Nevolnost ze stresu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.11.21 20:27

Nevolnost ze stresu

Zdravím, mám takový problém, jsem ve stresu, nebo jsem teda nevěděla, že jsem ve stresu až do doby než mám z toho následující problémy. Cítím, že je mi prostě špatně a pocit na zvracení, před nějakou dobou jsem to tak taky měla, když jsem se ztoho konečně dostala, tak je to tu znova. Je pravda, že před nějakou dobu jsem za sebou měla fakt psychicky náročné věci ( to se mi tady teď rozebírat nechce), což jsem asi byla ve stresu, ale prostě to na mě všechno začalo dopadat, a blbý je že popravdě jsem si na stres tak nějak zvykla, že si to ani neuvědomuji, až do té doby než z toho začnu mít nějaký psychosomatické potíže. A už fakt nevím jak se z toho mám dostat, brávala jsem antidepresiva, které mi jakštak pomohly ale úplně mě to ze stresu nedostalo. Prosím o radu, zkouším různé najít na internetu nějaké meditace, relaxace proti stresu, ale nijak mě to nepomáhá, asi to prostě neumím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1122
7.11.21 20:31

Příčina toho stresu je odstraněna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
7.11.21 20:31

Z ceho ten stres mas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 20:37

No tak upřímně řečeno, nedokážu to přesně říct příčinu stresu, zažila jsem si docela psychicky náročnou situaci, ale to se mi tady moc rozebírat nechce

• Citovat
  • Nahlásit
1122
7.11.21 20:41

Jak jsi ji zpracovala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
7.11.21 20:44
@Anonymní píše:
No tak upřímně řečeno, nedokážu to přesně říct příčinu stresu, zažila jsem si docela psychicky náročnou situaci, ale to se mi tady moc rozebírat nechce

Tak ale to se pak fakt tezko radi. Bude se ta situace opakovat? Mas PTSD?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1122
7.11.21 21:24

Pokud budeš o té události mluvit, psat, vypouštět ji ven a třeba si i pobrecis, myslím, že bude čím dál méně stresující.
@JednaPrazacka PTSD je posttraumatický s, ndrom,?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
7.11.21 21:26
@Takco píše:
Pokud budeš o té události mluvit, psat, vypouštět ji ven a třeba si i pobrecis, myslím, že bude čím dál méně stresující.
@JednaPrazacka PTSD je posttraumatický s, ndrom,?

Aaano ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 21:40

Odborník

Ahoj, doporučuji navštívit odborníka - psychologa, který to s tebou probere… Podle mě je toto nejlepší a nejrychlejší řešení :)

• Citovat
  • Nahlásit
86
8.11.21 17:25

Jestli jsi brala ad, máš svého psychiatra, se kterým bys takovou situaci měla určitě řešit. ;) Člověk není robot, nervy máš jen jedny a nestojí ti to za to, pokud tě to stresuje. Tenkrát jsem měla z práce takový stres, že když mě přítel objednal k psychiatrovi, bylo mi řečeno, že jsem mohla každou chvíli zkolabovat a psychicky se zhroutit.. Musela jsem být rok na neschopence a nakonec změnit práci, abych se z toho dostala. Nakonec je řešení vlastně jednoduché, držím moc palce a hodně štěstí do budoucna. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat