Nejde nám to...

2147
12.4.20 22:51

Nejde nám to...

Ahoj, dotaz krátký a stručný, zkoušeli jsme sex opakovaně zezadu ve stoje a prostě to nejde. Nemáte někdo tipy? Stejně tak máme problém z boku. Předesílám, že partner je vybaven standardně (možná až nadstandardně :mrgreen: ) a já jsem normálních rozměrů :lol:. Výškový rozdíl, pokud to může mít nějak zásadní vliv, je jen 15 cm :roll:. Díky za tipy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22375
12.4.20 22:57

Pokud nevyznáváte náboženství, které by vám jinou polohu zakazovalo, tak kde je probůh problém. Když to bejde, tak zvolte jinou polohu. Upřímně, tahle diskuze je pěkně prom…rdanej čas… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13333
12.4.20 23:00

Ženská stát na špičkách a chlap v mírném pokrčení kolen?
Při žádném rozdílu výšky jsem nikdy neměla problém. :mrgreen:
Z boku nevím, pro mě naprosto nudná pozice. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3283
12.4.20 23:04

Na špičky a chlap ať se trošku zhoupne v kolenou :nevim: Jinak z boku mně taky extra nebere, ale teď tak trošku polevujeme z nároků, přes velkej těhulí pupek toho teď doma moc nevymyslíme :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katastrofaobecna
12.4.20 23:27

To je to, kdyz chlap neumi strcit to sve nadobi na spravne misto. Holky radi dobre, ale me napada. Jinak mu to jde? Protoze to musi byt strasne telisko :D
Vylozene si to predstavuji, jak stojis a cekas a on prijde a „nepasuje“ a konec :D
Kdyztak se predklon, vyspul a nasledne narovnej. A jemu rekni, ze krome penisu ma i jine svaly, at je zkusi pouzivat.

• Citovat
  • Nahlásit
12.4.20 23:49
@Katastrofaobecna píše:
To je to, kdyz chlap neumi strcit to sve nadobi na spravne misto. Holky radi dobre, ale me napada. Jinak mu to jde? Protoze to musi byt strasne telisko :D
Vylozene si to predstavuji, jak stojis a cekas a on prijde a „nepasuje“ a konec :D
Kdyztak se predklon, vyspul a nasledne narovnej. A jemu rekni, ze krome penisu ma i jine svaly, at je zkusi pouzivat.

Oba jsou nezkušení, ale chyba je jen na straně muže?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3748
13.4.20 00:28

15 cm výškový rozdíl není nic, měla jsem i podstatně vyšší partnery a vždy bez problémů. Buď jste hodně nešikovní, tak se zkuste podívat na nějaké obrázky nebo video a nasměrujte se podle toho, zkus vyšpulit zadek nebo jednu nohu zvednout a o něco jí zapřít, prostě zkousejte co vám bude vyhovovat, nebo to s tou obdařeností možná zase tak dobrý nebude :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katastrofaobecna
13.4.20 02:00

@Příjemné Pondělí V tomto rozhodně. Zvlášť když tam ženská nevidí, on si ji musí zvládnout nastavit :)

• Citovat
  • Nahlásit
2147
13.4.20 07:24
@Janli píše:
Pokud nevyznáváte náboženství, které by vám jinou polohu zakazovalo, tak kde je probůh problém. Když to bejde, tak zvolte jinou polohu. Upřímně, tahle diskuze je pěkně prom…rdanej čas… :roll:

To je jako bych řekla,,Nejde Ti uvařit svíčková? Tak ji probůh nevař.” Tak jsem se dovolila, zeptat, zda má někdo tipy, co jde udělat jinak, stejně jako v 90% zdejších diskuzí 8). A když je to pro Tebe promr.. čas, tak ho tu, probůh, neztrácej, nikdo Tě nenutí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
13.4.20 10:03
@yocheved píše:
To je jako bych řekla,,Nejde Ti uvařit svíčková? Tak ji probůh nevař.” Tak jsem se dovolila, zeptat, zda má někdo tipy, co jde udělat jinak, stejně jako v 90% zdejších diskuzí 8). A když je to pro Tebe promr.. čas, tak ho tu, probůh, neztrácej, nikdo Tě nenutí :mavam:

Tady Janli rada „radi“ 🙄 vsechno vi, vsechno zna ale crcat se do diskuzi, kde nema co rict k dane veci bude neustale 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.4.20 18:29
@Katastrofaobecna píše:
@Příjemné Pondělí V tomto rozhodně. Zvlášť když tam ženská nevidí, on si ji musí zvládnout nastavit :)

To jsou výmluvy. I ona se může trochu snažit něco v té posteli dělat, ne jen ležet, jako prkno. Váš pohled na věc je strašně svázaný předsudky a společenskými stereotypy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2147
13.4.20 20:45
@Příjemné Pondělí píše:
To jsou výmluvy. I ona se může trochu snažit něco v té posteli dělat, ne jen ležet, jako prkno. Váš pohled na věc je strašně svázaný předsudky a společenskými stereotypy.

Tak v poloze zezadu ve stoje fakt nelezim jak prkno :lol:, ale jako bohuzel, jsou polohy, kdy bych musela být asi Saxana, abych ho tam strkala sama :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65964
14.4.20 00:52
@Příjemné Pondělí píše:

No ve stoje zezadu toho zase tak moc dělat nemůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
14.4.20 10:22

Tak já podle názvu zvědavý, co že to nejde a ono toto 8o. Jak tady píšou, většinou stačí, když se více vyšpulíš. A když to ani tak nepůjde a jinak je to OK, tak se to bez těch poloh taky nepose…. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22375
14.4.20 10:25
@Terodaktil píše:
Tady Janli rada „radi“ 🙄 vsechno vi, vsechno zna ale crcat se do diskuzi, kde nema co rict k dane veci bude neustale 🤦‍♀️

No hlavně, že ty jsi tady poradila a tvůj příspěvek měl ohromný přínos pro tuto diskuzi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat