Nedioptrické čiré brýle

4
18.9.19 20:22

Nedioptrické čiré brýle

Ahojky!

Nevíte někdo, v jaké kamenné prodejně se dají sehnat nedioptrické brýle s čirými sklíčky (jako módní doplněk)? Nemám teď na mysli brýle na míru v optikách - ty jsou příliš drahé. V e-shopech se dá tenhle typ brýlí z plastu sehnat do 500,–Kč (ale zas si je nemůžete předem vyzkoušet).

Občas se takové brýle objeví v sezonní nabídce v módních řetězcích (HM, New Yorker, Reserved), ale nejsou tam vždycky. Nevíte, kde se teď zrovna prodávají? Ať to nemusím celé obcházet… :think:

Předem dík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
916
18.9.19 21:35

Clairs

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4100
19.9.19 10:02
@bazuzka píše:
Ahojky!

Nevíte někdo, v jaké kamenné prodejně se dají sehnat nedioptrické brýle s čirými sklíčky (jako módní doplněk)? Nemám teď na mysli brýle na míru v optikách - ty jsou příliš drahé. V e-shopech se dá tenhle typ brýlí z plastu sehnat do 500,–Kč (ale zas si je nemůžete předem vyzkoušet).

Občas se takové brýle objeví v sezonní nabídce v módních řetězcích (HM, New Yorker, Reserved), ale nejsou tam vždycky. Nevíte, kde se teď zrovna prodávají? Ať to nemusím celé obcházet… :think:

Předem dík.

Jako že žena v brýlích působí lépe? Já mám depku, že se mi hodně zhoršil zrak a právě budu mít brýle asi napořád..To jsi mě potěšila:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
23.9.19 15:57

Byli v HaM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu