Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky,tak už máme 36tt a už chci mít mrnouse venku
Vůbec se nemůžu dočkat,počítám to už od 10tt a přijdu si jako blázen:-D Máte některá ten stejný pocit?
já jsme tento týden 34 tt,a věř,že už se modlím od začátku,ať už prcek na světě
![]()
Mě to neutíká teda vubec jelikož jsem byla od 4 měsíce doma..:-( Ještě k tomu mě strašně to břicho bolí..dlouho jsem neměla nic a ted za poslední 2 měsíce mi vyrostlo tak,že se nemužu ani otočit:-) ale užívám si ho..
Ahojky ja jsem 36+2 a taky nic, nejradsi bych rodila hned, jsem od zacatku na rizikovem a ty pocity znam…na maleho se tesime strasne:) ale ven se mu jaksi nechce:))brisko mne boli, hlavne pupik jak se vse napina a pohyb je minimalni, vsechno uz mne obtezuje… nemuzu se dockat az budu zase normalne mobilni:)
Holky holky - pockejte za par mesicu budete vzpominat - co ja bych za to v sestinedeli dala, kdybych ho mohla na par hodin narvat zpet do bricha ![]()
Pudla Ja pak rikala, ze ho narvu zpatky, odkud prisel, ale uplne, takze zadny bricho, a tatinek se lehce orosil
Druhej byl zlaty miminko, ale i tak, nez se narodil rikala sem, jen at tam jeste je, aspon neni slyset ![]()
IMI píše:
Pudla Ja pak rikala, ze ho narvu zpatky, odkud prisel, ale uplne, takze zadny bricho, a tatinek se lehce orosil
tak to mě pobavilo ![]()
holky já jsem 37+4tt a taky se už nemůžu dočkat…mě to kupodivu hodně uteklo, i když jsem doma od nějakého 16tt…nedávno jsem si říkala, jestli vůbec poznám pohyby a najednou mám pupek jak balon, dva týdny do porodu a pohyby jsou asi to poslední, co by se dalo přehlédnout
…už bych taky moc moc chtěla mít malýho u sebe, ale zase na druhou stranu si uvědomuju, že to jsou opravdu poslední dny klidu, které mám před sebou…
Poslední dva týdny nemyslím na nic, než na porod..předtím to bylo v pohodě…
No a jak tu už někdo říkal, takyse moc těším, až zase budu plně fyzicky funkční, protože teď už je fakt náročný i jen vstát z postele nebo z gauče
![]()
Já s euž taky nemůžu dočkat a to budu 34tt tak uvidíme kdy se mu bude chtít ven ![]()
Zdravím nastavající maminky
taky se přidávám s nedočkavostí…jsem 34+4tt a už je to nějak dlouhý, sice čas ještě nějaký je, ale už aby to bylo a my konečně viděli ten náš malý uzlíček…i když porod se mi honí dosti hlavou, tak doufám a přeji i všem aby to bylo bez komplikací a rychlé ![]()
Ahoj mamči, připojuju se k vám se stejnými pocity. Já jsem 38+6 tt. a je to síla.Zrovna včera jsem měla pocit, že už je mi malá kůže na břiše, jako kdyby malá chtěla vylézt horem, no hrůza, to napínání není nic moc příjemného ![]()
a musela jsem se až smát, když jsem viděla včera venku svůj vlastní stín…no kachny by mi mohly závidět ![]()
Já jsem doma o 4tt., a někdy to bylo fakt na budku, přistihla jsem se, že jeden čas jsem deno denně uklízela, jak blázen, pořád jsem měla hadr v ruce. Všichni v práci a já na rizikovém doma, no vopruz šílenej ![]()
Tak pomalu to utíkalo, pak se to ale přehouplo a najednou mám za týden rodit, to je rychlost. Bříško jsem si užila, ale už se taky těším až bude venku…moc se těším až budu zase moct spát na břiše ![]()
Jsem 35tt od začátku doma a nemůžu se dočkat od 36tt se začnme chystat na porod říkal pan doktor,tak se nemůžu dočkat
Čípek mám pořád 2cm,děloha uzavřena,ale hlavička tlačí dolu hodně naléhá,tak uvidíme
Mám doporuečeno,že by bylo lepší abych porodila v 38tt,protože malá mělqa podle ult v 32tt 2200g a přes 4 kg bych normálně neporodila.První syn měl 3890g. ![]()