Nedostavila se menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 15:18
Nedostavila se menstruace

Holky ahoj, měla jsem to naposledy 22.zari to je den začátku menstruace. No a do teď jsem to nedostala. Dělala jsem si test před týdnem a nic. Vaječníky mě bolí i když včera mě tam pichalo. Při sexu mě to nebolí. Ne pořad jenom sem tam mě pobolivaji. Mám nějakou větší chuť k jídlu. Cítím se zvláštně ale asi si to jenom vsugerovavam. Testy kdyby někdo chtěl napsat ať si udělám ještě jeden jsem si dělala týden před menstruaci a týden po tom co jsem to měla dostat. Je to 11 dni co jsem to už měla dostat a nic. S přítelem spím bez ochrany i prasku jedno dítě už máme a chceme další ale nesnazime se a před vyvrcholenim ho vynda takže bych těhotná být neměla a podle testu nejsem. No zajímalo by mě jestli některá nemáte stejnou zkušenost s těmi bolesti dole každý den ale menstruace nikde a test negativní. Gynda? Vyvolavacka?

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13231 příspěvků 02.11.18 15:22
@Anonymní píše:
Holky ahoj, měla jsem to naposledy 22.zari to je den začátku menstruace. No a do teď jsem to nedostala. Dělala jsem si test před týdnem a nic. Vaječníky mě bolí i když včera mě tam pichalo. Při sexu mě to nebolí. Ne pořad jenom sem tam mě pobolivaji. Mám nějakou větší chuť k jídlu. Cítím se zvláštně ale asi si to jenom vsugerovavam. Testy kdyby někdo chtěl napsat ať si udělám ještě jeden jsem si dělala týden před menstruaci a týden po tom co jsem to měla dostat. Je to 11 dni co jsem to už měla dostat a nic. S přítelem spím bez ochrany i prasku jedno dítě už máme a chceme další ale nesnazime se a před vyvrcholenim ho vynda takže bych těhotná být neměla a podle testu nejsem. No zajímalo by mě jestli některá nemáte stejnou zkušenost s těmi bolesti dole každý den ale menstruace nikde a test negativní. Gynda? Vyvolavacka?

Gynda.

lachtanice86
Kelišová 6917 příspěvků 02.11.18 15:25

No tak udělej další test. Někomu se to může ukázat i později než týden. Když nic volala bych k dr. A asi vyvolavacka

IvaX
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 02.11.18 16:08

Zajdi na gyndu, může to být třeba cysta, může píchat v podbřišku a může posunout ms nebo jsem myslím někde četla, že k vůli ní ms úplně vynechala. Ale jsou to jen dohady, lepší bude zajít k tomu doktorovi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 12:26
MS se nedostavila

Ahoj holky,
Snažíme se s přítelem o miminko, dnes jsem 39DC a MS nikde. Běžně mám tak 32/33DC, testy jsem delala, bohužel negativní. 23DC jsem měla slabě růžový výtok, který trval 2 dny. Bolí mě už týden břicho jako před MS. Poradíte některá, měla jste podobný problém? Děkuji ta reakce. ????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >