Nehet na palci u dvouleté

Anonymní
10.3.21 19:41

Nehet na palci u dvoulete

Ahoj, potrebovala bych prosim poradit, dcera, vek 2 roky, ma nehet na palci u nohy viz foto. Ma ho nehezky uz od kojence, ale prijde mi, ze se to zhorsuje. Nehet je i hodne tvrdy, popraskany a vlevo jakoby navrstveny. Ma to jen na jedne noze, na druhe je nehet hladky. Pediatr na to rekl, ze to je normalni, ze asi bude mit proste takovou strukturu nehtu. Presto se chci zeptat, mel nekdo dite s takovymi nehty? Zlepsilo se to treba vekem, nebo jste neco pouzivali, aby se to zlepsilo? Nemela by s tim radsi jeste na kozni? Zkousela jsem na to teatree oil, ale nehet byl stejny, navic hrozne suchy, tak jsem naopak zkousela mazat (normalni detsky krem weleda), ale je to porad stejne. Moc dekuji predem za radu a zkusenosti. Prosim nechat anonym, info o dceri. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1099
10.3.21 20:17

Synovi se takto vždy projevuje plíseň, nějak an to trpí. Mám mast z lékárny, stačí pár ní mazat a je klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 20:38
@Midaku píše:
Synovi se takto vždy projevuje plíseň, nějak an to trpí. Mám mast z lékárny, stačí pár ní mazat a je klid.

Moc dekuji, ja si prave taky rikam, jestli to nemuze byt nejaka plisen, jen jsem si rikala, ze by to snad pediatr poznal… a pouzivas canesten, nebo neco takoveho? A kdyz to nemazes, tak se to zhorsuje? Me prijde, ze to ma treba uz rok stejne…,ale treba je fakt, ze kdyz ji striham nehty, tak tenhle je pro ni vic neprijemny

• Citovat
  • Nahlásit
1099
10.3.21 20:59

Mám clotrimazol. Když to nemazu, tak se plíseň objeví a je pořád stejná, nemám pocit, že by se to zhoršovalo, ale aj to ani nikdy dlouho nenechám. Vždy stačí tak 3 dny mazat a je klid. Akorát se to třeba za čtvrt roku vrátí. Ale poslední dobou chodí doma pořád bosky, ponožky dává jen na ven do bot a je to lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
10.3.21 21:14

Mame neco podobneho, tak asi radsi skocim pro neco do lekarny, ja si dlouho myslela, ze to ma odrene, kdyz jeste lezla, ale nelepsi se to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
557
10.3.21 23:33

@Melodie91 Syn to má taky. 16m… nemyslim si, ze by jsme vsechny měly děti s plísní. :nevim: moc velká náhoda, ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 08:05
@dog.s to je asi nepravdepodobne, no ja teda ale stejne asi treba ten clotrimazol zkusim, zkazit se tim snad nic nemuze, v nejhorsim se to nezmeni.
@Melodie91 dej vedet, jestli to pomohlo, jestli to zkusis, treba do zpravy. Dekuji
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat