Nedostavená MS

Anonymni
28.8.07 11:09

Nedostavená MS

Ahoj holky, porřebovala bych radu nebo zd nemáte někdo zkušenost s podobným problémem. Beru HAK jednofázovou 3měsíce v kuse na doporučení Dr.pro problémy s hormony a častým špiněním. Jenže v pátek jsem dobrala třetí platíčko a MS stále nikde-včera jsem jen tak lehce začala tmavě špinit a stále jsem to nedostala. Při tom mě pobolívají prsa, trochu bolí podbřišek a dost záda-to jsem nikdy u MS nemívala. Stalo se vám někomu, že máte hodně hodně slabou MS po HAK? Nebo myslíte, že bych mohla být těhu? Stalo se vám to některé, že jste přes pravidelé užívání stejně otěhotněli? Budu ráda za každou odpověd.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2073
28.8.07 12:44

Ja hormonalni antikoncepci brat nemohu takze ze sve zkusenosti nevim.
Ale jedne kamosce se stalo, ze i kdyz pravidelne brala prasky tak otehotnela i kdyz ji doktori rikali, ze to neni mozne, ale ted si jiz nepamatuji jakou HAK brala. Je to jiz nekolik let.
Takzer stat se to teoreticky asi muze, ale mylsim, ze pravdepodobnost je dost mala. Spise si mylsim, ze jak na to mylsis, tak se Ti zda, ze mas priznaky tehu.
Pokud to chces zjistit, tka si zkus udelat tehu test a uvidis.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
28.8.07 13:14

Ahoj, když jsem brala jednofázovou Jeanine, tak jsem taky skoro nemenstruovala. MS byla v podstatě jednodenní špinění, takže být tebou jsem v klidu. Pravděpodobnost těhu je podle mě dost malá, i když asi nikdy nelze úplně vyloučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.4.08 11:44

Ahojky,tak ja mohu jen potvrdit,ze se pres HA da otehotnet…Je to dva roky,co jsem pres HA otehotnela a dneska mame krasneho zdraveho kluka.Prasky jsem brala pravidelne,to jsem si jista a muj gyn mi take neveri.Hodne stesti.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama