídačku se špiněním. Měla jsem i křeče v břiše, masivní krvácení, fakt masivní, že jsem dojela na pohotovost se slzami v očích, že je konec. Nebyl, klidový režim, Ascorutin, Utrogestan a vše dobře dopadlo. Další těhotenství opět hematom, krvácení naštěstí slabší, s 1,5 letou dcerou už by to moc nešlo. Držím všem palce, ať to dobře dopadne i u vás :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
12.5.22 20:09

Holky ani nevíte jak mi tohle dodává sílu a naději ☘️
Tolik pozitivních zpráv i když to vypadalo bledě a miminka byla silná a udržela se ❤️❤️❤️
Já dojela také se slzami jelikož jasne červená krev a krece.
Dávají do mě silnou dávku magnesia, ustrogestan, ascorutin, vitamin C a kyselinu listovou.
3× denně kombo jen lezim a chodím curat. Břicho mě stále bolí na chvíli mi to dá pokoj ale sem tam křeč a pak pobolivani.
Byla tu paní doktorka řekla ze do pondělí do mě hrabat nebudou. Což je rozumné není dobre dráždit to pořad ultrazvukem a haky samozřejmě pokud by bylo masivní krvácení jasná krev jdou koukat hned. V pondělí bych měla byt 8tt.
Holky na vlozce je hnědé došpineni doktorka říkala ze se budu čistit hnědý dobrý.. červený ne.
Myslete na mne je to naše vymodlene miminko ☘️ Takový Vánoční dáreček a udělám maximum abychom to zvládli ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
12.5.22 20:49

@Jitka123wal Špinění hnědou barvou se neboj (teď se mi to kecá, ale já taky vyšilovala, věř mi :lol: ), u mě to trvalo cca 2-3 týdny.
Vlastně mě pustili domů bez špinění, první den to bylo OK a pak to zase začalo lehce krvácet, ale já už z toho byla tak vyčerpaná, že jsem prostě řekla „a víš co, jsi sice vymodlený mimčo, ale je to buď a nebo, a já ti věřím, že to dáš“, poctivě jsem ležela a po pár dnech to z krvácení přešlo na špinění.
A to jsem na tom v jednu chvíli byla tak, že jsem i v hysterickém záchvatu posílala mamce svůj vyfocený toaleťák s otázkou co mám dělat, manžel ho samozřejmě musel vidět taky, všem jsem ukazovala toaleťák. :lol: :lol: :lol:
Určitě to dobře dopadne, věř tomu. Já a naše fazolka ti budeme držet palce co to dá. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
12.5.22 21:19

@Pétina256
Dekuju opravdu moc teď jsi mě pobavila 😂 můj toaletak sem si taky fotila.
Já teď dostala docela silnou křeč na levo ale uklidnila se snad to není nějaká předvést už mi z toho hrabe.
Ta jasne červená krev mě úplně položila uvidíme zátim teď to je do hnědá hubu se snažit dělat maximum ☘️❤️
Taky ti držím palce ať jsi s fazolkou obě v pořadu.
Ty bolesti a krece mě teda děsí a to mě dopuji magnesium 6 tablet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat