Neuzavřený rozchod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 17:59
neuzavřený rozchod?

Ahoj, chtěla bych se na něco zeptat, před třemi dny se se mnou rozešel přítel, že prý už to není jako na začátku a že už ke mně necítí to co dřív, že nám to neklape. Všechno bylo v pořádku (alespoň podle mě), samozřejmě občasné hádky, ale spíše kvůli blbostem. A najednou mi zavolal, že přijede, přijel, pozval mě k sobě do auta a řekl, že se chce rozejít. Samozřejmě jsem začala hrozně brečet a on že mě nechce trápit, že si najdu někoho lepšího. Ptala jsem se ho zda je v tom někdo jiný a on že ne. Odjel. Byla jsem a ještě stále v šoku. Proč? S přítelem jsme spolu nebydleli, ale když jsem mu ještě v autě říkala, že má u mě věci a já u něj, nic na to neřekl. Prostě odjel a nechal si tu věci (podle mého i celkem důležité pro něj), na facebooku takové ty přezdívky nesmazal a na úvodní fotce kterou jsem mu fotila má stále napsáno „děkuju lásko“ Vůbec nevím co mám čekat. Mám svou hrdost a psát mu by se ještě zhoršilo. Je možné že by to udělal například jen bez rozmyslu? Díky za odpovědi :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinemary.27
Ukecaná baba ;) 1217 příspěvků 05.05.19 18:02

Nemyslím, ber to jako rozchod a ukonči to v sobě. Věci si určitě časem odveze, asi je nutně nepotřebuje…

pikola
Generální žvanilka 20882 příspěvků 05.05.19 18:02

No, spíš v tom jiná je, ale oni to nikdy neřeknou. Fb že si nezměnil je to poslední co chlap řeší

Hanka1
Extra třída :D 14897 příspěvků 05.05.19 18:06

Kdyz rekne, ze nechce aby ses trapila, ze mas na lepsiho a podobne kydy tak na devadesat procent je v tom jina holka, zvlast pokud jste nebyli na rozchod. Uzavri to v sobe, veci mu sbal a nechej u kamarada/rodicu. Na FB ho odstran a zablokuj, pac az tam bude davat fotky a statusy s novou nebo jak si uziva nezavazneho zivota, zatimco ty se budes doma trapit, tak te to akorat bude drasat jeste vic…
Poplaces si, bude ti smutno, ale za mesic dva bude lip a treba i cas na nejakou letni lasku… :hug:

Artaska
Nováček 10 příspěvků 05.05.19 18:10

Víte, ono to že je v tom jiná holka si nemyslím. Nikdy mě nepodvedl, s holkama si nepsal. Byli jsme víceméně jenom spolu a spíš mi přišlo, že toho na něj bylo zkrátka moc. Byl to takový flegmatik, samotář.

Hanka1
Extra třída :D 14897 příspěvků 05.05.19 18:11
@pikola píše:
No, spíš v tom jiná je, ale oni to nikdy neřeknou. Fb že si nezměnil je to poslední co chlap řeší

Presne tak, maloktery chlap ma koule prijit a rict, hele v posledni dobe to nebylo ono, jsme se hadali a ja mezitim v praci/v hospode/na fotbale poznal Manu, ktera je v pohode, neokoukana a navic dobre susti…to by rekl tak jeden ze sta…

Fb a nejaky prezdivky je posledni co resi nebo naopak, nasi mlade kolegyne, ktera si porad asi tri mesice po rozchodu delala plane nadeje na vraceni, jeji ex zahlcoval statusy s novou a fotky, jak se miliskuji, lasecko a smajliky jak pubertacky, aby mu uz konecne dala pokoj a videla, ze je to marny… :pocitac:

Hanka1
Extra třída :D 14897 příspěvků 05.05.19 18:13
@Artaska píše:
Víte, ono to že je v tom jiná holka si nemyslím. Nikdy mě nepodvedl, s holkama si nepsal. Byli jsme víceméně jenom spolu a spíš mi přišlo, že toho na něj bylo zkrátka moc. Byl to takový flegmatik, samotář.

No tak tim lip ne? Hlavne se pred nim neponizuj, nebombarduj ho smskama, neotravuj ho s vecma. Treba za tyden mu vecne napis at ti vrati veci nejlepe k nekomu nebo k rodicum, abys u toho nebyla a smitec…

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14298 příspěvků 05.05.19 18:15

Promiň, asi to nechceš slyšet - ale přesně tyhle plky jsem používala při rozchodu taky, ze je to vlastně pro dobro toho druhého blablabla. Je to jednodušší, status na fb bych neřešila vůbec

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 05.05.19 18:25
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se na něco zeptat, před třemi dny se se mnou rozešel přítel, že prý už to není jako na začátku a že už ke mně necítí to co dřív, že nám to neklape. Všechno bylo v pořádku (alespoň podle mě), samozřejmě občasné hádky, ale spíše kvůli blbostem. A najednou mi zavolal, že přijede, přijel, pozval mě k sobě do auta a řekl, že se chce rozejít. Samozřejmě jsem začala hrozně brečet a on že mě nechce trápit, že si najdu někoho lepšího. Ptala jsem se ho zda je v tom někdo jiný a on že ne. Odjel. Byla jsem a ještě stále v šoku. Proč? S přítelem jsme spolu nebydleli, ale když jsem mu ještě v autě říkala, že má u mě věci a já u něj, nic na to neřekl. Prostě odjel a nechal si tu věci (podle mého i celkem důležité pro něj), na facebooku takové ty přezdívky nesmazal a na úvodní fotce kterou jsem mu fotila má stále napsáno „děkuju lásko“ Vůbec nevím co mám čekat. Mám svou hrdost a psát mu by se ještě zhoršilo. Je možné že by to udělal například jen bez rozmyslu? Díky za odpovědi :)

Rozchod bez rozmyslu? To by musel být nějak psychicky labilní. Tak či tak už mu na FB nekoukej, nevolej mu, nepiš mu.

Artaska
Nováček 10 příspěvků 05.05.19 18:30

Bez rozmyslu myslím tak, že si to pořádně nepromyslela udělal to velmi rychle, že toho na něj bylo moc a místo toho aby se snažil něco řešit, tak raději řekl že konec.

pikola
Generální žvanilka 20882 příspěvků 05.05.19 18:32
@Artaska píše:
Bez rozmyslu myslím tak, že si to pořádně nepromyslela udělal to velmi rychle, že toho na něj bylo moc a místo toho aby se snažil něco řešit, tak raději řekl že konec.

Jako myslíš, že jel za tebou na rande, ale po cestě si řekl, že se s tebou rozejde? :roll: Tak asi se v tom nechtěl pitvat a chtěl to mít rychle za sebou

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 05.05.19 18:33
@Artaska píše:
Bez rozmyslu myslím tak, že si to pořádně nepromyslela udělal to velmi rychle, že toho na něj bylo moc a místo toho aby se snažil něco řešit, tak raději řekl že konec.

To je velmi dospělý přístup… To snad radši, aby se s tebou rozešel s rozmyslem než jako blb. :nevim: Ty bys ho chtěla zpátky, když by ten rozchod vzal zpátky, jakože to byl omyl? Osobně bych mu pak věřit nemohla.

Artaska
Nováček 10 příspěvků 05.05.19 18:35

Víte, jsme dost mladí (oba 17 let) a nebudeme si tady lhát do kapsy, muži dospívají pomaleji než ženy.

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 05.05.19 18:37
@Artaska píše:
Víte, jsme dost mladí (oba 17 let) a nebudeme si tady lhát do kapsy, muži dospívají pomaleji než ženy.

Tím spíš bych si našla někoho vyzrálejšího nebo chceš čekat na to až vyspěje? (hodně žen se nedočká ani v pozdějším věku muže :)

pikola
Generální žvanilka 20882 příspěvků 05.05.19 18:37
@Artaska píše:
Víte, jsme dost mladí (oba 17 let) a nebudeme si tady lhát do kapsy, muži dospívají pomaleji než ženy.

A to v 17 přijel jakým autem? Šlapacím?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama