Negativní testy HCG

7.6.21 13:16

Negativní testy HCG

Dobrý den chci se zeptat test s HCG i z moči negativní a na ultrazvuku kde vidět těhotenství ale můj lékař si s tým neví rady a už je to 25.6. 5 měsíc a nemám menstruaci 4 měsíce.. Ráda bych se chtěla poptat jestli nemáte nějakou radu děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9004
7.6.21 13:22

Změn doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.6.21 13:25

@JancaS84 aAno ale mně nikdo nevezme jsou všichni plené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64238
7.6.21 13:45

@Ella_12345 jak může na utz vidět těhotenství, když není žádné hcg? Co cysta, myom atd? Změnit dr..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
7.6.21 13:49

Jakoze jsi v 5. Měsíci a nemáš žádné hcg? Co přesně tam Dr vidí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
7.6.21 16:46
@Ella_12345 píše:
Dobrý den chci se zeptat test s HCG i z moči negativní a na ultrazvuku kde vidět těhotenství ale můj lékař si s tým neví rady a už je to 25.6. 5 měsíc a nemám menstruaci 4 měsíce.. Ráda bych se chtěla poptat jestli nemáte nějakou radu děkuji

Omlouvám se, ale tvůj příspěvek nedává smysl.

Pokud jsi těhotná 4 měsíce, je to dítě cca 15 cm velké + plus mínus? To by rozhodně doktor poznal, že jsi těhotná.

Velmi velmi výjimečně, se ženám HCG do moči nevylučuje. Neznám ale případ, že by těhotná žena neměla HCG v krvi. Protože to je hormon, který dává všemu ostatnímu najevo, že je tady miminko. Je to těhotenský hormon.

Pokud máš doktora, který není schopný poznat těhotenství, asi to není dobrý doktor. Na mě v tom čase poznal těhotenství i zubař :mrgreen: Takže vyměnit. Gynekologů je dost. Kde bydlíš?

Pokud nemáš menstruaci a nejsi těhotná, je důležité to řešit. Zvlášť, pokud je v těle nějaký útvar, nebo co to tam ten (NE) doktor viděl.

Upřímně ale nechápu, že 4 měsíce nemenstruuješ a ptáš se na internetu. Mě by to třeba vrásky dělalo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9889
7.6.21 17:17

Těhotná nejsi a doktor asi hulí slušnej materiál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
7.6.21 22:43
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
8.6.21 16:09

@karkarka
Anebo zakladatelka…