Jsem těhotná? Zpoždění 7 dní

Anonymní
6.6.21 18:55

Jsem těhotná? O.o

Ahoj :) v pátek jsem si dělala test a vypadá takhle… zpoždění 7 dní.
Digitální test ale ukazuje negativni výsledek. Zacinam byt trochu zoufalá, co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1517
6.6.21 19:18

:zed: :zed: kolik testu ti vyslo pozitivnich? Jen tenhle jeden? Udelej dalsi. Pri takovyhle carce musi byt digital uz pozitivni, delala jsi jen jeden? Udelej dalsi. Prosim, proste pouzij jiz existujici diskuzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
6.6.21 19:28
@Anonymní píše:
Digitální test ale ukazuje negativni výsledek. Zacinam byt trochu zoufalá, co myslíte?

Ahoj, muzes mit klidne cystu. Ukazuje nekdy falesne poz tehu testy. Pokud ti po 7dnech spozdeni digi test ukazal neg tak tehotna zrejme nebudes. Jedine ze by si mela posunutou ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.6.21 19:41

3 dny zpoždění bolest zad a podbřišku křeče

Ahoj, mám 3 dny zpoždění a doprovází mě hrozná únava a křeče v podbřišku… což mám i před menstruaci ale teď je to jiné… zadá to samé..
test jsem dělala včera a / čárka myslíte zda je to brzo na test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
6.6.21 19:49
@Anonymní píše:

Udělej si zítra ráno další test. Jestli jsi těhotná, už by na něm měla být silná čárka. S tím digitálním testem nevím, mám pocit, že bývají naopak citlivější než papírkové. Ale mohla sis ho třeba udělat špatně, co já vím. Každopádně na tom papírkovém je čárka jasná, takže něco v moči je, o tom není pochyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
6.6.21 19:50

@Nána90 no nevidim ze byste mela sex v plodnych dnech nebo v ovulaci, tak tehotna zrejme nebudete :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.6.21 19:56

@annali 16.5 v plodný se mi omylem nepripsal😀 dekuji prehledla jsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
6.6.21 19:56
@Nána90 píše:
Ahoj, mám 3 dny zpoždění a doprovází mě hrozná únava a křeče v podbřišku… což mám i před menstruaci ale teď je to jiné… zadá to samé..
test jsem dělala včera a / čárka myslíte zda je to brzo na test?

3 dny po vynechání určitě není brzo na test. V případě těhotenství už by na něm měly být dvě silné čárky. Ještě je možnost, že ovulace byla později, takže reálně zatím zpoždění nemáš. Zkus další test za dva dny, pokud do té doby nepřijde menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.6.21 19:57

@annali no nestihla ranní moč… tak zda to nemůže být tím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
6.6.21 19:58

@Nána90 a to mate tak dlouho plodne dny? Ja mam treba 2dny plodny hlen jenom :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
6.6.21 20:01
@Nána90 píše:
@annali no nestihla ranní moč… tak zda to nemůže být tím…

Tři dny po vynechání už by podle mě byl pozitivní i test z odpolední moči. Třeba by na něm byla slabší čárka, ale úplně bílý by nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
6.6.21 20:03

@Nána90 muzete tu dat jeste jednou fotku toho kalendare?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.6.21 20:24
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.6.21 20:26
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
6.6.21 20:28

@Nána90 a mela jste plodny hlen toho 16.5.? Nebo to berete jenom podle aplikace? A vite 100% ze byla ovulace jak mate napsanou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat