Umělé nehty u muže

11.4.20 19:50

Umělé nehty u muže

Zdravím. Je mi 22 a chtěl bych se zeptat hlavně dám. Jaký máte názor na muže s umělými nehty (mám středně dlouhé). A hlavně měla by nějaké z vás zájem o takového muže?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19829
11.4.20 19:56

Že tě to pořád baví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19815
11.4.20 20:00

:poblion: :poblion: osobne mi vadi i delsi nez kratke prirozene nehty u chlapa, natoz umele.

@Monchichik píše: Že tě to pořád baví…

To je nejakej mistni buzik provokater nebo co? :P

Příspěvek upraven 11.04.20 v 20:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34693
11.4.20 20:01
@pavelvolny98 píše:
Zdravím. Je mi 22 a chtěl bych se zeptat hlavně dám. Jaký máte názor na muže s umělými nehty (mám středně dlouhé). A hlavně měla by nějaké z vás zájem o takového muže?

Hlavně dám? Nejsem dáma, nehty mám vlastní a umělé nehty u chlapa jsou hnus. Víc diskuzí zakládat nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.20 20:04

Zajímavé že si myslíte že jsem asi nějaký transvestita co sem už někdy psal ale budiž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5535
11.4.20 20:12
@pavelvolny98 píše:
Zajímavé že si myslíte že jsem asi nějaký transvestita co sem už někdy psal ale budiž.

I u žen ty drápy nejsou nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6482
11.4.20 20:13

@pavelvolny98 ne, nechtěla bych takového muže a asi bych neměla pochopení pro tuhle úchylku. U chlapů se mi nelíbí ani, když Přirozený nehet je delší než lůžko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3552

No za život jsem viděla jediného muže s umělými nehty, konkrétně francouzskou manikurou, jo k němu to pasovalo byl to takový emo hošánek… Takže ženy ho určitě nezajimaly ;)

mě by to přišlo takový hloupý, ačkoliv mám ráda upravené voňavé chlapy, tak tohle už je prostě moc :wink: stejně jako třeba vytrhane obočí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19829

@unuděná tenhle dotaz je tady už poněkolikáté…předpokládám, že tolik blbů, kteří by takhle provokovali a ptali se na kraviny zase tolik není a je to pořád to samé dokola…ještě se ptal minule na to, jestli může nosit legíny :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5535
11.4.20 20:15
@Monchichik píše:
@unuděná tenhle dotaz je tady už poněkolikáté…předpokládám, že tolik blbů, kteří by takhle provokovali a ptali se na kraviny zase tolik není a je to pořád to samé dokola…ještě se ptal minule na to, jestli může nosit legíny :mrgreen:

Existuje i pánská verze legín, takže vlastně jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5535
11.4.20 20:17
@welovefashion píše:
No za život jsem viděla jediného muže s umělými nehty, konkrétně francouzskou manikurou, jo k němu to pasovalo byl to takový emo hošánek… Takže ženy ho určitě nezajimaly ;)mě by to přišlo takový hloupý, ačkoliv mám ráda upravené voňavé chlapy, tak tohle už je prostě moc :wink: stejně jako třeba vytrhane obočí :mrgreen:

Kdyby si ty přirozené a ostříhané nehty nalakoval, tak to by mně nevadilo. Ale ne červeně. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3552
11.4.20 20:24
@Božislava píše:
Kdyby si ty přirozené a ostříhané nehty nalakoval, tak to by mně nevadilo. Ale ne červeně. :hug:

Jedině bezbarvý nebo černý :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5535
11.4.20 20:28
@welovefashion píše:
Jedině bezbarvý nebo černý :mrgreen:

Asi tak. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3459
11.4.20 20:34

@pavelvolny98 nudíš se? Tak třeba umyj okna nebo šij roušky :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24548
11.4.20 20:35

Jaky mam nazor na muže s umelymi nehty? Asi takovy, ze ten muz bude mit zajem o jine muze s umelymi nehty :mrgreen: Fakt neverim ze by se nasla zenska, ktere by se to mohlo libit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat