Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Anonymní píše:
Zdravím všechny maminky,
dnes ráno jsem si dělala těhotenský test. Dávám vám tu fotku, ale sama jsem si jistá, že byl negativní i bez ducha.
Bohužel mám problém, menstruační cyklus mám nepravidelný, někdy to dostanu 1., někdy zase 28., prostě nikdy nevím, kdy to dostanu. Dnes už je to +- 7 den zpoždění a já mám strach, že bych i tak mohla být těhotná. Za 3 dny si udělám další test a pokud ten bude negativní, tak nevím.
Je nějaká příčina kvůli které bych mohla mít tak velké zpoždění? Jenom jednou za život jsem měla zpoždění 8 dní.
Naposledy jsme měli sex s přítelem 27. či 28.5, oba jsme se neudělali, ale bylo to bez jakékoliv ochrany.
Pořád mě bolí záda, někdy i hlava.Je možné, že jsem těhotná? A pokud bude test po 3 dnech opět negativní, co mám dělat?
Zpoždění je normální, jak se tu píše často, tělo není stroj. A pokuf bude další test negativní, tak nejsi těhotná, to je snad jasný.. příčiny zpoždění můžou být jakékoliv, konzultovala bych to s gynekologem
.
Spousta z nás měla zpoždění i víc jak týden
někdy se MS nedostaví vůbec, v tom případě gynda a vyvolávačka. Také už jsem byla
MS mi nedorazila dva měsíce. Vše bylo v pořádku, píchla se vyvolávačka a bylo to ![]()
Je to víceméně běžné. Klidně zkus další test, ale myslím, že těhotná nejsi ![]()
Prostě jen klasické zpoždění, obzvlášť, když máš nepravidelný cyklus
No stres. ![]()
Zdravím všechny maminky,
dnes ráno jsem si dělala těhotenský test. Dávám vám tu fotku, ale sama jsem si jistá, že byl negativní i bez ducha.
Bohužel mám problém, menstruační cyklus mám nepravidelný, někdy to dostanu 1., někdy zase 28., prostě nikdy nevím, kdy to dostanu. Dnes už je to +- 7 den zpoždění a já mám strach, že bych i tak mohla být těhotná. Za 3 dny si udělám další test a pokud ten bude negativní, tak nevím.
Je nějaká příčina kvůli které bych mohla mít tak velké zpoždění? Jenom jednou za život jsem měla zpoždění 8 dní.
Naposledy jsme měli sex s přítelem 27. či 28.5, oba jsme se neudělali, ale bylo to bez jakékoliv ochrany.
Pořád mě bolí záda, někdy i hlava.
Je možné, že jsem těhotná? A pokud bude test po 3 dnech opět negativní, co mám dělat?