Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Četl někdo knihu Měděný jezdec od Paulliny Simons?
Jak se Vám líbila? Dostali jste se i k pokračování, které ovšem bohužel nevyšlo v ČR?
Najde se tady taky někdo, kdo je touto knížkou naprosto okouzlen?
![]()
Ja jsem prave ve ctyri rano docetla druhy dil a do peti jsem bulila jak zelva :
cry:
Proste nadhera! ![]()
Knizku jsem necetla, ale dekuju za typ. Uz to mam doma a hned se do toho pustim. ![]()
Pak dam vedet, jak se mi to libilo. ![]()
Scarlett2011 píše:
Knizku jsem necetla, ale dekuju za typ. Uz to mam doma a hned se do toho pustim.
Pak dam vedet, jak se mi to libilo.
Juj, tak doufám, že se bude líbit…znám spoustu lidí, kteří tuhle knihu milují úplně fanaticky…stejně jako já
![]()
A můžu se zeptat, kde jsi ji koupila?
My už jsme s ostatními psali několikrát do vydavatelství, jestli plánují dotisk, popřípadě vydání dalších dílů a odpověď stále stejná…NE a NE a NE…
No, urcite bude. Ja jsem hroznej knihomol. ![]()
Ja ziju v Anglii a tady ji normalne maji. Tak to moc nepomuzu ![]()
Uz se moc tesim az ji prectu. Jenze ted s miminkem nemam tolik casu, takze to bude trochu trvat.
Aha, tak to máš usnadněné
Já mám všechny tři díly v angličtině a poltštině…ale přečtené mám pouze dva..ten třetí má 742 stránek, tak to nevím..zase tak slavně na tom s jazykama nejsem ![]()
A teď ještě z UK očekávám balíček s Tatiana´s Table…což je vydaná kuchařka té hlavní hrdinky,t ak na to se taky těším ![]()
Přeju, aby se knížka líbila!!! ![]()
Prosím jestli můžete, podpořte petici na znovuvydání knihy! Budu velice vděčná za každý hlas!!! K podpisu je nutná registrace na stránkách, trvá to minutku. Předem moc děkuji všem dobrým duším ![]()
http://www.petice.net/medeny-jezdec
Ještě jednou moc prosím všechny dobré duše, jestli byste mohli podepsat výše zmíněnou petici..budu moc vděčná za každý hlas! Ze srdce děkuji!!! ![]()
Ahoj, na jednom fóru jsem našla neoficiální překlady na další dvě pokračování, jen se musíte zaregistrovat ![]()
http://www.ebookforum.cz/viewtopic.php?…
Krásná zpráva pro fanoušky…v příštím roce bude v ČR vydán druhý díl Měděného jezdce ![]()
Ahoj, děkuji za skvělou zprávu, už se nemohu dočkat, čekám na to už pět let.
Ano! konečně jak já se těším a myslíte že vydají znovu i první díl? a kolik jich je tedy už celkem tři?
@pavlame píše:
Ano! konečně jak já se těším a myslíte že vydají znovu i první díl? a kolik jich je tedy už celkem tři?
První díl vydají určitě, prý by mohl vyjít už letos kolem Vánoc
Jsou celkem tři díly…Měděný jezdec, Tatiana a Alexandr a Letní zahrada. Vyšla k otmu ještě Tánina kuchařka (Tatiana´s table)
@estrellita
Ahoj, ja jen chtela podekovat za typ na knizku. Kdysi jsem tu psala. ![]()
Knizka se mi moc libila. Sice nejsem uplne ten nadsenec a fanatik, ale vazne se mi to libilo. ![]()
Trochu mi to zkazila ta posledni cast knizky, ta uz me moc nebavila. ![]()
Ale uplne jsem dostala chut si ji precist znovu. ![]()