Nejlepší banka aktuálně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
769
8.11.21 12:12

Nejlepší banka aktuálně

Zdravím,

chtěla bych se zeptat s jakou bankou jste spokojeni?
Aktuálně mám AirBank a nejsem u jich spokojená. Dřív jsem měla Raiffeisenbank a rodiče Českou spořitelnu a také nic moc.

Od banky bych očekávala vedení běžného a spořícího účtu zdarma, pobočku ve svém městě (tu AirBank nemá a ráda řeším některé věci osobně) a výběr ze všech bankomatů zdarma. Víc mě prozatím nenapadá..

Jaké jsou Vaše zkušenosti a bankami?
Díky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33111
8.11.21 12:21

My vyhodnotili jako nejlepší právě AirBank :palec:
Vedení účtu zdarma, nějaký procento na spořicí účet, líbí se mi internetové bankovnictví. Na pobočce jsem byla naposledy před třemi lety založit účet :lol: Ale jinak máme pobočku dostupnou stejně, jako většinu dalších bank.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3876
8.11.21 12:28

Za mě taky Airbank. Vedení účtů zdarma, výběry také :nevim:
Ale pokud řešíš pobočku, tak vybírej banku tak, aby tu pobočku u vás měla. Ale zas musíš počítat s možností, že můžeš platit nějaké poplatky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6303
8.11.21 12:36
@Wenn.Nox píše:
Zdravím,

Aktuálně mám AirBank a nejsem u jich spokojená. Dřív jsem měla Raiffeisenbank a rodiče Českou spořitelnu a také nic moc.

Od banky bych očekávala vedení běžného a spořícího účtu zdarma, pobočku ve svém městě (tu AirBank nemá a ráda řeším některé věci osobně) a výběr ze všech bankomatů zdarma. Víc mě prozatím nenapadá..

Airbank má vedení běžného i spořícího účtu zdarma. A výběr ze svých bankomatu taky zdarma. Pochybují že nějaká banka má výběr i z cizích bankomatu zdarma a nechápu k čemu to je dobré? Já vyberu jednou za měsíc max. dvakrtá. Jinak karta.
A když chceš pobočku ve svém městě tak napiš jaké jsou banky ve tvém městě… pak můžeme porovnávat a radit. Takto těžko. I když nechápu k čemu to je, co řešíš v bance tak často osobně? Já ji taky nemám v místě bydliště, dokonce ani ten bankomat, vše ve městě kde pracuji, od bydliště 15km. Ale nevím kdy naposledy jsem byla v bance osobně, vše vyřídím přes internet bankovnictví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11977
8.11.21 12:45
@Veru1987 píše:
Airbank má vedení běžného i spořícího účtu zdarma. A výběr ze svých bankomatu taky zdarma. Pochybují že nějaká banka má výběr i z cizích bankomatu zdarma a nechápu k čemu to je dobré? Já vyberu jednou za měsíc max. dvakrtá. Jinak karta.
A když chceš pobočku ve svém městě tak napiš jaké jsou banky ve tvém městě… pak můžeme porovnávat a radit. Takto těžko. I když nechápu k čemu to je, co řešíš v bance tak často osobně? Já ji taky nemám v místě bydliště, dokonce ani ten bankomat, vše ve městě kde pracuji, od bydliště 15km. Ale nevím kdy naposledy jsem byla v bance osobně, vše vyřídím přes internet bankovnictví.

Samozřejmě, že to banky mají. Důvod je jednoduchý, pokud budu mít malou banku, nebudu chtít investovat do bankomatu v Horní Dolní, ale přitom budu chtít, aby obyvatelé Horní Dolní byli mými klienty, no tak jim nabídnu výběry z bankomatů jiných bank zdarma a raději za to té ČSOB nebo jiné bance zaplatím.
A pokud budu obyvatel té Horní Dolní, tak budu ochotná jít k jiné bance jen v případě, že to pro mě bude výhodnější, a mít možnost si zdarma vybrat peníze v místě bydliště mezi ty výhody patří. To se týká hlavně lidí, kteří za prací nikam neodjíždějí. Já bydlím u družiny a je tu takový plac, kde může zaparkovat autobus a často odsud odjíždí různé školní zájezdy. Na druhém konci ulice je bankomat, a jakmile vidím frontu u bankomatu, tak už vím, že za rohem čeká autobus a kupa dětí někam odjíždí. Ne všichni dnes mívají hotovost, někteří zapomenou, někteří se pobaví s ostatními rodiči a kapesné se rozhodnou navýšit a ještě skočí vybrat atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54761
8.11.21 12:46

To je těžký, jaká je nejlepší, pro mě třeba banka, co chce řešit cokoliv osobně na pobočce, je blbá banka. Proto jsem zdrhla od Raifky, protože ti mě tam honili kvůli každý pitomosti a některý věci jsme (kvůli jejich chybám) museli řešit opakovaně.
Jinak myslím, že určitý počet výběrů z cizích bankomatů má Fio, vedení účtu zdarma taky, pobočky ntuším, nesnáším na ně chodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
8.11.21 13:12

ČSOB Premium

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10828
8.11.21 13:26
@Wenn.Nox píše:
Zdravím,

Proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2410
8.11.21 13:33

Mám českou spořitelnu, Fio, mBank, za vedení neplatím ani u jedné banky. Vybírám málo. Jsem spokojená, když mi nikdo nevolá a nenabízí něco co nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
769
8.11.21 13:45

@Fiducia @kiwiovka @Veru1987
Zkrátka mě nebaví chodit k bankomatům přes celé město. Je tak nepochopitelné, že někdo má rád hotovost a ne peníze na účtu? ;)
Jinak nejbližší pobočka AirBank je Brno nebo Jihlava, asi 50 km daleko. Osobní pobočku, protože mě nebaví řešit přes telefon, kde je hodinový automat. Co řeším, je má věc? Na to jsem se neptala. ;)
Jinak pobočky jsou tady téměř od všech, jen ne AB. Spíš jsem to brala i jako nevýhodu a proč chci odejít.

@Cenarius
Proč ne? :) Zkrátka chci mít jistotu, že nebudu muset jako u AirBank 50 km daleko, když se něco stane. Už víc věc Io se stalo, že u nich nejsem spokojená. Spousta výpadků, dneska nešel ve městě ani jeden z bankomatů (u jednoho mi nešel zadat PIN - určitě správný, druhý mimo provoz), minulý týden mi nešla platba přes internet, když jsem se potřebovala dovolat, tak jen samý automat a připojit trvalo 2 hodiny a za tu dobu toho bylo víc. Tohle spíš už byla taková ta poslední kapka.

Zkrátka mě zajímají zkušenosti s jinými bankami kromě AirBank, Reiffky a Spořitelny. :) Asi toho chci moc. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1211
8.11.21 13:53

@Wenn.Nox Já před lety utekla od Spořitelny k mBank a jsem tam spokojená, za vedení účtu ani výběry z kteréhokoliv bankomatu nic neplatím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30731
8.11.21 14:05

Chlap má spořku, já monetu a Equa bank. Spořka nejhorší- platí za vedení účtu, příchod a odchod peněz. Moneta vše zadara, Equa bank taky. Tam jsou i ty výběry z cizích bankomatů zdarma, jen nesmíš dát v bankomatu dotaz na zůstatek, to ti strhnou 9 Kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10828
8.11.21 14:31
@Cenarius
Proč ne? :) Zkrátka chci mít jistotu, že nebudu muset jako u AirBank 50 km daleko, když se něco stane. Už víc věc Io se stalo, že u nich nejsem spokojená. Spousta výpadků, dneska nešel ve městě ani jeden z bankomatů (u jednoho mi nešel zadat PIN - určitě správný, druhý mimo provoz), minulý týden mi nešla platba přes internet, když jsem se potřebovala dovolat, tak jen samý automat a připojit trvalo 2 hodiny a za tu dobu toho bylo víc. Tohle spíš už byla taková ta poslední kapka.

A proč chodit na pobočku, když všechno lze řešit online? Mám airbank od začátku a na pobočce jsem byl jednou. :nevim:

Spousta výpadku? Mám spousty známých u nich a nikdy si nikdo na nic neztěžoval. Je pravda, že bankomaty nevyuzivam, tak to nemůžu posoudit. A nikdy se mi nestalo ani nikomu komu znám, že by nešla platba. Leda že by ses trefila do jejich servisních oken, ale o tom dávají vědět dopředu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4029
8.11.21 14:34

Taky nemám ráda Airbank. Jsou trochu v pravěku, pokud jde o přístup ke kryptu apod.

Mbank ujde, neměla jsem větší problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
769
8.11.21 14:55

@Cenarius
Vidíš, má zkušenost je za ty roky jiná. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat