Nedochvilný chlap

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 08:20
Nedochvilný chlap

Ahoj holky mám takový problém. Můj přítel, teď už budoucí tatínek mi neustále někam jezdí.
Mě by to nějak nevadilo, kdyby když řekne „přijedu za hodinu nebo v tolik a tolik“ opravdu přijel a né, že z hodiny udělá klidně 3,4 hodiny… vždy jede k rodičům, zastaví se pak u kamarádů a až pááák teprve jede domů… předtím než odjede je sice se mnou chvíli doma, ale jinak jezdí celý týden kamionem a pořádně se vidíme jen o víkendy. On se mnou třeba tráví sobotu dopoledne, ale pak většinou zmizí do večera, neděli jsme většinou spolu. Když netrajdá po kamarádech je sice doma, nebo vymýšlí jak a kde vydělat a dělá melouchy - což je fajn, ale já asi potřebuji více času než stačí jemu :nevim:
Nevadí mi, že jezdí za kamarády, ale když je to každou sobotu a ještě odjede v 1 odpoledne, řekne za hodinu jsem doma a vrátí se v půl 6 a fantazíruje vám kde všude byl a že ho všude zdrželi, už mě to nebaví až vybouchnu a nadávám :cert: on si pak myslí, že mu chci zakazovat kamarády :roll: když já chci jenom, když pojede za někým aby fakt přijel, když řekne a dodržel to, problémy nebudou, ale on to ne a ne pochopit, nebo aspon ne každý víkend :nevim: už nevím jak mu to vysvětlit, po dobrém to nejde - to mu to vždy za ňunání dovolím :D pak ale zase řvu, že nedodržel slib, že přijede v tolik a tolik… joo a vím, že jezdí tam kam říká, on mi to pak vše vypráví kde se všude zdržel a proč, ale i tak mě to štve :dance: už mě nebaví mu věcně volat kde zase je atd.. pro mě je to ponižování, ale jinak to nejde. Když přijede snaží se to tulivě odčinit a taky vždy změknu :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 16499 příspěvků 06.05.19 08:26
@Anonymní píše:
Ahoj holky mám takový problém. Můj přítel, teď už budoucí tatínek mi neustále někam jezdí.
Mě by to nějak nevadilo, kdyby když řekne „přijedu za hodinu nebo v tolik a tolik“ opravdu přijel a né, že z hodiny udělá klidně 3,4 hodiny… vždy jede k rodičům, zastaví se pak u kamarádů a až pááák teprve jede domů… předtím než odjede je sice se mnou chvíli doma, ale jinak jezdí celý týden kamionem a pořádně se vidíme jen o víkendy. On se mnou třeba tráví sobotu dopoledne, ale pak většinou zmizí do večera, neděli jsme většinou spolu. Když netrajdá po kamarádech je sice doma, nebo vymýšlí jak a kde vydělat a dělá melouchy - což je fajn, ale já asi potřebuji více času než stačí jemu :nevim:
Nevadí mi, že jezdí za kamarády, ale když je to každou sobotu a ještě odjede v 1 odpoledne, řekne za hodinu jsem doma a vrátí se v půl 6 a fantazíruje vám kde všude byl a že ho všude zdrželi, už mě to nebaví až vybouchnu a nadávám :cert: on si pak myslí, že mu chci zakazovat kamarády :roll: když já chci jenom, když pojede za někým aby fakt přijel, když řekne a dodržel to, problémy nebudou, ale on to ne a ne pochopit, nebo aspon ne každý víkend :nevim: už nevím jak mu to vysvětlit, po dobrém to nejde - to mu to vždy za ňunání dovolím :D pak ale zase řvu, že nedodržel slib, že přijede v tolik a tolik… joo a vím, že jezdí tam kam říká, on mi to pak vše vypráví kde se všude zdržel a proč, ale i tak mě to štve :dance: už mě nebaví mu věcně volat kde zase je atd.. pro mě je to ponižování, ale jinak to nejde. Když přijede snaží se to tulivě odčinit a taky vždy změknu :nevim:

Tak odjeď občas taky :nevim: Zařiď se podle sebe a něj nehleď.

Kriss Tina
Extra třída :D 10657 příspěvků 06.05.19 08:29

Píšeš budoucí tatínek, takže čekáte mimčo? Třeba si chce jenom nahonit tyhle svobodné chvíle, než se vám to narodí, pak už se nikam moc nedostane :D jinak já mám taky nedochvilneho chlapa, ne teda tolik, ale když mi řekne sem doma za půl hodky tam vím, že mám hodinku čas :D ale není to denně no, netravi víc času jinde než s rodinou, takže mu to ráda sem tam prominu :lol:

Uživatel je onlinezoidberg
Extra třída :D 13019 příspěvků 06.05.19 08:30

Pejsek se ti sice toulá, ale nakonec se vrátí a lísá se. Pokud po něm však budeš řvát, hópne ti přes plotek a už se ti nevrátí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 08:31

@Kriss Tina ne, ne dělal to i dřív, jenže to mi tak nevadilo. Zatím jsem tepre ve 3tím měsíci, ale práce doma je pro mě víc náročná, jsem ospalá, protivná, je mi zle a o to víc mě štve, že odjede :nevim:
Já mám svoje, vezmu si psy a vyrazím s nimi ven, jenže tak max 2 hodiny - pak zase musím domů makat :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 08:37

Včera třeba přijel, tak jsem se sebrala a šla se psy a při návratu bylo umyté nádobí, tak dostal pochvalu jako malý klučík :jazyk: vždy to není tak hrozný, ale jsou prostě dny, kdy mě to neskutečně štve, chápu, že chce udržovat přátelství - mě to nevadí, ale nevím jak docílit toho, aby když řekne „za hodinu“ opravdu přijel a né se pak vymlouval, že ho zdržel kamarád s kšeftem nebo po nem něco chtěl :nevim: jo pár stovek přinese, ale občas si to může odpustit… mě štve i to, že ho vlastně asi nezajímá, že na něj čekám celý týden a ještě o víkendu, nebo chlapi to mají asi jinak, nevím :cert:

Příspěvek upraven 06.05.19 v 08:39

cecetka
Echt Kelišová 8368 příspěvků 06.05.19 08:38

Smir se s tim, ze jiny uz nebude. S takovym jsi se seznamila, s takovym chodila, stale se stejnym zacala zit a zalozila rodinu. Proc si myslis, ze bude najednou jiny?
Zrejme je to extrovert a spolecensky komunikativni clovek, ktery se rad bavi a nerad jen tak sedi doma.
Tim, ze mu to budes vycitat a dokonce po nem rvat, docilus leda toho, ze ti jednoho dne utece.
Jakeho chlapa sis vybrala, takoveho mas. A jen naivni zeny si mysli, ze chlapa zmeni :mavam:

nakreslenypanacek
Stálice 63 příspěvků 06.05.19 08:41

„Mě by to nějak nevadilo, kdyby když řekne „přijedu za hodinu nebo v tolik a tolik“ opravdu přijel a né, že z hodiny udělá klidně 3,4 hodiny…“

Dál číst ani nebudu. Já bych nikdy neudělala z někoho takového otce svého dítěte. Ani bych s ním nebyla ve vztahu. Naprosto nesnáším, když se na partnera nemůžu spolehnout a naopak nejlepší pocit je, že skutečně dělá to, co říká. :srdce:

Uživatel je onlineunuděná
Echt Kelišová 7686 příspěvků 06.05.19 08:43

Tak mě by to štvalo hodně- ne to, že chodí za kamarády, ale to, že není schopen dodržet to, na čem jste se dohodli (že přijede třeba za tu hodinu). Na tvém místě bych mu navrhla, ať si jednou za 14 dní tu sobotu nechá celou pro sebe, nemusí ti slibovat brzké příjezdy, ale zbytek dní prostě budete spolu co to půjde. Už tě vidím jedou s dítětem, jak po obědě v sobotu čekáš mezi dveřmi s kočárem, až on se uráčí přijet a vzít vás na slibovaný výlet. Se mi otvírá kudla v kapse :mrgreen: Na druhou stranu pravda je, že takový byl vždy, takže jsi měla tušit, do čeho jdeš. Já bych nedochvilného chlapa nesnesla. Sama na sebe jsem v tomto taky pedant :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 08:45

@cecetka tak, on mě chce brát s sebou, ale mě chlapské pokecy neberou, tak zůstávam doma a hledím si svého, jenže po těch xx hodinách už ho sháním, když se začnu nudit… :think: a dříve to takové nebylo, ale já jsem tak nějak polevila v tom, co dělá a jakoby toho využíval :roll: jenže mě nebaví být semetrika a stíhačka, ale když toho využívá to už mi vadí. Když jsem někde u kamarádky já a on doma, taky mi volá kde jsem, kdy přijedu, :nevim:

Freeandwild
Kecalka 207 příspěvků 06.05.19 08:47

No protože je v týdnu pryč a o víkendu musí stihnout trochu Tebe, trochu kámoše atd.. Myslím, že na to, abys ho předělala, už je trochu pozdě a s malým dítětem budeš teprve v pasti.

Uživatel je onlineunuděná
Echt Kelišová 7686 příspěvků 06.05.19 08:51

Fakt není nad to pořídit si dítě s kamioňákem, co je v týdnu pryč a o víkendu lítá po kamarádech, nedodržuje sliby a jen se pak odprosí „ňuňáním“ :roll: Každý svého štěstí strůjcem, co naplat.

Lainaire8
Závislačka 2860 příspěvků 06.05.19 08:56
@unuděná píše:
Fakt není nad to pořídit si dítě s kamioňákem, co je v týdnu pryč a o víkendu lítá po kamarádech, nedodržuje sliby a jen se pak odprosí „ňuňáním“ :roll: Každý svého štěstí strůjcem, co naplat.

Já se spíš divím, kdy v tomhle presu to dítě stihli :lol: :lol:

Zesta
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 06.05.19 08:57

Kamarádka má doma přesně takového manžela - a je z toho úplně zoufalá. Když ještě neměli děti, tak to nějak šlo a spíš si z toho ještě dokázala „dělat srandu“, ale po narození dětí je tahle jeho vlastnost defacto jádrem všech jejich problémů. Když někam třeba s dětma jel a měl přijet v pět, tak dorazil v sedm a byl překvapený, že ona je rudá vzteky (on totiž kromě toho ještě pořád někde zapomíná telefon a nebo když už ví, že něco nestíhá, tak ho raději nezvedá, aby ty stížnosti nemusel poslouchat), protože už se samozřejmě bála, že se jim něco po cestě stalo. Neustále jí vyvolávala učitelka z družiny, že zase tam děti zůstaly jako poslední, protože manžel nepřijel a přitom už pátá uplynula. Když si ona troufla přihlásit na jazykový kurz, absolvovala sotva půlku, protože tu druhou prostě manžel přijel domů o tolik později, aby převzal děti, že už ani nemělo smysl na tu aktuální hodinu chodit. Mohla bych pokračovat dál a dál… vlastně se divím, že spolu ještě jsou, protože kvůli téhle jeho vlastnosti jsou u nich opravdu hádky na každodenním pořádku. A mnohdy i hodně vyhrocené, protože on nechápe, proč ona kvůli tomu tak vyvádí a ona zase nechápe, že on nechápe důvody, proč jí to vadí a jak jí tou nedochvilností všechno komplikuje :?

Příspěvek upraven 06.05.19 v 08:58

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 08:57

@nakreslenypanacek tak já upřednostuji to, že mě má rád, to, že pro nás dělá vše, to, že mi lásku dokáže dát najevo, to, že miminko chtěl a že se neskutečně těší, také uprednostnuji to, že nás dokáže finančně zabezpečit a že nemusím přemýšlet jestli si koupím tenhle měsíc tričko nebo ne, také to, že vím že oporou je mi vždy a na to se spolehnout můžu. To, že je nedochvilný je pro mě sice háček, ale vedlejší :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama