Vlezla jsem přítelovi do mobilu, co si o tom myslíte?

Anonymní
12.4.20 15:46

Co si o tom myslíste?

Ahooj holky a kluci. Dneska sem vlezla přítelovi na mobil a viděla jsem chat s jeho kamarádkou. Než jsme spolu začali chodit tak s ní něco měl. Ona je rozvedená a má děti, ale stále řeší jeste děti s jejím ex u soudu. Jak sme spolu zacáli chodit( jsme spolu pres 7 mesicu od zari) tak jsem videla, že ji párkrat pozval na sklenicku, ale ona nesla a pak jsem ona ho pozval v prosinci vecer k sobe, ze je jen s malou doma a jestli nechce dojit na vino a na pokec. On se ptal, jestli z toho nebude problem a ona sak co, ze je rozvedena. To me dostalo :( Vim, ze ma pritele a od Noveho roku uz si nic nepsali o tom, ze nekam zajdu a ona vi, ze ma on pritelkyni a ona ma taky pritele. A ze v te dobe ho taky u mela, ale to mi prijde jako kec..:( nebo treba ten pritel o tom vedel nebo si veri a jen ja su zarlivka paranoindi( protoze to nekdy fakt jsem).

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3966
12.4.20 15:52

Jste husa pitoma. Nemate smirovat a lozit do mobilu. Dobre vam tak. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6346
12.4.20 16:00

Jak víš, že s ní něco měl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
12.4.20 16:03

Co si myslím? No, že když už umíš číst cizí zprávy, tak je teď na řadě se naučit psát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1811
12.4.20 16:17

1. Nemas mu lezt do mobilu
2. Rikas, ze je to jeho kamaradka. Kamaradi spolu chodi ven i k sobe domu
3. Dulezite je, jestli ti o tom rika pravdu - jestli ti treba rekl, ze nebude s tebou protoze bude v praci nebo u kamarada, a pak byl u ni, nebo jestli proste od zacatku vis, ze ma kamaradku se kterou se obcas sejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3200
12.4.20 16:24
@hani28 píše:
1. Nemas mu lezt do mobilu
2. Rikas, ze je to jeho kamaradka. Kamaradi spolu chodi ven i k sobe domu
3. Dulezite je, jestli ti o tom rika pravdu - jestli ti treba rekl, ze nebude s tebou protoze bude v praci nebo u kamarada, a pak byl u ni, nebo jestli proste od zacatku vis, ze ma kamaradku se kterou se obcas sejde.

Te obdivuju jestli ti nevadi, ze tvuj chlap chodi ke kamarádce domu… ja bych to nedala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58857
12.4.20 16:25
@Anonymní píše:
Ahooj holky a kluci. Dneska sem vlezla přítelovi na mobil a viděla jsem chat s jeho kamarádkou. Než jsme spolu začali chodit tak s ní něco měl. Ona je rozvedená a má děti, ale stále řeší jeste děti s jejím ex u soudu. Jak sme spolu zacáli chodit( jsme spolu pres 7 mesicu od zari) tak jsem videla, že ji párkrat pozval na sklenicku, ale ona nesla a pak jsem ona ho pozval v prosinci vecer k sobe, ze je jen s malou doma a jestli nechce dojit na vino a na pokec. On se ptal, jestli z toho nebude problem a ona sak co, ze je rozvedena. To me dostalo :( Vim, ze ma pritele a od Noveho roku uz si nic nepsali o tom, ze nekam zajdu a ona vi, ze ma on pritelkyni a ona ma taky pritele. A ze v te dobe ho taky u mela, ale to mi prijde jako kec..:( nebo treba ten pritel o tom vedel nebo si veri a jen ja su zarlivka paranoindi( protoze to nekdy fakt jsem).

Nelez mu do mobilu a je to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3966
12.4.20 16:31
@Kaileee píše:
Te obdivuju jestli ti nevadi, ze tvuj chlap chodi ke kamarádce domu… ja bych to nedala :mrgreen:

A co je na tom? To automaticky, kdyz je chlap ve vztahu, tak se nesmi stykat s druhym pohlavi? Nejses taky trochu paraoidni, kdyz za timto vsim vidis okamzitou neveru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3200
12.4.20 16:33
@Cenarius píše:
A co je na tom? To automaticky, kdyz je chlap ve vztahu, tak se nesmi stykat s druhym pohlavi? Nejses taky trochu paraoidni, kdyz za timto vsim vidis okamzitou neveru?

Stykame se vsichni dohromady, ale aby sel sam ke kamaradce na vino tak to ne to by mi vadilo. A mu by vadilo kdybych ja sla sama ke kamarádovi na vino. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3000
12.4.20 16:47

@Kaileee Souhlasim, taky by mi to vadilo. V pohode mi to neprijde a manzel by na to mel stejny pohled.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
12.4.20 16:56

Normální mi to nepřijde aby šel ke kamarádce k ní domů na sklenku… A zvlášť když to je takovahla kamarádka. Bych řekla že spolu něco měli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3518
12.4.20 17:05

Není to kamarádka, když s ní kdysi chrapal, to bych teda ani já neschvalovala :mrgreen:

Přejdi to, už nic nezjistíš, bylo to „dávno“. A už mu tam nelez ;) vlastní zkušenost, taky jsem to kdysi udělala, ano, zjistila jsem co jsem potřebovala, odpustila a stejně jsem poznamenana do konce života a z hlavy to už nedostaneš :mrgreen: a to už je to pět let zpátky. Jako pokud vidíš jeho činy (ne slova) a je ti s ním dobře, tak to prostě neřeš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1811
12.4.20 17:10
@Kaileee píše:
Te obdivuju jestli ti nevadi, ze tvuj chlap chodi ke kamarádce domu… ja bych to nedala :mrgreen:

Nechodi k nim domu, ale neresim co si s kamaradkama pise ve zpravach. Zadne takove kamaradky nema, vsechny jsou uz vdane nebo i s detma takze se kdyztak sejdeme vsichni. Ale po pul roce vztahu, kdyby se chtel sejit s kamaradkou, kterou zna dyl jak mne, tak bych to neresila. Ale zas je fakt, ze kamaradky ma fajn holky ktere zna od detstvi a znam je. Takze soudim podle toho ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
12.4.20 17:38

Když neumíš řešit to co v mobilu najdeš tak tam nekoukej! Teď ho můžeš leda tak konfrontovat otázkámi na který odpověď víš a sledovat co řekne a jak se při tom chová. Taky bych žárlila, ale to že mu koukáš do mobilu může dost narušit vasi důvěru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.4.20 19:03

@Leo44 no on nakonec nešel, napsal jí, že může až po 9 večer a ona, že to už nemůže, źe dojede její syn z koncertu. Taky sem názoru toho, že to není kamarádka. Ale on mi tvrdí, že jo..že spolu spali, ale žádné city v tom nebyli, že ju má rád ale jako kamarádku a teď je se mnou a že by mě nepodvedl a už vůbec ne ublížil a ona má taky přítele.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama