Bolest v 19tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
59
11.5.22 21:48

Bolest v 19tt

Ahoj holky, chci se zeptat, zda nějaká nemá stejnou zkušenost. Jsem v 19tt, těhotenství po ivf, včera mi bylo celý den šoufl od žaludku a dneska od rána křeče v podbřišku. Stěhují se z levé strany na pravou a zpět… Úlevu cítím jen když ležím na levém boku… Celý den odpočívám… Volala jsem na gyndu, ale tam mi jen řekli, že to budou vazy… Nekrvacim, nešpiním, teplotu nemám… Jen jsem nervózní, že to bolí i když ležím a nic nedělám… Má někdo stejnou zkušenost? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2518
11.5.22 21:52

Bude to to, co ti rekli na gynde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
11.5.22 21:57

Neboj, to bude v pořádku. Měla jsem stejné bolesti jak popisuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
11.5.22 21:57

@np10021 a je možný, že vazy bolí v kuse celý den? A že se přesouvají z jedné strany má druhou? Když mě bolely v začátku, tak vždy jen chvíli a jen vlevo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
11.5.22 21:59

@Valejka děkuju ;) je to moje první a velmi vymodlené miminko a nemám úplně příjemný těhotenství, tak se bojím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2518
11.5.22 22:06

@Sadza123 nyní se vse roztahuje a zvetsuje. Miminko potrebuje prostor ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
11.5.22 22:08

@np10021 děkuju ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7526
11.5.22 22:27
@Sadza123 píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, zda nějaká nemá stejnou zkušenost. Jsem v 19tt, těhotenství po ivf, včera mi bylo celý den šoufl od žaludku a dneska od rána křeče v podbřišku. Stěhují se z levé strany na pravou a zpět… Úlevu cítím jen když ležím na levém boku… Celý den odpočívám… Volala jsem na gyndu, ale tam mi jen řekli, že to budou vazy… Nekrvacim, nešpiním, teplotu nemám… Jen jsem nervózní, že to bolí i když ležím a nic nedělám… Má někdo stejnou zkušenost? Děkuji

Nechce se mi to psát znova, tak si holky pokecejte. Jsou to vazy viz diskuze před par hodinama a je tu bezne tak jedna týdne https://www.emimino.cz/…noje-463478/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5071
11.5.22 22:39

To je zcela běžné. Opravdu jsou to vazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
12.5.22 07:28
@Sadza123 píše:
@np10021 a je možný, že vazy bolí v kuse celý den? A že se přesouvají z jedné strany má druhou? Když mě bolely v začátku, tak vždy jen chvíli a jen vlevo…

U mě určitě. Jsem hubená a vzpomínám na to, že mě bolely také dost a třeba celý dny. Pak zase byla pauza, a pak zase. Pokud jsi také štíhlejší, prý ty bolesti jsou větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
12.5.22 08:04

@Dailyna to právě nejsem, jsem oplácaná a teď v těhu dost přibírám… Mám zvýšené riziko preeklampsie… Dnes se ty bolesti přemístila doprostřed podbřišku, ale bolí to hlavně při chůzi a vstávání a tak, když ležím, tak to necítím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 09:31
@Sadza123 píše:
@Dailyna to právě nejsem, jsem oplácaná a teď v těhu dost přibírám… Mám zvýšené riziko preeklampsie… Dnes se ty bolesti přemístila doprostřed podbřišku, ale bolí to hlavně při chůzi a vstávání a tak, když ležím, tak to necítím

Aha, to nevadí, dle popisu, to budou ty vazy. Zvlášť když se ještě přidá lehčí plyny z trávení a je to ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat