Nehraje si

3492
4.1.07 11:12

Nehraje si

Ahoj holky,

synovi bude 20 měsíců a vůbec si nehraje s hračkami. Ať jsou staré nebo nové prostě ho nezajímají. Vždy potřebuje někoho u sebe kdo se mu věnuje jinak se sám prostě nezabaví. Jediná činnost u které by vydržel třeba hodinu sám je sledování Teletabís, ale je jasné, že se nemůže dívat pořád na televizi. Má rád knížky a fotky. Když si čteme a prohlížíme je nadšený. Taky ho baví všechyny balóny, ale jen pokud si s ním někdo hraje. Např. auta ho nebaví vůbec. Odrážedlo ho bavilo asi půl hodiny. Všechno tady stojí a nic ho nezajímá. Hlasitých hraček se bojí. Na Vánoce jsme mu koupili hračky, které ho zaujaly v herničce kam chodíme, ale doma si jich ani nevšimnul. Chci se zeptatat jestli máte taky některá dítě, které si doma nehraje ani chvilku. Je to fakt náročné protože když se nezabaví tak je protivný. Fakt nevím co s tím. Nemůžu u něj celé dny sedět. Ještě k tomu bývá často nemocný a jsou dny, kdy doma být musíme a nemůžeme mezi děti. Myslíte, že se to s věkem zlepší?

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

664
4.1.07 12:11

No u nás je to někdy podobné, ale až teď. Pomáhá, když jí říkám co třeba dělat. Nudí se když vařim atd., tak jí říkám, ať donese pejska, uvaří mu kaši, ptam se jestli mu chutná, jakou mu uvařila, jestli nakrmí i panenky, prostě celý den jen mluvím. . . .a ona dělá.Když si hraje sama, vůbec neruším, jen z dáli sleduju a pak chválim, jak je šikovná, že sama udělala to a to. Jinak rada asi jen vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
4.1.07 12:20

Ahoj Andrej

neboj to přejde. Adámek si taky moc nevyhrál sám. Bud se mou nebo vůbec. Nejraději by taky seděl jen u televize. Ale jak už psala Vladka snažila jsem se ho zapojovat do čiností co jsem dělala já. Vařil se mnou, věšel prádlo...... Sám si hrát hezky s hračkama začal snad až ted co chodí do školky.
Takže vydrž i když je to náročný já vím.

Anni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
4.1.07 13:53

Andrejko,

vydrž, to se zlomí. Filip si sám začíná hrát taky až teď, a to vydrží tak cca 15 - 30 min. Tak nevím, jestli je to jeslema nebo věkem. Když s ním sedím v místnosti, tak si už hraje sám, ale musím tam být. Hodně teď staví, vaří, hraje si s pokladnou, skládá koleje, atd. A jinak hrozně rád pomáhá, takže mu vždycky říkám, co přinést, podat, atd. a to miluje. Jinak si doteď taky moc nehrál sám vždycky jsem musela nějakou hru navrhnout, začít, atd.

Zubříci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama