Nějaká nemoc?

8.5.17 17:35

Nějaká nemoc???

Ahoj všem.. přikládám aktuální fotku mého jazyka a ptám se, zda někdo ví, co to je a proč..? Objeví se to a do druheho dne zase zmizi, pak zase par dni klid a nanovo. Objeví se to vzdycky tak blbě, že s tím k doktorovi nemůžu.. ptz je svátek, vikend apod. Ted to mam na kraji jazyka, jindy na jinem miste.. vetší, menší.. a bolí to, jako aft, mozna trochu víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2612
8.5.17 17:37

Mně se něco podobného objevovalo když jsem snědla rajčata z obchodu… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 17:41

@Nowuka2 dělá se mi to takhle už asu půl roku a za celou dobu jsem právě nezaznamenala, ze by to bylo z nějakého jidla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
8.5.17 17:47

Jejda co ten knírek :mrgreen: já to mívám z rajčat a jablek, někdy i z kiwi… ten jazyk, ne knírek

• Nahlásit
  • Citovat
9842
8.5.17 17:49

@Markéta N.V. To znam. Doporucuji v lekarne koupit ustni vodu Corsodyl a rano a vecer vyplachovat. Preventivne i v dobe kdy jsi bez potizi.
Ani zubar ani alergolog si nevedi rady, co s tim. Oba se shodli, ze to bude slabsi imunitou.

Nebyla jsi pred tim v restauraci? Cizi pribor, salek nebo sklenicka na piti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 18:02

@Doe_Jane :mrgreen: :mrgreen: ja věděla, ze to mám vyfotit jinak :mrgreen: na kosmetiku jdu tento týden :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 18:03

@cecetka s imunitou mam problem a jsem kazdou chvili nachcipana ci na antibiotikach, takze je mozny, ze to bude ono.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 18:05
@Doe_Jane píše:
Jejda co ten knírek :mrgreen: já to mívám z rajčat a jablek, někdy i z kiwi… ten jazyk, ne knírek
:lol: :lol: :lol:..ja to mívám z kiwi
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama