Tip na dobrý film?

3.4.21 23:21

Nejay typ na film?

Dobry vecer chtela bych poprosit nejaky typ na film u ktereho si pobrecim mam pocit ze jsem snad videla uplne vsechno :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18328
3.4.21 23:27

My sister keeper
(Česky myslím „je to můj život“). Co se tě dotkne nejvíc? Zvířata, válka, děti? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63029
3.4.21 23:27

@Katherine Pierce pianista, colette, Zelary.. Dneska jsem skoukla všechny 3 a mazec.. I když je znám.. Nebo hlídač 47, Lidice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
3.4.21 23:30

The Room, Zázraky z nebes ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
3.4.21 23:35

Všichni moji blízcí, Poslední cyklista.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20673
3.4.21 23:35

Love story, Den pro mou lásku, Síla lidskosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5906
3.4.21 23:45

Vzpomeň si - napínavé až do konce, CSFD 81%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.21 23:53

@Bubla Bůčková lidi… děti… Nedávno jsem videla Instant family to bylo neco :D cely 2 hodiny jsem brecela protoze mi to prislo strasne moc hezky a zároveň i smutny proste nejhezci film o rodine jaky jsem kdy videla a fakt cely 2hodiny proste jsme jenom brecela :D moje oci po ranu byli sice hrozne ale za tak nadherny film to stalo… Potom jsem treba videla i five feet apart… To bylo taky neco jelikoz tam hral muj oblibenec tak jsem brecela uz jenom z původní fotky protoze mi ho prislo lito a pak jsem brecela celou 1 hodinu filmu :D taky jsem pak nemohla ale strasne moc nadherny film… Nebo treba Midnight sun… To bylo taky nadherny no :D ( filmy co jsou o zvířatech tak se na ne nekoukam protoze mne nebavi )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
3.4.21 23:57

Neobyčejný kluk, Najednou jsme rodina,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.21 23:59

@Luckandlove ano Instant family u toho jsem brecela cely 2 hodiny neuveritelne krasny film o rodine

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10500
4.4.21 00:14

Ještě jsem to já - ten dostal mě. Ale knížka je ještě lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
4.4.21 00:35
@Katherine Pierce píše:
@Luckandlove ano Instant family u toho jsem brecela cely 2 hodiny neuveritelne krasny film o rodine

Ajo, i vy jste ho doporučovala. Přesně, to je hodně emoční film a hlavně ta scéna u konce, kdy se tam ta,,matka" neukaze a tu nejstarší to mrzí, tak to mě polozilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3679
4.4.21 06:38

Mně občas stačí obyc film, kde se lidé setkávají, jdou do restaurace a tak, vlastne na to spis koukam jak na scifi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30452
4.4.21 07:08
@Katherine Pierce píše:
Dobry vecer chtela bych poprosit nejaky typ na film u ktereho si pobrecim mam pocit ze jsem snad videla uplne vsechno :dance:

My brečíme z tvé neschopnosti položit otázku a použít čárky ve větě. Co se tak začít učit a ve volné chvíli mrknout na ČT 2 nebo na zprávy. Tam tě zaručeně něco rozbrečí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
4.4.21 09:06

Haciko příběh psa? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu