Nedostatek práce v Jihlavě?

Anonymní
4.3.21 11:22

Nedostatek práce v Jihlavě?

Zdravím,

bydlím na vesnici u menšího města a není tu žádná práce. Hledám v ADMINISTRATIVĚ nebo jinou práci v KANCELÁŘI a koukám i na Jihlavu, je to tu v okolí největší město (i na Vysočině) a taky vůbec žádné nabídky nevidím?

Nevíte někdo o něčem prosím? :( :( Sháním práci a vůbec nemůžu nic najít. Vůbec nechápu, kam teda Jihlaváci dojíždí nebo jak je možné, že v takovém městě není práce…

Příspěvek upraven 04.03.21 v 18:02

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20253
4.3.21 11:31

Tak koukejte na jakoukoliv praci a ne omezené na administrativu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14721
4.3.21 12:00

V administrativě se všeobecně hledá práce špatně. Zkoušela bych hledat práci v obchodě či výrobě. Tam se nabírá neustále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 15:10

@nozu Mám praxi v kanceláři a školu. To jsem si mohla udělat učňák bez matury a jít do fabriky k pásu nebo do obchodu. Hledám práci v oboru.

• Citovat
  • Nahlásit
20253
4.3.21 15:20
@Anonymní píše:
@nozu Mám praxi v kanceláři a školu. To jsem si mohla udělat učňák bez matury a jít do fabriky k pásu nebo do obchodu. Hledám práci v oboru.

Takových jako ty je ale 95 do sta :mrgreen: Člověk co chce praci, bere co je. Ostatní sedí ba pracaku, stěžují si jaké mají kvality a nikdo je nedoceni :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 15:30

@jahuhudka Praxi v kanceláři nemá 95 ze 100. 95 ze 100 má praxi z nějaké fabriky nebo obchodu. Kvality nemá kdo docenit, když je špatná doba / lokalita a nikdo do kanceláře nehledá, protože každý si své místo drží nebo si to tam hned domluví známí.

• Citovat
  • Nahlásit
20253
4.3.21 15:33
@Anonymní píše:
@jahuhudka Praxi v kanceláři nemá 95 ze 100. 95 ze 100 má praxi z nějaké fabriky nebo obchodu. Kvality nemá kdo docenit, když je špatná doba / lokalita a nikdo do kanceláře nehledá, protože každý si své místo drží nebo si to tam hned domluví známí.
:nevim: Psala jsi ze nemůžeš najít praci. Ale práce je, jen tobě nevoní
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 17:36

@jahuhudka Všichni hledají v určitých svých mezích. Kdyby lidi z kanclů lezli do fabriky, tak opravdu nejsou tam, kde jsou.

• Citovat
  • Nahlásit
20253
4.3.21 17:38
@Anonymní píše:
@jahuhudka Všichni hledají v určitých svých mezích. Kdyby lidi z kanclů lezli do fabriky, tak opravdu nejsou tam, kde jsou.

Pokud ti lidé mají prokazatelně kvality, praci najdou :nevim:
Spousta lidi se školami konci ve fabrice nebo v obchodě. Nemají proste kvality takové, aby o ne někdo projevil zajem. Nebo se dovzdelej v IT.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 17:42

@jahuhudka Tohle opravdu předmětem diskuze nebylo. Práce není, tudíž ani není kam zasílat CV. Mými špatnými kvalitami to není.

Ptala jsem se, jestli někdo o nějaké práci neví. To je předmět diskuze, nevíte, tak nemusíte psát.

• Citovat
  • Nahlásit
20253
4.3.21 17:43
@Anonymní píše:
@jahuhudka Tohle opravdu předmětem diskuze nebylo. Práce není, tudíž ani není kam zasílat CV. Mými špatnými kvalitami to není.Ptala jsem se, jestli někdo o nějaké práci neví. To je předmět diskuze, nevíte, tak nemusíte psát.

Tak znova, znělo to ze hledas praci a ta je. Ve fabrice, skladech… Nepsala jsi ze hledas svoji vysněnou pozici :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 17:50
@Anonymní píše:
@jahuhudka Tohle opravdu předmětem diskuze nebylo. Práce není, tudíž ani není kam zasílat CV. Mými špatnými kvalitami to není.Ptala jsem se, jestli někdo o nějaké práci neví. To je předmět diskuze, nevíte, tak nemusíte psát.

Bydlím kousek od Jihlavy, poslouchám jejich radio Vysočina, reklamuji tam pořád dokola…Je to práce v Boschi. Ale ty asi do Bosche nechceš :think:

• Citovat
  • Nahlásit
79
4.3.21 17:55
@jahuhudka píše:
Tak znova, znělo to ze hledas praci a ta je. Ve fabrice, skladech… Nepsala jsi ze hledas svoji vysněnou pozici :lol:

Přímo v inzerátu je věta „hledám v administrativě nebo jinou práci v kanceláři“. Hned na samém začátku. Nauč se číst, ty imbecile. Samozřejmě, že s tvým IQ patříš do fabriky, takový odpad, když neumíš ani číst. Nevím, o co se tady snažíš, já vím jakou práci hledám, ty si hnij ve fabrice celý život, na nic víc ani nemáš a ty tvoje kydy mě opravdu nezajímají. Nebudu reagovat na takového blbce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20253
4.3.21 17:58
@Anonymní píše:
Přímo v inzerátu je věta „hledám v administrativě nebo jinou práci v kanceláři“. Hned na samém začátku. Nauč se číst, ty imbecile. Samozřejmě, že s tvým IQ patříš do fabriky, takový odpad, když neumíš ani číst. Nevím, o co se tady snažíš, já vím jakou práci hledám, ty si hnij ve fabrice celý život, na nic víc ani nemáš a ty tvoje kydy mě opravdu nezajímají. Nebudu reagovat na takového blbce ;)
:mrgreen: S tvým vyjadřováním je jasné proč praci nemáš. A předpovídat ti, ze dlouho mít nebudeš. Kdo by chtěl na pozici úředníka kanál
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 18:00
@Anonymní píše:
Bydlím kousek od Jihlavy, poslouchám jejich radio Vysočina, reklamuji tam pořád dokola…Je to práce v Boschi. Ale ty asi do Bosche nechceš :think:

Bosch mi nevadí, pokud tam jsou z Jihlavy nějaké svozové autobusy. Před pár dny jsem na jejich stránky koukala, ale žádné podobné místo tam aktuálně neměli. Jakou práci v rádiu inzerovali?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat