Nedostavila se menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 15:18
Nedostavila se menstruace

Holky ahoj, měla jsem to naposledy 22.zari to je den začátku menstruace. No a do teď jsem to nedostala. Dělala jsem si test před týdnem a nic. Vaječníky mě bolí i když včera mě tam pichalo. Při sexu mě to nebolí. Ne pořad jenom sem tam mě pobolivaji. Mám nějakou větší chuť k jídlu. Cítím se zvláštně ale asi si to jenom vsugerovavam. Testy kdyby někdo chtěl napsat ať si udělám ještě jeden jsem si dělala týden před menstruaci a týden po tom co jsem to měla dostat. Je to 11 dni co jsem to už měla dostat a nic. S přítelem spím bez ochrany i prasku jedno dítě už máme a chceme další ale nesnazime se a před vyvrcholenim ho vynda takže bych těhotná být neměla a podle testu nejsem. No zajímalo by mě jestli některá nemáte stejnou zkušenost s těmi bolesti dole každý den ale menstruace nikde a test negativní. Gynda? Vyvolavacka?

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11577 příspěvků 02.11.18 15:22
@Anonymní píše:
Holky ahoj, měla jsem to naposledy 22.zari to je den začátku menstruace. No a do teď jsem to nedostala. Dělala jsem si test před týdnem a nic. Vaječníky mě bolí i když včera mě tam pichalo. Při sexu mě to nebolí. Ne pořad jenom sem tam mě pobolivaji. Mám nějakou větší chuť k jídlu. Cítím se zvláštně ale asi si to jenom vsugerovavam. Testy kdyby někdo chtěl napsat ať si udělám ještě jeden jsem si dělala týden před menstruaci a týden po tom co jsem to měla dostat. Je to 11 dni co jsem to už měla dostat a nic. S přítelem spím bez ochrany i prasku jedno dítě už máme a chceme další ale nesnazime se a před vyvrcholenim ho vynda takže bych těhotná být neměla a podle testu nejsem. No zajímalo by mě jestli některá nemáte stejnou zkušenost s těmi bolesti dole každý den ale menstruace nikde a test negativní. Gynda? Vyvolavacka?

Gynda.

lachtanice86
Kelišová 6357 příspěvků 02.11.18 15:25

No tak udělej další test. Někomu se to může ukázat i později než týden. Když nic volala bych k dr. A asi vyvolavacka

IvaX
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 02.11.18 16:08

Zajdi na gyndu, může to být třeba cysta, může píchat v podbřišku a může posunout ms nebo jsem myslím někde četla, že k vůli ní ms úplně vynechala. Ale jsou to jen dohady, lepší bude zajít k tomu doktorovi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 12:26
MS se nedostavila

Ahoj holky,
Snažíme se s přítelem o miminko, dnes jsem 39DC a MS nikde. Běžně mám tak 32/33DC, testy jsem delala, bohužel negativní. 23DC jsem měla slabě růžový výtok, který trval 2 dny. Bolí mě už týden břicho jako před MS. Poradíte některá, měla jste podobný problém? Děkuji ta reakce. ????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >