Nehet na noze přestal růst

10.4.17 14:24

Nehet na noze přestal růst

Ahoj chci se zeptat jestli někdo nemáte podobnou zkušenost. Přestal mi růst nehet na palci na noze, už několik týdnů jsem ho nemusela stříhat. A když jsem si ho odlakovala tak jsem zjistila, že je na něm vodorovná fialová čára, jakoby rozděluje nehet na dvě půlky a horni půlka je taková nažloutlá. Nijak mě to nebolí. Neměl někdo něco podobného? Nevím jestli to mám nechat být, nebo jít radši na kožní. Přidávám fotku, ve skutečnosti je ta fialová čára výraznější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

17791
10.4.17 14:26

Měla jsem něco podobného ta horní část se mi pak odloupla a pod ní rostl nový nehet :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1672
10.4.17 14:32

Pliseň

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 14:52

To bude plíseň, zajděte si do lékárny oni vám poradí co a jak, za 14 dní to máte pryč :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7830
10.4.17 15:17

Tohle mela mamka, je to plisen. Skocte si do lekarny, nebo na kozni ;) je to potreba vylecit co nejdriv ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13872
10.4.17 16:04

Taky bych to videla na plisen, rychle to res nez se to prenese na ostatni nehty, lecba je pak desne zdlouhava, kdyz to zanedbas ten nehet ti sleze uplne. Navic je to nakazlivy takze rekni treba clenum rodiny pokud mate spolecnou vanu, aby se prohlidli, pak by ste si to na sebe prenaseli porad dokola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 16:33

Je to plísen, takže co nejdřív se jí zbavit, jinak nehet ztvrdne a bude se kroutit, ztmavne a je s tím práce a nevypadá to pěkně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 17:03

Díky všem, zajdu tedy radši na to kožní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie