Nejhezčí den v životě?

277
22.10.20 23:17

Nejhezčí den v životě?

Jaký je Váš nejhezčí den v životě? Můj po dnešku dnes nařízení mého syna + vítězství mého milovaného fotbalového klubu kterému snad bude i on jednou fandit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1935
22.10.20 23:26

BLAHOPŘEJI :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24845
22.10.20 23:26

Bylo jich víc…A všechny jsou vázány k lásce, zamilování, svatebnímu dni, k narození našich dětí…
Ted zpětně to vnímám tak, že každý den, kdy jsme spolu, živí a zdraví je krásný, byt někdy hodně náročný…A není to fráze ani klišé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8010
22.10.20 23:48
@pe-terka píše:
Bylo jich víc…A všechny jsou vázány k lásce, zamilování, svatebnímu dni, k narození našich dětí…
Ted zpětně to vnímám tak, že každý den, kdy jsme spolu, živí a zdraví je krásný, byt někdy hodně náročný…A není to fráze ani klišé.

Mám to podobně, ale ty úplně nejkrásnější byly dny narození mých dětí. Tomu pocitu, že ten, kterého miluju nejvíc na světě, aniž bych ho do té doby viděla, je živý, zdravý, se vším, co má mít, spokojený a já jsem to zvládla v pohodě a můžu o něj pečovat a dát mu všechno, co potřebuje, je úplně nejvíc.
Zároveň se snažím užívat si každého obyčejného dne, protože si uvědomuju, jak je takové štěstí křehké. Bydlíme poblíž Dětské nemocnice a vždycky, když tam vidím vzletat nebo přistávat vrtulník, tak se mi ježí všechny chlupy na těle při představě, že v něm je dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1513
22.10.20 23:51

Svatebni den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7086
22.10.20 23:59

@TataOndra to jako fakt? Fotbal? Svata prostato.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3455
23.10.20 03:31

Mám jich víc, ale úplně nejšťastnější jsem byla asi když se narodilo druhé dítě. Cítila jsem, že jsme konečně kompletní. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1284
23.10.20 05:17

Samozřejmě narození děti. Svatební den. A bylo jich spousta ddalsich. A pak mě šťastnou dělá slunce a moře..moct poslouchat šumění vody, nechat se prohřát slunickem..to jsou chvíle, kdy se cítím šťastná a ač mám naši zemi ráda, tak mi to žádný rybník nahradit nedokáže :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13919
23.10.20 05:59

@Tarjei - já bych řekla, že se mu včera narodil syn A vyhrál jeho tým.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50180
23.10.20 06:44

Narození dítěte je vždycky ten nejkrásnější den. Dneska na porod Aničky vzpomínám se slzou v oku, protože její máma už není mezi námi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Uju
6758
23.10.20 07:22

Zažila jsem spousty radostných dnů jako všichni, ale jeden asi z těch všech událostí vyčnívá a není o narození dětí, svatba atd…Jen jsme s manželem seděli, povídali si v tu chvilku nas nic netrápilo a konstatovali jsme, že se máme prostě úžasně, že i když starsí dcera je problémová, nemáme moc peněz tak i přes to nám nic nechybía jsme vlastně oba hrozně štastný, jak spolu ve vztahu, tak i v životě. V tu chvílku jsem opravdu žila přítomností, cítila jsem neskutečný klid, jistotu, spokojenost (opravdu hodně zvlášní a krásnej pocit),pro spousty lidí asi běžný den, pro mně, měl ten nás „běžný“ rozhovor nějaké zvláštní kouzlo.Byla jsem neskutečně štastná za vše co mám a měla pocit, že ty problémy co jsou překonáme a vše je i tak vlastně super.

No, možná trochu trapný, ale u mne asi toto odpoledne a tento rozhovor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
23.10.20 07:26

@katyna1984 Mám to úplně stejné. Narozeni děti úplně nejvíc, svatba, ukonceni studia. A moře mě taky neskutečně nabíjí, zavřu oči teplo a to šplouchání mě nabije na celý rok. Letos místo něho vzhledem k situací Lipno, ale když jsem zavřela oči v klidné části u břehu, tak to taky trochu šplouchalo, ale u moře jsem v jiné dimenzi a v pocitu absolutního štěstí a uvolnění. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57539
23.10.20 07:43

Zamilovanost a zviratka…a vse co k tomu patri

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
23.10.20 07:51
@Tarjei píše:
@TataOndra to jako fakt? Fotbal? Svata prostato.

Nejen fotbal ale to že se mi narodil syn a ta výhra už byla taková třešnička. A taky výhra pro něj prostě mi to v tu chvíli přišlo magický vzhledem k situaci jaká teď vládne běžně žádný sport není. Na druhou stranu je mi jasný že z toho nebude mít ještě pár let rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
23.10.20 08:04

@Tarjei hlavně ještě jde o to že 22. 10 není nijak zvlášť výjimečný den (pro mě samozřejmě narození syna) o čem bych mu mohl jednou vyprávět. Ono že je to den kdy vznikl třetí mobilní operátor v ČR nebo že je to mezinárodní den balbutiků (což předpokládám že ani 90% lidi nezná význam) není nijak zvláštní. A připomínat mu že se ten den narodil Václav Mrázek je úplně nejhorší. Takže prostě zbývá jen ten fotbal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama