Reklama

Nedopečené kuře-jak dodělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alialiali
Kecalka 173 příspěvků 10.04.18 13:48
nedopečené kuře-jak dodělat??

Ahoj, včera večer jsem pekla kuře a ted jsem ho obírala od kosti a nešlo to tak dobře jak jindy a i to maso je takové tužší..není štavnaté :( bud jsem to přepekla a je to i vysušené nebo to není jeste uplne dopečené - co ted s tím?? mám k tomu omáčku tak jestli pomůže to v ní povařit?? díky za rady!

Reklama

Reakce:

Anna766
Hvězda diskuse 69218 příspěvků 10.04.18 13:51

@alialiali povař.Nebo ho zkus dát dodělat do mikrovlnné trouby jestli máš.

Markéta80
Hvězda diskuse 39680 příspěvků 10.04.18 13:56

@alialiali dej ho dopéct, u kuřecího bych teda nic neriskovala :jazyk:

Jullinka9
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 10.04.18 13:56

Také bych to povařila v omáčce, nebo bych to osmahla na cibulce/bez ni, pridala maličko koření, podlila vodou a nechala bych chvili podusit, pokud vody nedate hodně, tak se omačka nějak výrazně nenaředí

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19598 příspěvků 10.04.18 14:17

@Jullinka9 já bych to udělala jako Jullinka, a až se voda skoro vydusí, tak to přesunout do té omáčky.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >