Jaká je nejlépe placená práce na doma?

17.1.19 20:08

nejlepe placena prace na doma

Ahojky chci se zeptat zdali mate nekdo zkusenosti s praci na doma a pokud mozno nejlepe placenou.Jsem na MD s ditetem 2,5 roku a hledam privydelek na doma nebo nejakou praci kde bych mohla mit maleho u sebe. Bohuzel jsem sama, nemam hlidani ptala jsem se i v agenturach a taky nic nemaji. Prosim o radu zda o necem vite? Jsem z Brna dekuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

14768
17.1.19 20:09

Záleží na tom, co umíš. Nejlépe placená práce na doma je asi práce programátora v Javě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23721
17.1.19 20:11

Můžeš programovat, překládat atd. :nevim: Nevím, co by sis představovala za práci, u které můžeš mít dítě u sebe a přitom za to dostaneš hromadu peněz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18540
17.1.19 20:12

Delam praci ve svem oboru, pro firmu z jineho oboru ( potrebuji zrovna odbornika meho typu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
17.1.19 20:14

Muzes prekladat treba z japonstiny, 800 za normostranu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
17.1.19 20:16

@mroe můžu se prosím zeptat, o jakou práci se jedná? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
17.1.19 20:19

A co pečení dortů, úklid, žehlení, doučování..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5186
17.1.19 20:25

@bambulka beruska A co umis? Ono lepeni obalek nebo kompletace tuzek asi moc dobre placene nebude :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.19 20:45

Je pravda ze jsem vyucena prodavacka,ale co se tyce domacnosti zadny problem.Cizi jazyky neznam bohuzel a prace jakakoli klidne i domacnost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rokris

Je bohužel dost zažité, že pro práci doma se moc umět nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
3451

Dělej to, co umíš. Žádný zázrak neexistuje, klikání dotazníků, šroubování propisek apod. ti nic nevydělá, jen se udřeš. Umíš dobře nějaký jazyk? Překládej. Jsi kreativní? Něco vyráběj. Umíš dobře vařit / péct? Dělej dorty, svačiny,… Nabízej u sebe doma hlídání, žehlení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.19 20:47

Peceni dortu bohuzel kvuli malyho vsetecnosti,ale uklid zehleni,dorucovani neni problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.19 20:50

Jeste jsem delala operatorku,telefonistku takze taky zadny problem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13352
17.1.19 20:52

@bambulka beruska a co třeba rozvěsit u tebe v okolí inzeráty, že nabízíš žehlení doma - lidi ti přivezou koš s prádlem a druhý den si vyzvednou vyžehlený. lépe se hledá práce na doma, pokud máš nějakou specifickou kvalifikaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rokris
17.1.19 20:53
@bambulka beruska píše:
Jeste jsem delala operatorku,telefonistku takze taky zadny problem

To je občas někde k vidění, taková nabídka. Chce to trochu štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama