Necítím pohyby / nemocná

Anonymní
14.9.20 07:02

Necítím pohyby / nemocná

Holky prosím od soboty necítím pohyby malé jsem imv 30tt navíc hodně nachlazena, před tím byla hodně aktivní a teď jako bych nebyla ani těhotná. Myslíte že mám přece jenom na pohotovost? Jenom nevím ohledech toho nachlazení s tím co se teď dejeu, aby nebyli naštvane že jim tam lezu. Přes angelsound slyším srdíčko, als pohyby žádné. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5255
14.9.20 07:07

Už bych tam dávno byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
14.9.20 07:08

Taky bych už dávno jela. Od soboty to už je docela dlouhá doba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
367
14.9.20 07:09

Zrovna v tehotenstvi opravdu plati „radeji 10× zbytecne, nez 1× pozde“, takze ja bych take davno jela. Normalne do porodnice, vysetri te.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11498
14.9.20 07:12

Mohla se nějak jinak přetočit taky sem tam cítím méně pohyby ale méně ne že vůbec.. od soboty to je pěkné dlouhá doba.. zkoušela si colu, kofolu, kafe, čokoládu?.. ale určitě val na pohotovost a nebo ke své Dr když už je pondělí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
14.9.20 07:17

Mně když se tam mimčo nějak jinak natočilo, tak jsem cítila pohyby méně, ale necítit je vůbec, to bych radši jela - i s tou rýmičkou, roušku stejně musíš mít, a oni tě musí vyšetřit. Přeji ať je vše v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4764
14.9.20 07:17
@Kajka9 píše:
Mohla se nějak jinak přetočit taky sem tam cítím méně pohyby ale méně ne že vůbec.. od soboty to je pěkné dlouhá doba.. zkoušela si colu, kofolu, kafe, čokoládu?.. ale určitě val na pohotovost a nebo ke své Dr když už je pondělí

Ve 30tt už se ti jen tak neotoci abys necítila pohyby vůbec. Plod už je dost velký. Zakladatelko okamžitě jed, bůhví jestli slyšíš vůbec srdíčko, to jdr splést hodně lehce z tepnami. apod. Už si tam měla bejt. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11498
14.9.20 07:23

@mackA159 jo? Jsem 39 TT a už jedno tehu za sebou a stalo se.. ale jak píšu ne že bych je necítila vůbec… Psala jsem že se může stát že se nějak jinak přetočit, otočí, posune a stalo se že jsem pár hodin prcka necítila i když je opravdu dost akční…
Však píšu ať jede neříkám že má být doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
14.9.20 07:24

Být tebou neotálím a jedu hnedka.. Setkala jsem se s jedním případem, kdy slečna necítila pohyby 2 dny a nedopadlo to vůbec dobře, tím Tě samozřejmě nechci strašit.
Zkus si třeba dát něco sladkého, bublinkové pití.. nebo zatřes trošku s bříškem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16732
14.9.20 07:32

Jeď, držím palce. Rýmu bych vůbec neřešila. Jsem jenom 21tt a taky se stresuju, že se mimčo skoro vůbec nehýbe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18441
14.9.20 07:47

No, to je úplně nejlepší nápad běžet na emimi místo k doktorovi :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4764
14.9.20 07:55
@Kajka9 píše:
@mackA159 jo? Jsem 39 TT a už jedno tehu za sebou a stalo se.. ale jak píšu ne že bych je necítila vůbec… Psala jsem že se může stát že se nějak jinak přetočit, otočí, posune a stalo se že jsem pár hodin prcka necítila i když je opravdu dost akční…
Však píšu ať jede neříkám že má být doma

Nestalo se ani tobě. Tys je cítila aspoň trochu. V tom je dost zásadní rozdíl. A to dítě taky spí, takže necítit je pár hodin je normalni, ale ne 2 dny. To mi fakt hlava nebere :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
14.9.20 07:58

Já už bych tam byla 20× kdybych necítilam pohyby! na nic nečekej a jeď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11498
14.9.20 08:00

@mackA159 to je jedno nebudu tady slovickarit :).. prostě doktor to se shodneme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1397
14.9.20 08:05
@terien píše:
No, to je úplně nejlepší nápad běžet na emimi místo k doktorovi :roll:

Tak ti mě napadá, když jsem musela k doktorce na kontrolu, protože jsem měla silné bolesti v podbřišku v 34 týdnu, neměla jsem to prvně konzultovat tady, třeba jsem si mohla ušetřit noc ve špitálu. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama