Nějáká rada? Laktobacily

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miselka89
Kecalka 216 příspěvků 10.02.18 10:31
Nejaka rada?kojenec 10 mesicu

Zdravim…chtela jsem se zeptat…malemu 10 mesicu davam lactobacily od swiss baby..ale nevidim zadny zazrak..ted hodně trpí na zacpu a v noci ma boleni…kdyz byl mensi davala jsem biogaiu s espimisanem…a to nam sedlo…premyslim, ze koupim jine lactobacily…muzete mi poradit kdo ma zkusenosti…co je lepsi biogaia nebo biopron v kapkach??rada bych aby se mu ulevilo…dekuji moc

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11346 příspěvků 10.02.18 10:35

No a jaký má jídelníček? V tomto věku má již jistě příkrmy. Kromě laktobacilů bych také zařadila hodně švestek (v podobě přesnídávek) a vyhýbala se potravinám, které staví (myslím, že to je třeba mrkev).

Helileli
Závislačka 2650 příspěvků 10.02.18 10:36

Já bych nejdřív zkoušela vypozorovat, zda mu nevadí nějaká složka potravy. Třeba mléčné výrobky, pečivo… A zkusila bych laktulozu.
Nicméně myslim, že noční bolesti bříška v tomto věku už můžou poukazovat sis na nějakou intolerancí než na to, že by byl malo účinný laktobacil.

Laarijane
Povídálka 27 příspěvků 10.02.18 10:37

Tak my dáváme od začátku Biogaia a jsme v pohodě, neměli jsme důvod měnit. Pokud Vám jde o probiotika, teď už můžete dávat i jogurty - tak třeba kvalitní je klasická hollandia bílá, stálo by za pokus… a švestkové příkrmy. Nebere náhodou železo - např. maltofer? To někdy ty zácpy způsobuje.

jessikka
Extra třída :D 10576 příspěvků 10.02.18 10:39

Swiss nám nesedly taky. Ani vychvalovaný Biopron. Nakonec synovi s rok a půl trvající zácpou pomohl Infants Dophilus. Běžně ho nemají na skladě, ale vždy objednají do druhého dne. Je to prášek s odměrkou, na 2 měsíce stojí asi 300, takže je i o dost levnější, než jiná probiotika.

Miselka89
Kecalka 216 příspěvků 10.02.18 10:46

Svestky hodne papa…jidlo ma 3 krat denne a jinak stale kojim…prave s tema lactobacilami od swiss..nevidim zadnou zmenu..

Martina84
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 10.02.18 10:57

Mala mela taky zacpu v tomhle veku. Hodne jsem kojila, protoze prikrmum moc nedala. Kojeni jsem omezila a zaradila hodne ovoce a zeleninu. Ted kadí až moc :)
Taky nejsem zastance všemožných kapiček a probiotik. Ženský to kolikrát do mimin ladujou od narozeni. Nekdy staci upravit stravu a je to.

Maky.p
Generální žvanilka 24789 příspěvků 10.02.18 11:03

@Miselka89 - asi bych se vyhla mrkvi, ta staví. Stejně tak banán,… Pokud jídlo vaříš, přidávej do něj kousíček másla, příp. lžičku olivového oleje. Pokud má kupované příkrmy, je tam napsáno, jestli tam olej je nebo ne, kdyžtak bych přidala pár kapek tak i tak. No a hlavně to chce tekutiny, i když kojíš, je lepší k příkrmům dávat i vodu/čaj.

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 10.02.18 11:08
@Miselka89 píše:
Svestky hodne papa…jidlo ma 3 krat denne a jinak stale kojim…prave s tema lactobacilami od swiss..nevidim zadnou zmenu..

A co davate jist..? Pihe jak casto? pisete ze ma stravu 3 denne ale jakou..pokud by to slo upravit jidlem byli by to lepsi..

Miselka89
Kecalka 216 příspěvků 10.02.18 11:24

Davam presnidavku rano…obed masozeleninovy prikrm, vetsinou varim..a vecer presnidavku..nekdy davam jogurt..semtam ji kukuricne krupky…nekdy chleba s lucinou…

Miselka89
Kecalka 216 příspěvků 10.02.18 11:30

Spise me zajima kdo ma zkusenosti s lactobacily…pry je dobre je davat i dr nam doporucil..jen u tech od swiss nevidim zmenu…a spatne se rozmichavaji..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Marešovi lezou v Peru po Andách: „Já jsem tvoje vikuňa,“ vtipkuje „lama“ Monika

Pak že bez luxusu nedají ani ránu! Leoš (42) a Monika (37) Marešovi si po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama