Paralen hot drink

151
7.5.17 10:25

Paralen hot drink

Ahoj holky, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s tímto nápojem, má účinek, nebo je to zbytečnost a stačí obyčejný paralen. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3399
7.5.17 10:34

Rychleji zabírá, ale je to prý driják..tak jako asi jiné léky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
7.5.17 10:48

Je to jen tahání peněz z lidí a účinky má stejné jako Paralen za pár korun. A někdo si to hlavně plete s čajem a pak si dá i tablety Paralenu a předávkování je na světě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5753
7.5.17 10:54

Mě to i zahřeje, střídám to i s tabletami, když je potřeba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4673
7.5.17 11:38

Mě třeba Paralen Hot drink zabírá mnohem líp a rychleji než tablety, takže za mě určitě lepší než klasické tablety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
7.5.17 12:18

Mně to vždycky postavilo na nohy, když jsem s chřipkou potřebovala fungovat, třeba o zkouškách… ale teda častěji jsem měla Coldrex horký nápoj. Stačí si přečíst složení a porovnat s paralenem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14471
7.5.17 12:51

Chlapovi to vzdycky pomuze, ale je to desnej dryak, sama sobe sem nikdy nezkousela, ma i hodne negativnich ohlasu, takze si dam radsi klasicky paralen :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47812
7.5.17 13:23

Mela jsem uz nekolikrat, nemuzu si dovolit onemocnet, musim fungovat, ze kdyz uz na me skoci bacil, tak zrovna, kdyz mam manzela v praci za hranicemi, to je zakon schvalnosti. Takze si dam nejaky takovy napoj at me rychle postavi na nohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2548
7.5.17 13:51

@Kriss Tina @LLenule111 Podle čeho usuzujete, že je to děsný dryák?? Je tam tableta a něco Paralenu, fenyefrin na oplasknutí sliznic a možná trochu kys. askorbový, což je vitamín C. Takže když si vezmete tabletu Paralenu, kápnete Nasivin do nosu, tak to vyjde úplně nastejno, akorát tedy podstatně levnějš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama