Nedopečené kuře-jak dodělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alialiali
Kecalka 253 příspěvků 10.04.18 13:48
nedopečené kuře-jak dodělat??

Ahoj, včera večer jsem pekla kuře a ted jsem ho obírala od kosti a nešlo to tak dobře jak jindy a i to maso je takové tužší..není štavnaté :( bud jsem to přepekla a je to i vysušené nebo to není jeste uplne dopečené - co ted s tím?? mám k tomu omáčku tak jestli pomůže to v ní povařit?? díky za rady!

Reakce:
Anna766
Hvězda diskuse 73152 příspěvků 10.04.18 13:51

@alialiali povař.Nebo ho zkus dát dodělat do mikrovlnné trouby jestli máš.

Markéta80
Hvězda diskuse 41226 příspěvků 10.04.18 13:56

@alialiali dej ho dopéct, u kuřecího bych teda nic neriskovala :jazyk:

Jullinka9
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 10.04.18 13:56

Také bych to povařila v omáčce, nebo bych to osmahla na cibulce/bez ni, pridala maličko koření, podlila vodou a nechala bych chvili podusit, pokud vody nedate hodně, tak se omačka nějak výrazně nenaředí

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20260 příspěvků 10.04.18 14:17

@Jullinka9 já bych to udělala jako Jullinka, a až se voda skoro vydusí, tak to přesunout do té omáčky.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rasta kočka dne: Hvězda České televize Tvarůžková změnila image a je to pecka!

Čokoládová kráska z České televize Zuzana Tvarůžková (35) si nechala udělat... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >