Příliš akční miminko v 34 týdnů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.5.22 03:49

Příliš akční miminko v 34 týdnů

Ahoj chtěla jsem se zeptat malá je v břichu fakt hodně klidná ozve se ale vyloženě už to nejsou kopance ale takové vlnění 😃 no a včera celý den byla klidná a teď v noci celou noc se hýbe ale fakt celou hází tam sebou a tak 😃 a jelikož to neznám chci se zeptat zda to měl někdo podobně 😃 😊?
Absolutně tohle neznám že najednou moc akční 😃 ale skoro celý den spala
Do toho já též skoro nespím…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16102
12.5.22 06:06

Jo to znám. Ve dne klidnější, kdyz člověk něco dělá tak se v brichu pohupuji a spokojeně chrni a večer když sem si lehla tak začala diskoteka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1957
12.5.22 06:40

Měla jsem to podobné..přes den skoro ani ťuk a v noci diskotéka, ale měla jsem to tak celé tehotenstvi. Jestli to tak nemáš běžné a máš obavy tak si zajed na kontrolu…říká se že pokud je mimčo abnormálně klidně nebo naopak neklidné je lepší ho zkontrolovat..radši 10× zbytečně než jednou pozdě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28189
12.5.22 06:49

Já to měla tak u druhého dítěte od té doby, co jsem cítila pohyby, přes den celkem klid a v noci nebo jakmile jsem si přes den lehla úplná párty :P Pokud to u tebe není běžné, možná raději na kontrolu sjeď, může se jednat o nějaký diskomfort miminka, ale nechci tě plašit :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 07:25

Také má mimčo období, kdy vesměs odpočívá. A někdy se rozjede. Většinou to souvisí s cukrem v jídle. b
Vzpomínám, co se dělo ten den po testech na cukrovku, to bylo něco tak šíleného, že jsem usla až ve tři ráno 8o 8o
Do té doby to byl mejdan šílený. Evidentně ten cukr má na to vliv.
Od te doby to vnímám, že když si dám něco více sladkého jako obvykle, tak se více hýbe.

• Citovat
  • Nahlásit
12293
12.5.22 08:33

Zcela normalni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2215
12.5.22 10:37

Byva to normalni, ale jak uz tu padlo, pri abnormalnich pohybech se doporucuje kontrola, a to at uz je to jejich utlum ci absence, nebo naopak najednou velky vykyv aktivity. Spolehla bych se na intuici, kdyby ti neco delalo starosti, vzdy radsi jed :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 12:23

Pokud by ti to dělalo starosti, klidně se jed na kontrolu..
Taky jsem měla takhle náhle větší pohyby ( přesně jak píšeš spíš tam sebou prcek mlel než by kopal), ale neřešila jsem.. říkala jsem si, že se asi nějak blbě otočil.. no a výsledkem bylo, že se prcek na 3× kolem těla a 2× kolem krku zamotal do pupeční šňůry.. vše naštěstí v pořádku..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 18:39

Tak holky byla jsem pro jistotu fakt na gynde
Pohotovosti… Kromě toho že je v pořádku mimi a vše jak má být 😊 tak mi sestra naznačila že otravují a přesvědčila jsem se že tady u nás rodit nechci😃
Ale hlavní je že mimi je ok

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 21:36
@Anonymní píše:
Tak holky byla jsem pro jistotu fakt na gynde
Pohotovosti… Kromě toho že je v pořádku mimi a vše jak má být 😊 tak mi sestra naznačila že otravují a přesvědčila jsem se že tady u nás rodit nechci😃
Ale hlavní je že mimi je ok

Na sestry prď.. ony si mnohdy nevidí do pusy.. :roll: když jdeš „zbytečně“ je to problém, když jdeš pozdě, opět je to problém. :roll: to si nevyberes..
Hlavně, že je mini v pořádku a ty klidnější.. od toho si člověk platí zdravotní pojištění. Ne aby se pomalu bál jít vůbec k lékaři, že bude otravovat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat