Nějaká dobrá PC hra pro holky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Věrka..
Závislačka 3149 příspěvků 26.06.11 15:49
Nějaká dobrá PC hra

Ahoj nemate nejaky typ na pc hru, nejakou pro holky :)) Nechci akcni nebo tak.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tripetri
Echt Kelišová 9614 příspěvků 26.06.11 16:07

Já občas hraju Sims 3, to je pro holky :) Anebo se mi líbilo Machinárium :palec:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 26.06.11 16:37

The Longest Journey - starší, ale nádherná adventura. Nebo Syberia, jsou 2 díly…

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 26.06.11 16:39

Nebo záleží, co myslíš tím „pro holky“. Občas jsem na zástupu v dětské knihovně (když tam nikdo nebyl) pařila Barbie salon krásy :lol: :lol: :lol:

tripetri
Echt Kelišová 9614 příspěvků 26.06.11 16:42
Angua píše:
Nebo záleží, co myslíš tím „pro holky“. Občas jsem na zástupu v dětské knihovně (když tam nikdo nebyl) pařila Barbie salon krásy :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :palec:
Baslerinda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.11 16:44

The Sims 3 , nebo TSM - The Sims Medieval

JanaK88
Závislačka 4296 příspěvků 26.06.11 16:44
Angua píše:
The Longest Journey - starší, ale nádherná adventura. Nebo Syberia, jsou 2 díly…

Potvrzuji, The Longest Journey je opravdu hezká adventura. Já ujíždím na The Sims 3 :mrgreen:

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 26.06.11 16:49

Napodobenina Sims - Singles :wink:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 26.06.11 16:49

Jo, Simíci jsou též dobří, ale trojka mi nějak nejede… :think: Nefunguje mi přeskakování akcí (ta 4. rychlost), 3. rychlost taky nejede bůhvíjak závratně a poté, co jsem si postavila první barák a uložila hru, tak už to ani nenaběhne :roll: Je fakt, že jsem nekoumala systémové požadavky :lol: :lol: :lol:

JanaK88
Závislačka 4296 příspěvků 26.06.11 16:55
A jsou to original? Vím, že to dělalo známým, co neměli originální cd, ale když si teď stáhneš novější, tak by to dělat nemělo. I když nad tím přemýšlím, když máš original tak ty věci nefungují kvůli požadavkům na comp, já s tím měla problémy, než mi přítel zajistil větší RAM a ještě nějaké blbosti :think:
Angua píše:
Jo, Simíci jsou též dobří, ale trojka mi nějak nejede… :think: Nefunguje mi přeskakování akcí (ta 4. rychlost), 3. rychlost taky nejede bůhvíjak závratně a poté, co jsem si postavila první barák a uložila hru, tak už to ani nenaběhne :roll: Je fakt, že jsem nekoumala systémové požadavky :lol: :lol: :lol:
tripetri
Echt Kelišová 9614 příspěvků 26.06.11 16:55

Jo, nejvyšší rychlost mám taky jakousi pomalou no…Je to pak na dlouho, když třeba spí :roll: Já mám teďka i datadisky (povolání snů, po setmění, cestovní horečka) a je to super :palec: Akorát na to nemám čas :roll:

JanaK88
Závislačka 4296 příspěvků 26.06.11 17:00

Byly zejména na tu rychlost aktualizace a ty to měli spravit :think: I když pro mě nejzábavnější aktualizací bylo možnost zvětšení prsou u simek :mrgreen: s tím se člověk vyblbne :lol:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 26.06.11 17:01
JanaK88 píše:
A jsou to original? Vím, že to dělalo známým, co neměli originální cd, ale když si teď stáhneš novější, tak by to dělat nemělo. I když nad tím přemýšlím, když máš original tak ty věci nefungují kvůli požadavkům na comp, já s tím měla problémy, než mi přítel zajistil větší RAM a ještě nějaké blbosti :think:
Angua píše:
Jo, Simíci jsou též dobří, ale trojka mi nějak nejede… :think: Nefunguje mi přeskakování akcí (ta 4. rychlost), 3. rychlost taky nejede bůhvíjak závratně a poté, co jsem si postavila první barák a uložila hru, tak už to ani nenaběhne :roll: Je fakt, že jsem nekoumala systémové požadavky :lol: :lol: :lol:

To víš, že nejsou :oops: :lol: Už mě napadlo, že je to i tím… Zkusím zapátrat :think:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 26.06.11 17:23

No „pro holky“ jako pro malé děti mám v zásobě „Veselé motory“ a „pro holky“ jako pro duchem mladé dospělačky mě napadá The Europa 1400 (adventura, ale hodně těžká a v angličině…) případně Knights of Honor (pokud se vám neeklujou středověcí rytíři - něco mezi sledem bitev a budovatelskou strategií).

Kamarádův synek toto středověké třeštění nazývá trochu ulítle „rajc of ohon“..... :mrgreen: Jo, puberta je mocná čarodějka.

Diggy
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 26.06.11 18:42

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat dá se z netu stáhnout the sims 3? a nebo kde to seženu. hrála jsem to kdysi ale jedničku a už nevím od koho jsem měla cd. tak nevím kde to seženu. díky :wink:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >