Těhotná, či ne? 7 dní zpoždění MS

Anonymní
6.6.21 17:42

Těhotná či ne? 7 dní zpoždění MS

Zdravím všechny maminky,
dnes ráno jsem si dělala těhotenský test. Dávám vám tu fotku, ale sama jsem si jistá, že byl negativní i bez ducha.
Bohužel mám problém, menstruační cyklus mám nepravidelný, někdy to dostanu 1., někdy zase 28., prostě nikdy nevím, kdy to dostanu. Dnes už je to +- 7 den zpoždění a já mám strach, že bych i tak mohla být těhotná. Za 3 dny si udělám další test a pokud ten bude negativní, tak nevím.
Je nějaká příčina kvůli které bych mohla mít tak velké zpoždění? Jenom jednou za život jsem měla zpoždění 8 dní.
Naposledy jsme měli sex s přítelem 27. či 28.5, oba jsme se neudělali, ale bylo to bez jakékoliv ochrany.
Pořád mě bolí záda, někdy i hlava.

Je možné, že jsem těhotná? A pokud bude test po 3 dnech opět negativní, co mám dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1831
6.6.21 17:52
@Anonymní píše:
Zdravím všechny maminky,
dnes ráno jsem si dělala těhotenský test. Dávám vám tu fotku, ale sama jsem si jistá, že byl negativní i bez ducha.
Bohužel mám problém, menstruační cyklus mám nepravidelný, někdy to dostanu 1., někdy zase 28., prostě nikdy nevím, kdy to dostanu. Dnes už je to +- 7 den zpoždění a já mám strach, že bych i tak mohla být těhotná. Za 3 dny si udělám další test a pokud ten bude negativní, tak nevím.
Je nějaká příčina kvůli které bych mohla mít tak velké zpoždění? Jenom jednou za život jsem měla zpoždění 8 dní.
Naposledy jsme měli sex s přítelem 27. či 28.5, oba jsme se neudělali, ale bylo to bez jakékoliv ochrany.
Pořád mě bolí záda, někdy i hlava.Je možné, že jsem těhotná? A pokud bude test po 3 dnech opět negativní, co mám dělat?

Zpoždění je normální, jak se tu píše často, tělo není stroj. A pokuf bude další test negativní, tak nejsi těhotná, to je snad jasný.. příčiny zpoždění můžou být jakékoliv, konzultovala bych to s gynekologem :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
6.6.21 18:19

Spousta z nás měla zpoždění i víc jak týden ;) někdy se MS nedostaví vůbec, v tom případě gynda a vyvolávačka. Také už jsem byla ;) MS mi nedorazila dva měsíce. Vše bylo v pořádku, píchla se vyvolávačka a bylo to :nevim:
Je to víceméně běžné. Klidně zkus další test, ale myslím, že těhotná nejsi :think:
Prostě jen klasické zpoždění, obzvlášť, když máš nepravidelný cyklus ;) No stres. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat